3.9.2017, 16:00

Rychle a zběsile 8: SOUTĚŽTE o DVD populárního akčního hitu

Tahle série na kolech, ve vzduchu a pod vodou se jen tak nevyčerpá. Osmý díl Rychle a zběsile utržil po celém světě téměř 1,25 miliardy dolarů, ocenili jej i recenzenti a nyní míří na fyzické nosiče. Vybírat můžete mezi steelbookem, ultra HD verzí, Blu-ray edicí a klasickým DVD. Není nouze o bonusy a videa ze zákulisí. KINOBOX vám ve spolupráci se společností Bontonfilm přinášíme soutěž o 5 DVD Rychle a zběsile 8 (2017). I tentokrát to bude parádní jízda.

Pět šťastlivců se může těšit na DVD s filmem Rychle a zběsile 8.

Synopse: Vin Diesel, Dwayne Johnson a Michelle Rodriguez vévodí hvězdnému obsazení snímku Rychle a zběsile 8, dalšího pokračování celosvětově úspěšné série, které tentokrát nabízí ještě více vysokooktanové akce a automobilových soubojů plných adrenalinu. Dom (Diesel) a Letty (Rodriguez) jsou manželé, Brian s Miou se rozhodli odejít na odpočinek a i zbytek týmu vede zdánlivě normální život. Když ale tajemná žena (držitelka Oscara Charlize Theron) svede Doma do světa zločinu, odkud není úniku, členy týmu čekají strasti, které je otestují jako nikdy dřív. Na kubánském pobřeží, v newyorských ulicích i v ledovém Barentsově moři bude naše elitní jednotka bojovat proti anarchii, která by rozpoutala ve světě chaos. Navíc musí přivést domů muže, který z nich udělal rodinu.

Ve spolupráci s Bontonfilmem vám KINOBOX přináší soutěž o 5 DVD s Rychle a zběsile 8. Co na disku kromě filmu samotného najdete? Bonusy pojednávající o kaskadérských kouscích, prodloužené scény nebo komentář režiséra F. Garyho Graye.

Trailer:

Co musíte udělat pro to, abyste měli šanci jedno z pěti DVD vysoutěžit? Do pondělí 11. září 2017 do 12:00 napište 3 nové komentáře k filmům (delší než 250 znaků) a na e-mail soutez@kinobox.cz (předmět: "raz8") zašlete váš nick name. Pět vylosovaných výherců se může těšit na DVD Rychle a zběsile 8.

-
-
Lukáš Král
Autor:
Lukáš Král

Související články:

Nejlépe placení herci současnosti (2017)

Po nejlépe placených herečkách Hollywoodu přicházejí ke slovu mužští kolegové, jejichž příjmy zveřejnil magazín Forbes. Tržby před odvodem daně se počítaly...

Fast & Furious Live: Kaskadéři předvedou šílené kousky z Rychle a zběsile naživo!

Určitě si ještě vybavíte show Top Gear Live, která zavítala i do České republiky a v arénách po celém světě předvedla velkolepé (a svým způsobem i...

Na Blu-ray míří prodloužený sestřih Rychle a zběsile 8. Na co se můžeme těšit?

Prodloužené sestřihy jsou stále populárnější a není se čemu divit. Filmaři si mohou po uvedení do kin s filmem ještě více vyhrát a fanoušci mají o to větší...

Recenze: Rychle a zběsile 8 - téhle sérii zdaleka nedochází palivo!

Jsou zpátky, tentokrát ale zapomeňte na rodinu. Dom svůj původní tým zradí a přejde na stranu tajemné kyberteroristky Cipher. A to není jediná změna.

Rychle a zběsile 8: Jaké jsou první reakce diváků?

Novinářská projekce nás zatím čeká, v zahraničí už se ale Rychle a zběsile 8 promítalo na Cinema Conu. Takže tu máme první reakce. A je na co se těšit.

Ankety

Nalákal by Vás film s názvem "Medieval" (Středověký) k návštěvě kina?
  • Ano
  • Ne

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: