Ještě jedno cože: Tarantinův Star Trek bude mládeži nepřístupný!

Ještě jedno cože: Tarantinův Star Trek bude mládeži nepřístupný! 4 obrázky v galerii
Ještě jedno cože, řekni to ještě jednou Spocku, varuju tě...
Tohle je buď neuvěřitelný trolling, který někdo úspěšně prodává médiím po celém světě, nebo se v Paramountu opravdu odhodlali k nejodvážnějšímu tahu dekády.

Pořád tomu nechceme moc věřit, ale scénář nového Star Treku podle všeho opravdu vzniká pod dohledem Quentina Tarantina a pokud se něco ošklivě nepokazí, slavný filmař ho i zrežíruje (což by znamenalo, že půjde v pořadí o jeho desátý film, kterým chtěl ještě před nedávnem uzavřít svou kariéru).

Téma: Je Osm hrozných Quentina Tarantina volnou adaptací kultovní Věci Johna Carpentera? Téma: Je Osm hrozných Quentina Tarantina volnou adaptací kultovní Věci Johna Carpentera?

Quentin Tarantino je hračička, který ve svých filmech rád odkazuje na klasické kousky kinematografie, případně na své "ne až tak...

Celá situace okolo nového Star Treku až neobvykle rychle přešla v konkrétní informace a v tuhle chvíli už je prý dokonce najatá skupinka pisálků, kteří pomohou Tarantinovi rozvést jeho nápad a dají s ním scénář dohromady. Konkrétně by na filmu měli pracovat Mark L. Smith (REVENANT Zmrtvýchvstání), Lindsey Beer a Drew Pearce (Iron Man 3).

Nejšťavnatější novinkou je každopádně to, že bude film eRko, tedy mládeži nepřístupný. To byla prý podmínka, se kterou Tarantino za Paramountem přišel a studio i producent J.J. Abrams podle všeho souhlasili. Není překvapivé, že chce Tarantino takový rating, eRkové filmy točí celý život. Pro Star Trek jako fenomén jde ale o nevídanou věc, které se filmy i seriály ani nepřiblížili.

Tvořiví fanoušci nemohli zprávy nechat bez odezvy

Upřímně zní celá situace okolo nového Star Treku až příliš dobře, než aby to byla pravda. Faktem nicméně zůstává, že studio, Abrams ani Tarantino nic nevyvrátili a v době sociálních sítí obvykle podobné divoké karty urychleně uzemní oficiální prohlášení. Že by opravdu? Můžeme jen doufat.

Ještě na palubu nabrat Samuela L. Jacksona, Bruce WilliseUmu Thurman, Michaela Madsona, Harveyho Keitela nebo Tima Rotha (ideálně všechny, ale v tak pohádkové realitě opravdu nežijeme) a bude to naprosto dokonalé.

Quentin Tarantino a Bruce Willis na place Pulp Fiction
Quentin Tarantino
Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články