Vagnerová, Mišík a Suchánek se opřou do šlapek. Natočí letní komedii Bajkeři

Vagnerová, Mišík a Suchánek se opřou do šlapek. Natočí letní komedii Bajkeři 2 obrázky v galerii
Letní komedie Bajkeři (2017) podle scénáře Petra Kolečka posadí na kola trojici mladých českých herců – Adama Mišíka, Jana Komínka a Vojtěcha Machutu. A spolu s nimi Hanu Vagnerovou, Celeste Buckingham, Pavla Nečase, Tomáše Matonohu, Václava Postráneckého nebo Michala Suchánka.

Natáčení Bajkerů začne koncem května v Praze, točit se bude celý červen v přírodním prostředí v okolí Telče a České Kanady. Režírovat bude debutant na poli celovečerního filmu Martin Kopp, autor televizních Vinařů nebo internetového Vyšehradu.

Bajkeři slibují být rozvernou letní komedií ve stylu Snowboaďáků (2004) a Rafťáků (2006). Nevlastní bratři Jakub a David společně s kamarádem Sašou tráví většinu času ve světě sociálních sítí. Vztahy pro ně představují chaty s virtuálními dívkami, které nikdy neviděli, obživu falešná módní show, v níž se předstírá něco, co není, a největší životní problém pak vybitý mobil nebo nefunkční wifi.

Video ze zkoušek:

Na nátlak rodičů jsou donuceni vydat se pod vedením Davidovy půvabné „macechy“ Terezy (Hana Vagnerová) na dvousetkilometrový cyklovýlet. S překvapením zjišťují, že tam venku je skutečný svět, v němž život znamená víc než status na facebooku, opravdové dívky vypadají poněkud lépe než kreslené akční hrdinky virtuálních her a k lásce patří také sex. Srážka se životem sice nese jistá úskalí, ale s humorem, tentokráte „Kolečkovsky“ ironickým, se dá zvládnout nejen výšlap do strmého kopce, stavba stanu, chybějící elektrická zásuvka,  ale také sok v lásce.

Adam Mišík | Foto: MFF Karlovy Vary

V hlavních rolích se představí trio mladých herců –  hvězda televizní show Tvoje tvář má známý hlas Adam Mišík, Jan Komínek, který má za sebou hlavní roli v pohádce Pravý rytíř (2016), a Vojtěch Machuta. Na dívčí sedla zasednou například populární zpěvačka Celeste Buckingham nebo herečky Julie Šurková a Štěpánka Fingerhutová.

Komedie s muzikou Jana P. Muchowa slibuje i duet Mišík/Buckingham a také jedno hudební překvapení. V kinech se Bajkeři objeví 19. října 2017.

Ankety
Kterou filmovou drsňačku máte nejraději?
Artemisia
Sarah Connorová
Furiousa
Xenia Onatoppová
Nevěsta
Ellen Ripleyová
Eden Sinclairová
Sofia
Laurie Strodeová
Vojín Vasquezová
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist