Shia LaBeouf se oženil. A udělal to tak, jak to mohl udělat jen Shia LaBeouf!

Shia LaBeouf se oženil. A udělal to tak, jak to mohl udělat jen Shia LaBeouf!
Shia LaBeouf za poslední roky zvládl tolik výstředností, co se jiným lidem nepovede za celý život. A nepolevuje! Nyní talentovaný herec překvapil neohlášenou svatbou, kterou pojal přesně tak, jak se na jeho reputaci sluší.

Čekali byste nablýskanou svatbu na zámku, kde budou bílé holubice a tuna hvězdných hostů? Jiné celebrity to tak dělají, Shia LaBeouf ale rád boří zažitá klišé a dělá věci po svém. S vyvolenou Miou Goth, kterou potkal při natáčení Nymfomanky (a jíž nedávno vyhrožoval na ulici smrtí, ale tak to se stává) se herec dohodl na svatbě v Las Vegas. A aby toho nebylo málo, oddal je ve slavné kapli Viva Las Vegas sám Elvis! Tohle prostě může udělat jen Shia.

Jeden by řekl, že taková věc se děje jen v sitcomech. Jak celý obřad vypadal, na to se můžete podívat v následujícím videu bulvárního serveru TMZ.

Jindy bychom napsali něco ve stylu "herec se pravděpodobně rozhodl ukončit své bouřlivé období", ale od Shiy nic takového naivně nečekáme. A upřímně to nejspíš ani nechceme. Vždyť by pak byla v Hollywoodu nuda!

Ankety
Jaký díl Smrtonosné zbraně je váš nejoblíbenější?
Smrtonosná zbraň
Smrtonosná zbraň 2
Smrtonosná zbraň 3
Smrtonosná zbraň 4
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist