Psychická porucha jí málem zničila život, nyní se vrací v jedné z nejslavnějších filmových rolí vůbec

Psychická porucha jí málem zničila život, nyní se vrací v jedné z nejslavnějších filmových rolí vůbec 7 obrázků v galerii
Terminátor 2: Den zúčtování | Foto: 1991 TriStar Pictures
V terminátoří sérii jsme viděli nejednu známou tvář - Christiana Balea, Sama Worthingtona, Lance Henriksona nebo Emilii Clarke. Hlavním tahounem je samozřejmě Terminátor Arnolda Schwarzeneggera, těsně v závěsu za ním pak postava Sarah Connor, které se během let ujalo několik hereček.

V minulém pokračování s podtitulem Genisys dostala Sarah Connor tvář Emilie "matka draků" Clarke a nesetkalo se to s příliš velkým nadšením.

Práva na Terminátora se konečně vrátila zpět Jamesi Cameronovi, který napsal a režíroval první dva díly a ten toho hodlá pořádně využít. Nejenže plánuje celou novou trilogii, v níž přirozeně nebude chybět Arnold Schwarzenegger, ale dokonce přemluvil k návratu Lindu Hamilton (na úvodní fotografii), která hrála v prvních dvou dílech zmíněnou Sarah Connor.

Proč jsme o Hamilton od té doby moc neslyšeli? Herečka již dlouho trpí bipolární poruchou, což jí nejen zničilo obě manželství (jedno mimochodem se samotným Cameronem), ale výrazně narušilo i chod herecké kariéry. Než vyhledala odbornou pomoc a dokázala vše nějakým způsobem zvládnout, byla už její hvězdná etapa pouhou vzpomínkou. Nový Terminátor proto pro ní bude obrovský comeback - posledním velkým filmem uvedeným do kin, v němž Hamilton hrála, bylo katastrofické Rozpoutané peklo z roku 1997.

První díl nové trilogie točí Tim Miller (Deadpool). CZ premiéra je 31. 10. 2019.

Terminátor | Foto: Metro-Goldwyn-Mayer
Terminátor: Temný osud | Foto: 20th Century Fox
Ankety
Viděli jste Castlevanii?
Ano
Ne
Chystám se
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist