DVD / Blu-ray / Online

18.7.2017 /10:30/

Logan: Wolverine se divákům představí ve speciální černobílé edici a na velkém plátně (SOUTĚŽ)

Letos v březnu se X-Mení mutant v podání Hugha Jackmana rozloučil ve snímku Logan: Wolverine (2017) s oblíbeným komiksovým hrdinou. Loučení to bylo překvapivě kvalitní a divácky úspěšné. Syrový film o stárnoucím mutantovi, který ztrácí své superschopnosti, dojal. Nyní míří na fyzické nosiče a součástí bude mimo jiné černobílá verze filmu s názvem Logan Noir.

Logan: Wolverine zaznamenal nebývale vysoké známky od recenzentů; tuzemští snímku dali 83 procent, na serveru RottenTomatoes dokonce 93. Snímek s rozpočtem 97 milionů dolarů utržil po celém světě 616 mega. Nyní míří Logan: Wolverine na fyzické nosiče a součástí Steelbooku a Digibooku bude i černobílá verze filmu s názvem Logan Noir.

Režisér filmu James Mangold to vysvětluje. “Během natáčení jsem udělal pár černobílých fotografií a zjistili jsme, že špinavá a drsná atmosféra filmu je na nich ještě intenzívnější,” vypráví režisér James Mangold. “Ten westernový a noir pocit byl najendou v černobílé barvě téměř hmatatelný. Během práce ve střižně jsme pak pár fotek zveřejnili a měly skvělé ohlasy. Hodně lidí najednou toužilo vidět celý film jako černobílý. Sny se někdy plní.”

Trailer:

Jenže to není všechno. Uvedení nosičů k filmu Logan: Wolverine doprovodí speciální projekce černobílé verze Logan Noir, která se uskuteční v úterý 25. července od 20:30 v pražském Bio Oko. Lístky na ní se nedají koupit, dají se pouze získat. Třeba díky naší soutěži.

Tu pořádáme ve spolupráci s distribuční společností Bontonfilm a hned 8 šťastlivců se může těšit na 2 vstupenky k této jedinečné akci. A protože jde o projekci černobílého filmu, nemůžeme než doporučit, aby šťastlivci na akci dorazili v černobílém.

Co musíte udělat pro to, abyste měli šanci dostat se na projekci Logan Noir? Do čtvrtku 20. července 2017 do 17:00 napište 3 nové komentáře k filmům z databáze Kinobox.cz (delší než 250 znaků) a na e-mail soutez@kinobox.cz (předmět: "logannoir") zašlete váš nick name. Osm vylosovaných obdrží dvě vstupenky na černobílou projekci Logana.

-
-
Lukáš Král
Autor:
Lukáš Král
Související filmy: Logan: Wolverine
Související osoby: James Mangold, Hugh Jackman

Související články:

Logan: Režisér připravuje černobílou verzi filmu

Logan momentálně předvádí úspěšné tažení v kinech a ukazuje nám temnou vizi komiksového světa, v němž pro supehrdiny nezbylo místo a naděje je něco, co už...

Recenze: Logan: Wolverine - poslední a nejlepší

Rok 2029. Mutanti se už mnoho let nerodí a žije jich na celém světě jen hrstka. Unavený a nemocný Wolverine / Logan / James Howlett (pořád Hugh Jackman)...

První dojem: Logan: Wolverine aneb To nejlepší na konec

Zatím se ještě vzpamatovávám z novinářské projekce. Bylo to velké. Filmaři se nesnažili slibovat nemožné. Víceméně mluvili o důstojné rozlučce...

Šílený Max: Zběsilá cesta - speciální černobílá verze má konečně datum vydání

Před více jak rokem nám režisér George Miller slíbil speciální černobílou verzi Šíleného Maxe: Zběsilé cesty na Blu-ray. Od té doby se nic nedělo.

Dobyvatelé ztracené archy jako němý černobílý film? Proč ne!

Pokud režisér Steven Soderbergh prohlásil, že už nebude natáčet celovečerní filmy, zjevně to neznamená, že ho audiovizuální respective filmový svět přestal...

Ankety

V jaké roli byste Leonarda DiCapria viděli raději?
  • Stan Lee
  • Joker
více k tématu:
Leonardo DiCaprio jako král komiksu Stan Lee, nebo jako šílený Joker?
Líbil by se vám Leonardo DiCaprio jako představitel Jokera?
  • Ano
  • Ne
více k tématu:
Tohle není "džouk". Novým Jokerem by se mohl stát Leonardo DiCaprio!
Raději bych viděl/a v kinech nový díl...
  • Critters
  • Noční můry v Elm Street
více k tématu:
Osmdesátkové hororové klasiky Critters a Noční můra v Elm Street se možná dočkají nových dílů
Byl by Mel Gibson dobrý Wolverine?
  • Určitě!
  • Vůbec.
  • Těžko říct.
  • Leda kdyby bojoval proti židům.
více k tématu:
Podívejte se, jak vypadal Mel Gibson jako Wolverine na concept artu z roku 1997

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: