Revue

8.9.2017 /14:00/

Gal Gadot se téměř stala Furiosou ve filmu Šílený Max: Zběsilá cesta

Krásná izraelská herečka Gal Gadot, která je doposud známá především ze série Rychle a zběsile, a také jako představitelka emancipované hrdinky Wonder Woman, mohla mít na svém kontě další zajímavou roli. Ucházela se totiž o postavu Furiosy v akčním spektáklu George Millera Šílený Max: Zběsilá cesta (2015).

Charlize Theron v Šíleném Maxovi: Zběsilé cestě

Film Šílený Max: Zběsilá cesta se stal v roce 2015 naprostou senzací a po zásluze si vysloužil 10 nominací na Oscara, z nichž 6 proměnil (například za výpravu, kostýmy či míchání zvuku). Jak každý správný filmový fanoušek ví, postavu Šíleného Maxe po Melu Gibsonovi převzal neméně úspěšný Tom Hardy a po jeho boku mu asistovala Charlize Theron jako imperátorka Furiosa. Méně známá je však informace, že Gal Gadot měla velmi blízko k tomu, aby se zhostila role této dystopické hrdinky.

V rozhovoru pro Hollywood Reporter Gal Gadot mimo jiné mluví o smolných neúspěších na konkurzech: „Tolikrát jsem skoro získala skvělé nabídky, ale nikdy jsem nebyla dostatečně zvučným jménem.“ Posléze zmiňuje i slibně vypadající účast na Šíleném Maxovi, kterou nakonec získala v té době mnohem slavnější Charlize Theron. V rozhovoru Gadot dodává, že má Charlize velice ráda a poukáže také na to, že je spojuje spolupráce s režisérkou Patty Jenkins, jenž svými ambiciózními výkony devastuje jakékoliv předsudky o ženských režisérkách.

Gal Gadot jako Wonder Woman

S Charlize Theron spolupracovala Patty Jenkins na mrazivé Zrůdě (2003) a s Gal Gadot v letošním roce světu představila Wonder Woman (2017), díky čemuž se také vyšvihla na pozici nejlépe placené režisérky současnosti a stala se první ženou, která natočila komiksovou adaptaci. Také Gadot postava Wonder Woman vynesla ohromující popularitu a je tak vysoce nepravděpodobné, že by nadále přicházela o role díky slavnějším konkurentkám.

Líbila by se vám Gal Gadot v roli Furiosy?

  • Ano
  • Ne
-
-

Související články:

Wonder Woman 2 natočí režisérka úspěšné "jedničky" Patty Jenkins

Máme tady další aktualitu k pokračování úspěšného komiksu DCEU a studia Warner Bros. Wonder Woman (2017). Origin superhrdinky vydělal celosvětově přes 816...

Wonder Woman 2 se podívá do kin v roce 2019

Wonder Woman s Gal Gadot patří ke komerčně nejúspěšnějším filmům letošního roku a současně jde o nejlépe přijatý film z komiksové kolekce DCEU. Není se...

Recenze: Wonder Woman - zachrání pověst DCEU ženská hrdinka?

Studio Warner Bros. to nevzdává a nadále se snaží budovat DCEU (DC Extended Universe) neboli svůj filmový komiksový vesmír s hrdiny DC Comics.

Recenze: Šílený Max: Zběsilá cesta - nejzásadnější akční film od kultovního Matrixu

Písek. Je všude. Celý svět jím byl pohlcen. Zůstalo jediné místo, kde je trochu zeleně - Citadela. Té vládne tyran Immortan Joe. A právě mu něco vzali...

Šílený Max: Zběsilá cesta - první recenze slibují nejen film roku, ale i jeden z nejlepších akčňáků vůbec!

Doufali jsme v to nejlepší. Trailery na nového Šíleného Maxe totiž vypadaly TAK dobře, že tohle prostě nemohlo být nic jiného, než ultimátní pecka. A světe...

Co čekat od velkofilmu Šílený Max: Zběsilá cesta?

Šílený Max se nebezpečně rychle blíží. Co od něj můžeme čekat? Zážitek plný testosteronu, zběsilé jízdy, krvavých bitev a hlavně šílené atmosféry.

Ankety

Policajt v Beverly Hills 4: Parťáka Eddieho Murphyho by si měl zahrát...
  • Tom Hardy
  • Channing Tatum
více k tématu:
Policajt v Beverly Hills 4: Tom Hardy nebo Channing Tatum? Eddie Murphy hledá parťáka!
V jaké roli byste Leonarda DiCapria viděli raději?
  • Stan Lee
  • Joker
více k tématu:
Leonardo DiCaprio jako král komiksu Stan Lee, nebo jako šílený Joker?
Líbil by se vám Leonardo DiCaprio jako představitel Jokera?
  • Ano
  • Ne
více k tématu:
Tohle není "džouk". Novým Jokerem by se mohl stát Leonardo DiCaprio!
Raději bych viděl/a v kinech nový díl...
  • Critters
  • Noční můry v Elm Street
více k tématu:
Osmdesátkové hororové klasiky Critters a Noční můra v Elm Street se možná dočkají nových dílů

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: