Fotky, co vás dostanou: Jean-Claude Van Damme tak, jak ho neznáte

Fotky, co vás dostanou: Jean-Claude Van Damme tak, jak ho neznáte 18 obrázků v galerii
Věrní ho znají jako "Svaly z Bruselu" či "Fred Astair karate". Jean-Claude Van Damme zažil sice největší slávu před více jak čtvrt stoletím v hitech jako Univerzální voják, Živý terč nebo Kickboxer, stále se ale najde dost lidí, kteří na jeho jméno slyší.

Tento týden oslav kulaté narozeniny (je mu krásných 60 let, takže nějaké té akce se od něj ještě nepochybně dočkáme) a i když už zdaleka neválí tolik, jako před lety, dokáže čas od času přijít s něčím zajímavějším - naposledy seriál Amazonu Jean-Claude Van Johnson, v němž si dělá legraci sám ze sebe, nově připravuje akčňák pro Netflix, kde se inspiruje Belmondem.

A protože i na Kinoboxu máme pro Jean-Claudea slabost, jako správní fanoušci vám ke speciálu přidáme i sérií unikátních fotografií z jeho minulosti.

Úvodní fotografie nás přenáší do roku 1981. Jean-Claude je právě v rodném Bruselu v šatně tělocvičny a v tuhle chvíli si ještě neříká Van Damme (jeho původní jméno je Jean-Claude Camille François Van Varenberg). Je mu 21 let, sní o cestě do Ameriky, filmech, slávě a společnost mu dělá papoušek.

Než se podíváme dál, ukážeme si úplně malého/mladého Jean-Claudea.

Následující foto zahřeje fanoušky osmdesátek pravděpodobně nejvíce. Když Jean-Claude natáčel Univerzálního vojáka (1992), náhodou se v okolí pohyboval Arnold Schwarzenegger. A přirozeně toho využil k návštěvě.

Fotografie s lvíčaty patří mezi ty, ke kterým prostě nemáme komentář...

Pět let (od svých mladistvých 16) studoval Jean-Claude balet, o kterém prohlásil: “Balet je umění, ale také jeden z nejsložitějších sportů. Pokud zvládnete baletní cviky, můžete zvládnout cviky v jakémkoli jiném sportu."

A když už jsme tu měli Arnolda, co by to bylo za sérii fotek bez Chucka...

Další fotografie najdete v galerii článku.

Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist