Wonder Woman 2 natočí režisérka úspěšné "jedničky" Patty Jenkins

Wonder Woman 2 natočí režisérka úspěšné "jedničky" Patty Jenkins 4 obrázky v galerii
Máme tady další aktualitu k pokračování úspěšného komiksu DCEU a studia Warner Bros. Wonder Woman (2017). Origin superhrdinky vydělal celosvětově přes 816 milionů dolarů a bylo jen otázkou času, kdy se sympatická Wonder Woman v podání Gal Gadot vydá do akce. Doposavad se ale nevědělo, kdo bude snímek režírovat.

Hollywood Reporter oficiálně potvrdil, že režisérka "jedničky" Patty Jenkins je na palubě. A jak se na ambiciózní ženu patří, k režii si přidá spolupráci na scénáři a roli koproducentky. Což má své prozaické důvody. Za první díl Wonder Woman Jenkins vyinkasovala "pouhý" 1 milion dolarů. Neupsala se ale studiu na další kontrakty, snímek zabodoval u diváků a kritiků a tak si za natáčení Wonder Woman 2 (2019) dle Hollywood Reporteru přijde na 7-9 mega a procenta z prodaných vstupenek.

Gal Gadot jako Wonder Woman

Spojení herečky Gal Gadot a režisérky Jenkins bylo pro kvalitu a úspěch Wonder Woman klíčové. Režisérka se již před lety osvědčila, že jí spolupráce s jinou ženou-herečkou nebývale jde. V roce 2003 natočila Zrůdu s Charlize Theron v hlavní roli, za níž si herečka odnesla Oscara.

Hvězda Gal Gadot neustále stoupá, ještě letos ji uvidíme v komiksové týmovce Liga spravedlnosti (2017), od níž si studio Warner Bros. též hodně slibuje. Její Wonder Woman 2, která by se mohla odehrávat v USA a podobně jako "jednička" v první půlce 2. století, se do severoamerických kin dle programu dostane 13. prosince 2019. K nám s největší pravděpodobností již o den dříve.

Podívej se na Wonder Woman 1984 online hned teď!

Ankety
Na který z prosincových blockbusterů se těšíte nejvíce?
West Side Story
Spider-Man: Bez domova
Matrix Resurrections
Jiný/žádný
Nejnovější články:
Načíst další články