13.10.2017, 13:00

Rambo jde do restartu, nový díl ponese název Rambo: New Blood

Jde o jednu z nejikoničtějších filmových rolí. Rambova cesta započala v roce 1982 se Sylvesterem Stallonem v hlavní roli. Posledního dílu (čtyřky) jsme se dočkali v roce 2008. Od té doby se spekulovalo o pětce. Dokonce již měl být vybrán režisér a stanovené datum natáčení. Stallone ale nakonec otočil s tím, že už se na roli cítí starý a nehodlá se k ní vrátit. Takže dojde na restart.

Film s novou tváří (kterou ale zatím neznáme - herec se hledá) nese název Rambo: New Blood, napíše ho Brooks McLaren a režie se ujme Ariel Vromen (ne úplně špatný akční thriller Criminal s Kevinem Costnerem).

Společnosti The Nu Image a Millennium Films by u série rády zavedly bondovský model, kdy se vždy po pár filmech herec vymění, aby dodal sérii čerstvou krev a osobité charisma. Ta myšlenka samozřejmě není vyloženě mimo (rozhodně ne u podobné postavy), je ale otázkou, kam ji to celé posune. Jedno je jisté - s válečným veteránem v podání Sylvestera Stalloneho, jehož jsme poprvé potkali v roce 1982, je definitivní konec.

A aby těch zpráv o Rambovi nebylo málo, současně u FOXů chystají televizní seriál o vztahu Ramba s jeho synem, který také ponese název Rembo: New Blood (jde ale podle všeho o náhodu a projekty nebudou provázané).

Na další podrobnosti je momentálně brzo. Sám Stallone se v tuhle chvíli ani na jednom projektu nepodílí (ať už herecky nebo jiným tvůrčím způsobem).

Rambo II
Rambo III
Rambo: Do pekla a zpět | Foto: Millennium Films
-
-

Související články:

Stallone otočil a Rambo 5 nakonec bude! Máme první plakát místo slibů

Posledních pár let bylo kolem pátého Ramba hodně živo. Slyšeli jsme nejrůznější spekulace o zápletce, studio uvolnilo název (Rambo: Last Blood) a natáčení...

Rambo dostane indický remake

Pátého dílu s tváří Sylvestera Stalloneho už se bohužel nedočkáme (herec prohlásil, že se na roli cítí starý), to ale neznamená, že značka nežije dál...

Plán útěku 2: Sylvester Stallone se chystá na další útěk z vězení

Rambo 5 nás prý se Sylvesterem Stallonem už nečeká. Místo toho se ale oblíbený akční herec vrátí jako profesionální "útěkář z vězení" Ray Breslin.

Rambo V dostal oficiální název a režiséra

Před pár týdny prolétla internetem spekulace, že se natáčení Ramba V odkládá na začátek příštího roku. Nyní to pro změnu vypadá, že se klapky roztočí již...

Slyův rozvrh na příští rok: Rambo V, Expendables 4 a vlastní životopis!

Expendables: Postradatelní 3 v kinech příliš nevydělávají, ale to Sylvesteru Stalloneovi nijak nebrání v tom, aby pracoval na čtyřce. Pokud budeme brát...

Ankety

Máte radši dabing, nebo titulky?
  • Dabing
  • Titulky
  • Jak kdy
více k tématu:
Dabing, nebo titulky? Český divák má jasno
Na které pokračování se Stallonem se nejvíc těšíte?
  • Creed 2
  • Rambo 5
  • Plán útěku 2
  • Expendables: Postradatelní 4
více k tématu:
Stallone otočil a Rambo 5 nakonec bude! Máme první plakát místo slibů

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: