11.2.2019, 09:00

Trailer: Mizerové zamířili do televize a jsou víc sexy!

Trailer: Mizerové zamířili do televize a jsou víc sexy! 3 obrázky v galerii
Mizerové 2 | Foto: Jerry Bruckheimer Television
Třetí Mizery se opravdu zoufale dlouho nedaří dostat do kin. Už se sice konečně točí, ale i tak si na návrat detektivní dvojky Mikea Lowreyho (Will Smith) a Marcuse Burnetta (Martin Lawrence) ještě dlouhý rok počkáme (premiéra je v lednu 2020).

A když se dlouho nedaří něco dostat do kin, obvykle zvedne hozenou rukavici televize. V případě Mizerů jde o stanici NBC, která si v loňském roce objednala seriálový spin-off s jednou z postav původní série - agentkou Sydney Burnettovou (sestra Marcuse), s níž jsme se seznámili ve dvojce.

Kdo doufá v cameo Smithe nebo Lawrence, toho musíme zklamat. Podle všeho se v seriálu ani nemihnou. I holčičí mizerové ale musí být v páru, takže má Sydney parťačku jménem Nancy (Jessicy Alby). Jak to dámám sluší můžete posoudit z prvního traileru. Show nese název L.A.'s Finest:

Pokud jde o hlavního záporáka, jmenuje se Ray Sherman a je zločincem, provozujícím noční klub. Postavu získal Zach McGowan, který si mimo jiné zahrál hlavní roli v loňském Death Race: Beyond Anarchy.

Významnou změnou oproti filmové série bude prostředí. Zatímco Marcus a Mike operovali v Miami, Syd a Nancy budeme následovat do Los Angeles.

L.A.'s Finest | Foto: Jerry Bruckheimer Television
Mizerové 2 | Foto: 2003 Columbia Pictures
Ankety
Který z uvedených muzikálů máte nejraději?
Zpívání v dešti
Hello, Dolly!
My Fair Lady
West Side Story
Kabaret
All That Jazz
Rocky Horror Picture Show
Bídníci
Moulin Rouge!
Fantom opery
jiný
Nemám rád/a muzikály.
Nejnovější články:
Načíst další články