Premiéry a tržby

13.6.2017 /12:30/

Fanouškovský seriál Star Trek: Diplomacy v Premiere Cinemas

Ve středu 14. června ve 20:00 má premiéru třetí epizoda české fan série z prostředí seriálu Star Trek s názvem „Loděnice“. V prostorách kina Premiere Cinemas v pražské Hostivaři bude možnost shlédnout celou dosavadní tvorbu tohoto projektu, tedy celkem tři díly a několik bonusových materiálů.

Za seriálem stojí skupina fanoušků Star Treku, kteří vlastními silami zajišťují celou produkci. Díky jejich nadšení ve volném čase postupně vznikaly unikátní kulisy hvězdné lodi U.S.S. Masaryk, originální masky, kostýmy a další natáčecí propriety. Před rokem spatřila světlo světa první epizoda.

Do dalšího natáčení tvrdě zasáhla nová pravidla majitelů práv Star Treku společností CBS/Parramount pro nelicencovanou tvorbu. Díky nim se tento neziskový a pro radost vzniklý projekt musel přejmenovat a zavázat k ukončení po čtvrtém díle. Komediální počin, nabízející humor ve fiktivním světě 24. století, tak dostal nový rozměr až absurdního dramatu v reálném světě filmu století 21.

Ale neklesejte na mysli. Pokud se rádi zasmějete ve stylu starých britských sitcomů, či prostě jen chcete podpořit amatérskou tvorbu, přijďte se podívat a pokřtěte s tvůrci třetí epizodu. Užijte si večer s vesmírnými diplomaty, pro které NE znamená „ještě uvidíme“ a jejichž pravda je pouze pružnou představou založenou na potřebě.

V současných třech příbězích budete svědky politického převratu a pádu vlády celé planety, řešení mezihvězdné obrany na světě pacifistů, stejně jako zákulisních tahanic okolo stavby nových kosmických lodí.

-
-
Servus
Autor:
Servus
Související filmy: Star Trek: Diplomacy

Čtěte dál:

Amy z Teorie velkého třesku vyrazila na Nejzazší hranici oslavit výročí Star Treku

Možná to nevíte, ale Star Trek letos slaví kulatých 50 let. Mayim Bialik, velký fanoušek posádky Enterprise, kterou si svět zamiloval jako Amy Farrah...

Chris Hemsworth se vrátí ve Star Treku 4

Možná už si na to nepamatujete, když ale přišel do kin restart Star Treku, neotevřel ho nikdo ze současné posádky Enterprise, ale Chris "Thor" Hermsworth.

Vlastní silou ke hvězdám: Premiéra fanouškovského seriálu Star Trek: Diplomacy

Dnes vyplouvá na svou cestu do kosmických hlubin U.S.S. Masaryk, diplomatická loď Spojené Federace Planet. Nejste si jisti, co to znamená? V prozaické...

Stanice CBS připravuje nový Star Trek seriál na rok 2017!

V lednu 2017 zamíří na televizní obrazovky stanice CBS seriál Star Trek. Diváci se prý mohou těšit na nové postavy hledající nové světy a civilizace.

Ankety

Raději bych viděl/a v kinech nový díl...
 • Critters
 • Noční můry v Elm Street
více k tématu:
Osmdesátkové hororové klasiky Critters a Noční můra v Elm Street se možná dočkají nových dílů
Byl by Mel Gibson dobrý Wolverine?
 • Určitě!
 • Vůbec.
 • Těžko říct.
 • Leda kdyby bojoval proti židům.
více k tématu:
Podívejte se, jak vypadal Mel Gibson jako Wolverine na concept artu z roku 1997
Měl by finální případ odhalit, že byla Jessica Fletcherová celou dobu vrahem?
 • Proč ne, to je vzrušující!
 • V žádném případě.
 • Leda tehdy, kdyby to vyšetřovali Columbo s Kojakem.
více k tématu:
To je vražda, dopsala - Jessicu Fletcherovou čeká finální případ
Měl by mít Ridley Scott možnost dokončit "Covenant" trilogii?
 • Určitě, líbí se mi naznačený směr!
 • Ne, prequely už nadělaly dost škody.
 • Je mi to u xenomorpha.
více k tématu:
Dostane Ridley Scott padáka z vetřelčí série?
Sdílet tuto stránku:

Partneři: