Návrat rozzuřených ptáků do kin nás čeká v roce 2019

Návrat rozzuřených ptáků do kin nás čeká v roce 2019 6 obrázků v galerii
Angry Birds ve filmu | Foto: Columbia Pictures
Angry Birds si celosvětově přišli na solidních (pokud jde o adaptaci herního fenoménu) 350 milion dolarů. To je dostatečně tučný důvod pro to, aby vzniklo pokračování. A jak studio Sony Pictures informovalo, dočkáme se ho již příští rok.

Angy Birds ve filmu 2 zamíří do kin 20. září 2019 u příležitosti 10. výročí původní hry Angry Birds. Režírovat budou Thurop Van Orman a John Rice podle scénáře od Petera Ackermana. Producentem je John Cohen.

“Máme radost, že jsme se po úžasné spolupráci na prvním snímku opět spojili se Sony Pictures. Nemůžeme se dočkat na nové zážitky v chystaném snímku," uvedla ředitelka Rovio Entertainment Kati Levoranta. "Rovio stále pracuje na tom, aby kolem svých her vytvářelo nové příběhy a zážitky. Nemůžeme se dočkat, až diváky opět zavedeme do světa Angry Birds."

Co na publikum čeká v tuhle chvíli netušíme, prodrobnosti týkající se děje si filmaři stále nechávají pro sebe. Pokud ale vezmeme v potaz konec původního filmu, mohlo by dojít na slibovanou pomstu prasat... Uvidíme.

Angry Birds ve filmu | Foto: Columbia Pictures
Angry Birds ve filmu | Foto: Columbia Pictures
Ankety
Kterou filmovou drsňačku máte nejraději?
Artemisia
Sarah Connorová
Furiousa
Xenia Onatoppová
Nevěsta
Ellen Ripleyová
Eden Sinclairová
Sofia
Laurie Strodeová
Vojín Vasquezová
Jiná
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist