Lobbista Antonín Blaník kandiduje na prezidenta v prvním traileru

Lobbista Antonín Blaník kandiduje na prezidenta v prvním traileru 8 obrázků v galerii
Antonín Blaník ohlásil prezidentskou kandidaturu, v kampani slíbil například máslo a lithium do každé rodiny nebo korupci dostupnou pro všechny a sehnal i sto tisíc podpisů. Kandidaturu na Hrad však nakonec nepodal, když se jeho asistentovi Žížalovi nepodařilo doručit včas podpisové archy na ministerstvo vnitra.

Lobbista Antonín Blaník se rozhodl kandidovat na prezidenta České republiky a odhalí zákulisí prezidentské volby v novém celovečerním filmu Prezident Blaník (2018). Přesto Antonín Blaník pokračuje ve snaze zachránit českou zemi a ukázat jejím obyvatelům, jak se mít líp. Celovečerní film navazuje na úspěšný seriál Kancelář Blaník a níže se můžete podívat na první trailer:

 „Točíme celovečerní hraný film, ve kterém mimo jiné reagujeme na aktuální průběh prezidentské volby. Hlavní hrdina v podání Marka Daniela se ocitá mezi skutečnými kandidáty na prezidenta, část scénáře tak vzniká za pochodu,“ přiblížil v počátcích natáčení projekt režisér Marek Najbrt.

Po boku Marka Daniela se v rolích zaměstnanců Žížaly a Lenky objeví Michal Dalecký a Halka Třešňáková. Filmovou hudbu složila kapela Midi Lidi.

Snímek navíc ovlivní skutečné volby. „Budeme mít připravené různé varianty konce filmu a po vyhlášení výsledku prezidentské volby pošleme do kin tu aktuální verzi. Je to časově velmi náročný postup, ale na to jsme po čtyřech letech natáčení seriálu Kancelář Blaník zvyklí," uvedl producent filmu Milan Kuchynka. Prezident Blaník dorazí do českých kin 2. února 2018.

Marek Daniel
Halka Třešňáková, Marek Daniel, Michal Dalecký | Foto: Stream.cz
Koho chcete z možného výběru za prezidenta?
Tonda Blaník
Jiří Drahoš
Pavel Fischer
Petr Hannig
Marek Hilšer
Michal Horáček
Jiří Hynek
Vratislav Kulhánek
Mirek Topolánek
Miloš Zeman
Raději volit nebudu
Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články