31.10.2017, 06:55

Kevin Spacey byl obviněn z obtěžování chlapce, přiznal, že je gay a jeho seriál House of Cards končí

Pro Kevina Spaceyho to bylo náročných 24 hodin. Napřed ho americký herec Anthony Rapp (nový seriál Star Trek: Discovery) obvinil z toho, že když mu bylo 14 let, tak se ho slavnější kolega pokusil svést. Spacey prohlásil, že si na událost, která je stará několik desítek let, nepamatuje, i tak se ale omluvil.

Konkrétně Spacey uvedl: „Upřímně si to nepamatuji. Pokud jsem se skutečně choval tak, jak popisuje, dlužím mu nejhlubší omluvu za hrubě nevhodné opilecké chování.“ Tím jeho zpověď neskončila a následovala informace, s kterou vážně nikdo nepočítal. "Celé mě to popostrčilo k tomu, abych se vyjádřil k jiné věci o mém životě. Vím, že koluje řada historek o mě a mnohé byly poháněné tím, že si chráním soukromí. Ti, co jsou ke mě nejblíže, ví, že jsem měl v životě intimní vztahy se ženami i muži. S muži jsem měl romantické vztahy po celý život a nyní jsem se rozhodl žít jako gay."

O necelých dvanáct hodin později přišel Netflix se zprávou, že se Spaceyho seriál House of Cards (u nás jako Dům z karet) dočká ještě jedné (šesté) série a ta bude zároveň poslední. Může to mít souvislost s obviněním od Rappa? Možná. Přeci jen je i nový seriálový Star Trek dítětem Netflixu. Mluvčí streamovací služby nicméně uvedla, že k rozhodnutí ukončit seriál došlo již před pár měsíci. Šestá řada by se měla začít natáčet začátkem října.

A ještě jednou k Rappově obvinění. Zatím nebylo zahájeno žádné stíhání a je otázkou, jestli již nepůjde o promlčený případ (incident se měl odehrát na párty ve Spaceyho bytě v roce 1986, tedy před více jak třiceti lety). Na Spaceyho postoji jde každopádně ocenit to, že nestrká hlavu do písku.

Anthony Rapp v seriálu Star Trek: Discovery
Kevin Spacey v seriálu Dům z karet
-
-
Související filmy: Dům z karet, Star Trek: Discovery
Související osoby: Kevin Spacey, Anthony Rapp

Související články:

Fantastičtí milovníci? Tyhle hollywoodské hvězdy by vás možná zklamaly

Mezi nelehký úděl herce patří mimo jiné to, aby uměl dobře předstírat před kamerou. A to cokoli, s kýmkoli a klidně i v několika různých polohách najednou.

Kevin Spacey je zpátky! V novém videu se vyjadřuje k sexuálním obviněním a láká na návrat Franka Underwooda

Je to přes rok, kdy byl Kevin Spacey obviněn Anthonym Rappem, že ho v jeho čtrnácti letech opilý sexuálně obtěžoval. Spacey tehdy uvedl, že si incident...

Recenze: Dům z karet - šestá série je možná vítězstvím žen, ale prohrou pro fanoušky série

Poslední dějství kultovního Domu z karet dorazilo na Netflix, opepřené skandálem Kevina Spaceyho a tudíž současně bez hlavní hvězdy minulých pěti sérií.

Dům z karet: Nová ukázka odhaluje osud Franka Underwooda

Když dostal Kevin Spacey vyhazov z Domu z karet, bylo otázkou, jakým způsobem vyřeší autoři seriálu odchod jeho postavy Franka Underwooda. Mysleli jsme, že...

Dům z karet: Robin Wright konečně promluvila o Kevinu Spaceym

Poté, co začal Kevin Spacey čelit vlně obvinění ze sexuálního obtěžování, stálo ho to celou kariéru. Včetně hlavní role v seriálu Dům z karet, na kterém si...

Kevin Spacey ještě není úplně pryč. Podívejte se na trailer na jeho opravdu poslední film

Aféra sexuálních obtěžování zasadila Hollywoodu tvrdou ránu. A někteří jedinci dostali po hlavě tak silně, že jejich kariéra v podstatě v tu chvíli...

Dům z karet: První trailer na finální sérii Spaceyho seriálu... bez Spaceyho

A je to tu. Seriál House of Cards (aka Dům z karet) vstupuje do své šesté a finální série a jak bylo mnohokrát avizováno, stane se tak bez Kevina Spaceyho.

I Woodyho Allena opouštějí herci kvůli obvinění ze sexuálního obtěžování

V Hollywoodu se pomalu začíná tvořit černá listina lidí, s nimiž nebude chtít v nejbližší době nikdo pracovat. A podle všeho tam skončí i Woody Allen.

Režisér Posledního tanga v Paříži řekl, že scéna s máslem byla v podstatě znásilněním herečky

Vypadá to jako bulvární zpráva, ale jde o pouhý neskutečně nechutný fakt, jaký sám režisér filmu Bernardo Bertolucci uvedl v rozhovoru. Scéna s máslem...

Bude se Deadpool 2 přestříhávat kvůli obvinění ze sexuálního obtěžování?

Máme pár dní po Zlatých glóbech, které se nesly v duchu aktivismu a velké reakce na vlnu sexuálních obtěžování, které zaplavily Hollywood.

Ankety

Je dobře, že jde epizoda s Michaelem Jacksonem do trezoru?
  • Určitě!
  • Vůbec.
  • Zatím váhám.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: