Legendárního zpěváka Freddieho Mercuryho si zahraje Mr. Robot

Legendárního zpěváka Freddieho Mercuryho si zahraje Mr. Robot
Herec Rami Malek momentálně zažívá úspěšné období díky seriálu Mr. Robot, za který byl nominován na Zlatý glóbus a odnesl si cenu Emmy. Bylo jen otázkou času, než mu na stole přistane nějaký silný filmový projekt.

Živitopisný film o Freddiem Mercurym se připravuje již několik let. Původně ho měl hrát Sacha Baron Cohen alias Borat, ale po delších diskuzích se s Queen, kteří na film dohlížejí, ve zlém rozešel. Důvodem bylo prý to, že byl Cohen příliš výrazný a diváci by v něm viděli víc herce než Freddieho. Což je trochu absurdní důvod vzhledem k tomu, že Cohen několikrát během své kariéry dokázal, jak chameleónsky umí splynout s určitou rolí. Sám Cohen uvedl, že důvodem rozporů byla neochota přeživších členů kapely zobrazit Freddieho bez cenzury, konkrétně chtěl Brian May uhlazovat pravdu o divokém drogovém a promiskuitním životě homosexuálního zpěváka.

Nějakou dobu byl poté s rolí spojován Ben Whishaw (Q z nových bondovek), ale ani to už podle všeho neplatí. Režisér Bryan Singer, který bude film točit, totiž na svém Twitteru napsal, že „se těší na to, jak Rami Malek bude hrát Freddieho”. Sám Malek zprávu nepotvrdil, není nicméně důvod, proč Singerovi nevěřit. Nemluvě o faktu, že vizuálně se Malek na zpěváka hodí.

Snímek ponese název Bohemian Rhapsody a zatím nemá datum premiéry.

Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist