31.10.2017, 06:55

Kevin Spacey byl obviněn z obtěžování chlapce, přiznal, že je gay a jeho seriál House of Cards končí

Pro Kevina Spaceyho to bylo náročných 24 hodin. Napřed ho americký herec Anthony Rapp (nový seriál Star Trek: Discovery) obvinil z toho, že když mu bylo 14 let, tak se ho slavnější kolega pokusil svést. Spacey prohlásil, že si na událost, která je stará několik desítek let, nepamatuje, i tak se ale omluvil.

Konkrétně Spacey uvedl: „Upřímně si to nepamatuji. Pokud jsem se skutečně choval tak, jak popisuje, dlužím mu nejhlubší omluvu za hrubě nevhodné opilecké chování.“ Tím jeho zpověď neskončila a následovala informace, s kterou vážně nikdo nepočítal. "Celé mě to popostrčilo k tomu, abych se vyjádřil k jiné věci o mém životě. Vím, že koluje řada historek o mě a mnohé byly poháněné tím, že si chráním soukromí. Ti, co jsou ke mě nejblíže, ví, že jsem měl v životě intimní vztahy se ženami i muži. S muži jsem měl romantické vztahy po celý život a nyní jsem se rozhodl žít jako gay."

O necelých dvanáct hodin později přišel Netflix se zprávou, že se Spaceyho seriál House of Cards (u nás jako Dům z karet) dočká ještě jedné (šesté) série a ta bude zároveň poslední. Může to mít souvislost s obviněním od Rappa? Možná. Přeci jen je i nový seriálový Star Trek dítětem Netflixu. Mluvčí streamovací služby nicméně uvedla, že k rozhodnutí ukončit seriál došlo již před pár měsíci. Šestá řada by se měla začít natáčet začátkem října.

A ještě jednou k Rappově obvinění. Zatím nebylo zahájeno žádné stíhání a je otázkou, jestli již nepůjde o promlčený případ (incident se měl odehrát na párty ve Spaceyho bytě v roce 1986, tedy před více jak třiceti lety). Na Spaceyho postoji jde každopádně ocenit to, že nestrká hlavu do písku.

Anthony Rapp v seriálu Star Trek: Discovery
Kevin Spacey v seriálu Dům z karet
-
-
Související filmy: Dum z karet, Star Trek: Discovery
Související osoby: Kevin Spacey, Anthony Rapp

Související články:

Kevin Spacey ještě není úplně pryč. Podívejte se na trailer na jeho opravdu poslední film

Aféra sexuálních obtěžování zasadila Hollywoodu tvrdou ránu. A někteří jedinci dostali po hlavě tak silně, že jejich kariéra v podstatě v tu chvíli...

Dům z karet: První trailer na finální sérii Spaceyho seriálu... bez Spaceyho

A je to tu. Seriál House of Cards (aka Dům z karet) vstupuje do své šesté a finální série a jak bylo mnohokrát avizováno, stane se tak bez Kevina Spaceyho.

Padesát odstínů vášně? Chyba lávky, tyhle hollywoodské hvězdy by vás v reálu zklamaly

V kinech se momentálně promítá poslední díl žhavých Padesáti odstínů, který připomíná, že mezi nelehký úděl herce patří mimo jiné to, aby uměl dobře...

I Woodyho Allena opouštějí herci kvůli obvinění ze sexuálního obtěžování

V Hollywoodu se pomalu začíná tvořit černá listina lidí, s nimiž nebude chtít v nejbližší době nikdo pracovat. A podle všeho tam skončí i Woody Allen.

Režisér Posledního tanga v Paříži řekl, že scéna s máslem byla v podstatě znásilněním herečky

Vypadá to jako bulvární zpráva, ale jde o pouhý neskutečně nechutný fakt, jaký sám režisér filmu Bernardo Bertolucci uvedl v rozhovoru. Scéna s máslem...

Bude se Deadpool 2 přestříhávat kvůli obvinění ze sexuálního obtěžování?

Máme pár dní po Zlatých glóbech, které se nesly v duchu aktivismu a velké reakce na vlnu sexuálních obtěžování, které zaplavily Hollywood.

75. Zlaté glóby: Výsledky - letošní předávaní ovládlo téma ženství v reakci na hollywoodský sexismus

Doby, kdy si komik Ricky Gervais coby moderátor Zlatých glóbů pouštěl pusu na špacír a mohl si dovolit prakticky cokoli, jsou nenávratně pryč.

Stálo to všechny prachy světa, přesto vystřižení Kevina Spaceyho film nezachránilo

Když prasklo, že je Kevin Spacey podle všeho sexuální maniak (nic u soudu dokázáno zatím nebylo, obvinění ale padlo hodně), jeho kariéra ze dne na den...

Mimořádně diskutovaný film Všechny prachy světa představil verzi bez Kevina Spaceyho

Po kauze se sexuálním zneužíváním, která de facto ukončila hereckou kariéru Kevina Spaceyho, dospěli tvůrci kriminálního thrilleru o únosu šestnáctiletého...

Problémy Netflixu nekončí - společnost "vyrazila" dalšího herce, tentokrát kvůli obvinění ze znásilnění

Společnost Netflix pokračuje v "čištění" svého portfólia. Po Kevinu Spaceym dostal vyhazov Danny Masterson, jedna z hvězd sitcomu The Ranch.

Ankety

Na které pokračování se Stallonem se nejvíc těšíte?
 • Creed 2
 • Rambo 5
 • Plán útěku 2
 • Expendables: Postradatelní 4
více k tématu:
Stallone otočil a Rambo 5 nakonec bude! Máme první plakát místo slibů
Který film by vás svým trailerem nejvíc nalákal do kina v dubnu 1993?
 • Julie a její milenci
 • Hračky
 • Mistr Kickboxu
 • Poslední Mohykán
 • Lotři
 • Hrdina proti své vůli
 • Ve stínu gangu
 • Konkurenti
 • Noc na zemi
 • Zelená karta
více k tématu:
Retro: Na co jsme mohli vyrazit do českých kin v dubnu před 25 lety?

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: