6.2.2018, 06:55

Roboti seriálu Westworld v roli "slavnějších kolegů" Terminátora, Robocopa, Bendera a dalších

Roboti seriálu Westworld v roli "slavnějších kolegů" Terminátora, Robocopa, Bendera a dalších
Rosie (Jetsonovi) Johnny 5 (Číslo 5 žije) jako Armistice a Hector Escaton.

Seriál Westworld je inspirovaný stejnojmenným filmem z roku 1973, který napsal a natočil Michael Crichton. O víkendu jsme se konečně dočkali dalšího traileru na druhou sérii. Ta dorazí v dubnu a čekaní si zkrátíme následující galerií.

Seriál (a ostatně i původní film) pojednává o futuristickém zábavním parku obydleném robotickými bytostmi, kteří tvoří "zábavu" pro lidské návštěvníky.

A právě ony robotické bytosti inspirovaly talentovaného Dennieho Brighta, aby si s roboty a Westworldem trošku pohrál. Dokonalé robotické bytosti (které jsou mnohdy lidštější než samy lidské postavy) nahradil těmi méně lidskými, ale zato slavnějšími a zábavnějšími z populárních filmů a seriálů.

GLaDOS (ze hry Portal) v kostýmu Maeve Millayové
VALL-I a EVA jako hrdinové Teddy Flood a Dolores Abernathayová
Bender (Futurama) je Lawrencem/El Lazem
Robocop v roli Bernarda Lowea
Šerif Pickett jako Terminátor T-1000
-
-
Miňonka
Autor:
Miňonka

Související články:

Čeká nás další RoboCop. A tentokrát poteče krev!

V roce 2014 se pokusil oživit legendárního RoboCopa režisér José Padilha (Elitní jednotka) s Joele Kinnamanem (seriál Altered Carbone) v hlavní roli. A neuspěl.

Westworld: Další park potvrzen v novém traileru!

A aby fanoušci seriálového hitu HBO těch důvodů k nedočkavosti neměli málo, současně nová upoutávka ukazuje i návrat jedné z klíčových postav první série.

Westworld: Nový plakát na druhou sérii je to nejlepší za hodně dlouhou dobu

Druhé série Westworldu patří zcela bez debat mezi nejočekávanější televizní kousky letošního roku. Nemáme důvod nevěřit, že si v HBO výsledek nepohlídají.

Nejlepší skrytá zajímavost, o které by měl každý fanoušek seriálu Westworld vědět

Westworld je natočen podle stejnojmenného filmu Michaela Crichtona z roku 1973. Základní linka je totožná - zbohatlíci jezdí do speciálního westernového...

Westworld: Kdy si užijeme další krvavou lázeň s roboty?

Seriál Westworld se záhy po svém uvedení stal jednou z nejúspěšnějších produkcí HBO. Všichni se proto ptají: kdy dorazí na obrazovky druhá řada?

Emmy 2017: Nominacím dominuje HBO a jejich Westworld

69. ročníku televizních cen Emmy i letos dominuje HBO. A to přestože se nominovaných seriálech tentokrát nevyskytuje velepopulární Hra o trůny.

Festival otrlého diváka 2017 přibližuje program další pokleslé zábavy, která vás povznese

v den svátku všech zamilovaných představuje festival pro otrlé svůj 13. ročník. Jeho motto zní "láska čeká v kině" a rázně tak popírá povídačky o tom, že...

Za 40.000 dolarů byste si mohli ve Westworldu dělat i to, co se teď bojíte vyslovit.

O novém televizním seriálu stanice HBO Westworld se na podzim letošního roku hovořilo jako o možná nejdůležitější programové výplni období, než do éteru...

Recenze: Televizní Westworld má slušně našlápnuto k tomu být seriálovou senzací sezóny

V HBO se velkých projektů nebojí. Televize již léta boduje s vlastní tvorbou, přičemž za největší úspěchy lze jednoznačně považovat výborné seriály Temný...

Ankety

Nalákal by Vás film s názvem "Medieval" (Středověký) k návštěvě kina?
  • Ano
  • Ne

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: