Festivaly a ceny

16.2.2017 /13:30/

Noc reklamožroutů se blíží. SOUTĚŽTE o volňásky na pražskou a brněnskou část programu

Další ročník Noci reklamožroutů je za dveřmi. Opoulentní přehlídka toho, kam až se dá v komerční branži zajít, letos bude probíhat ve dvou časech a na dvou místech - v pražském Kině Lucerna zahájí v pátek 24. února v 19:00, v brněnském Klubu Fléda v sobotu 4. března taktéž v 19:00. Ve spolupráci s organizátory akce vám přinášíme soutěž o volňásky na obě části programu.

Před samotnou soutěží si ale pustíme jedno reklamní video, které koncem loňského roku zaznamenalo solidní odezvu. Navíc disponuje řadou prvků a ingrediencí, jež mají "reklamožrouti" rádi - nechybí jistá dávka kontroverze, humor, nadhled a dobrá filmařina.

Největší světová reklamní show PLAYSTATION NOC REKLAMOŽROUTŮ přinese i letos reklamy chytré, inteligentní, exotické, ale také kontroverzní podpásovky či historické spoty. Diváci si mohou znovu vychutnat přehlídku toho nejlepšího, co svět reklamy za poslední rok vytvořil. Reklamožrouty čeká také bohatý doprovodný program. Ve hře budou konzole PlayStation, kultovní fotoaparáty Instax Mini od společnosti Fujifilm a mnoho dalšího.

Chcete být zdarma u toho? Ve spolupráci s organizátory přehlídky vám přinášíme soutěž o 3x2 vstupenky na pražskou a brněnskou část Noci reklamožroutů.

Jaká jsou pravidla soutěže? Do pondělí 20. února 2016 do 12:00 napište 3 nové komentáře k filmům (delší než 250 znaků) a na e-mail soutez@kinobox.cz (předmět: "reklamozrouti2017") zašlete váš nick name a poznámku, zda v případě výhry chcete volňásky do Prahy nebo Brna. Šest vylosovaných obdrží dvě vstupenky na Reklamožrouty.

A na samotný závěr uvádíme reklamní leták jednoho fiktivního hypermarketu, kolem něhož se před necelými 13 roky rozpoutalo hotové peklo. Jedni mluvili o skvělém tahu dvou dokumentaristů, kteří se vysmáli obchodním řetěžcům. Jiní psali o podvodu na nic netušících nakupujících.

-
-

Čtěte dál:

Noc reklamožroutů 2017: 300 spotů z 50 zemí na pětihodinovém maratonu v Praze a Brně

A je to tady zase. Přelom února a března bude patřit fanouškům reklam z celého světa. Videa, která na televizní obrazovce nenajdete. Více či méně...

Recenze: Zakladatel aneb Reklamní video současného řetězce rychlého občerstvení?

Říká vám něco jméno "Raymond Kroc"? Pokud ho neznáte, znáte jistě aspoň jeho dílo, protože nebýt tohoto Američana (s českými kořeny), pravděpodobně bychom...

Nový Mortal Kombat našel režiséra v reklamních vodách

Psal se rok 1995 a filmová adaptace populární počítačové hry Mortal Kombat fanouškům dokázala, že "to jde, když se chce". Jasně, bylo to béčko, ale béčko...

Mel Gibson v pyžamu nevěřil, že Češi točí na klasický filmový materiál

Jaké bylo natáčení znělky pro jubilejní 50. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary s Melem Gibsonem?

Oto Klempíř: „Srovnávat půlminutovou reklamu s celovečerním filmem je směšné.“

Oto Klempíř vládne slovu. Texty skládá pro hudební skupinu J.A.R. Píše reklamní slogany i filmové scénáře. Po práci na snímku Czech Made Man je podepsán i...

Ankety

Raději bych viděl/a v kinech nový díl...
 • Critters
 • Noční můry v Elm Street
více k tématu:
Osmdesátkové hororové klasiky Critters a Noční můra v Elm Street se možná dočkají nových dílů
Byl by Mel Gibson dobrý Wolverine?
 • Určitě!
 • Vůbec.
 • Těžko říct.
 • Leda kdyby bojoval proti židům.
více k tématu:
Podívejte se, jak vypadal Mel Gibson jako Wolverine na concept artu z roku 1997
Měl by finální případ odhalit, že byla Jessica Fletcherová celou dobu vrahem?
 • Proč ne, to je vzrušující!
 • V žádném případě.
 • Leda tehdy, kdyby to vyšetřovali Columbo s Kojakem.
více k tématu:
To je vražda, dopsala - Jessicu Fletcherovou čeká finální případ
Měl by mít Ridley Scott možnost dokončit "Covenant" trilogii?
 • Určitě, líbí se mi naznačený směr!
 • Ne, prequely už nadělaly dost škody.
 • Je mi to u xenomorpha.
více k tématu:
Dostane Ridley Scott padáka z vetřelčí série?
Sdílet tuto stránku:

Partneři: