8.12.2017, 10:30

Ještě jedno cože: Tarantinův Star Trek bude mládeži nepřístupný!

Ještě jedno cože: Tarantinův Star Trek bude mládeži nepřístupný!
Ještě jedno cože, řekni to ještě jednou Spocku, varuju tě...

Tohle je buď neuvěřitelný trolling, který někdo úspěšně prodává médiím po celém světě, nebo se v Paramountu opravdu odhodlali k nejodvážnějšímu tahu dekády.

Pořád tomu nechceme moc věřit, ale scénář nového Star Treku podle všeho opravdu vzniká pod dohledem Quentina Tarantina a pokud se něco ošklivě nepokazí, slavný filmař ho i zrežíruje (což by znamenalo, že půjde v pořadí o jeho desátý film, kterým chtěl ještě před nedávnem uzavřít svou kariéru).

Téma: Je Osm hrozných Quentina Tarantina volnou adaptací kultovní Věci Johna Carpentera? Téma: Je Osm hrozných Quentina Tarantina volnou adaptací kultovní Věci Johna Carpentera?

Quentin Tarantino je hračička, který ve svých filmech rád odkazuje na klasické kousky kinematografie, případně na své "ne až tak...

Celá situace okolo nového Star Treku až neobvykle rychle přešla v konkrétní informace a v tuhle chvíli už je prý dokonce najatá skupinka pisálků, kteří pomohou Tarantinovi rozvést jeho nápad a dají s ním scénář dohromady. Konkrétně by na filmu měli pracovat Mark L. Smith (REVENANT Zmrtvýchvstání), Lindsey Beer a Drew Pearce (Iron Man 3).

Nejšťavnatější novinkou je každopádně to, že bude film eRko, tedy mládeži nepřístupný. To byla prý podmínka, se kterou Tarantino za Paramountem přišel a studio i producent J.J. Abrams podle všeho souhlasili. Není překvapivé, že chce Tarantino takový rating, eRkové filmy točí celý život. Pro Star Trek jako fenomén jde ale o nevídanou věc, které se filmy i seriály ani nepřiblížili.

Tvořiví fanoušci nemohli zprávy nechat bez odezvy

Upřímně zní celá situace okolo nového Star Treku až příliš dobře, než aby to byla pravda. Faktem nicméně zůstává, že studio, Abrams ani Tarantino nic nevyvrátili a v době sociálních sítí obvykle podobné divoké karty urychleně uzemní oficiální prohlášení. Že by opravdu? Můžeme jen doufat.

Ještě na palubu nabrat Samuela L. Jacksona, Bruce WilliseUmu Thurman, Michaela Madsona, Harveyho Keitela nebo Tima Rotha (ideálně všechny, ale v tak pohádkové realitě opravdu nežijeme) a bude to naprosto dokonalé.

Quentin Tarantino a Bruce Willis na place Pulp Fiction
Quentin Tarantino
-
-

Související články:

Kapitána Kirka a jeho posádku čekají ještě minimálně dvě galaktické mise

Studio Paramount Pictures oficiálně potvrdilo, že připravuje dva nové snímky Star Trek. Informaci médiím potvrdil ředitel Jim Gianopulos na CinemaConu v...

Quentin Tarantino opravdu pracuje na novém Star Treku!

Kdybychom sestavovali na Kinoboxu seznam nejméně pravděpodobných zpráv, tahle by byla jednoznačně na vrcholu. A přesto se stalo. Quentin Tarantino je...

Natočí Quentin Tarantino Star Trek?

Kultovní režisér Quentin Tarantino doposud točil velmi specifické snímky a svým neotřelým způsobem si vydobyl uznávané místo v elitní špičce filmařů. Ke...

Další film Quentina Tarantina se zaměří na masového vraha Charlese Mansona

O nových filmech Quentina Tarantina se obvykle moc dopředu nemluví, když už ale nějaká ta šeptanda začne, můžeme si být jistí tím, že nejde o prázdné tlachání.

Quentin Tarantino možná zamíří na televizní obrazovky s westernovým seriálem

To, že Quentin Tarantino miluje westerny, ví všichni. A všichni milují i jeho poněkud razantnější a krvavější verze. Již 7. ledna zamíří do kin jeho Osm...

Ankety

Na které pokračování se Stallonem se nejvíc těšíte?
 • Creed 2
 • Rambo 5
 • Plán útěku 2
 • Expendables: Postradatelní 4
více k tématu:
Stallone otočil a Rambo 5 nakonec bude! Máme první plakát místo slibů
Který film by vás svým trailerem nejvíc nalákal do kina v dubnu 1993?
 • Julie a její milenci
 • Hračky
 • Mistr Kickboxu
 • Poslední Mohykán
 • Lotři
 • Hrdina proti své vůli
 • Ve stínu gangu
 • Konkurenti
 • Noc na zemi
 • Zelená karta
více k tématu:
Retro: Na co jsme mohli vyrazit do českých kin v dubnu před 25 lety?

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: