Andělé přilétají do kin a s nimi i první trailer

Andělé přilétají do kin a s nimi i první trailer 3 obrázky v galerii
Milovníci knižní série Andělé od autorky Lauren Kateové se konečně dočkali. Premiéra prvního filmového zpracování s názvem Andělé: Pád bude mít v Asii premiéru již v listopadu. A k fanouškům se konečně dostává i první trailer.

V hlavních rolích snímku Fallen (2016) se představí Addison Timlin, Jeremy Irvine, Harrison Gilbertson, Joely Richardson, Lola Kirke, Sianoa Smit-McPhee, Daisy Head, Hermione Corfield a Malachi Kirby.

Režisérem filmu je Scott Hicks (Shine), o přepis scénáře od Kathryn Price a Nichole Millard (obě Plán hry) se postaral Michael Ross (Pach krve).

Trailer:

Relativity studio zatím nestanovilo termín premiéry pro Spojené státy ani pro Evropu, ale první trailer je příslibem, že se tak brzy stane. A kdo by nevěděl, o čem série Andělé pojednává, zde je oficiální popis:

Některým andělům je souzen Pád... Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného – a dává to jasně najevo –, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít.

Knižní série se dočkala 4 dílů s názvy Pád, Muka, Vytržení a Vykoupení.

Ve druhém díle už ví Luce víc o sobě, o Danielovi i kletbě, jež nad nimi visí, a snaží se přerušit věčný koloběh lásky, předčasné smrti a znovuzrození. Ve třetím díle se vrací do hluboké minulosti, aby v minulých životech objevila něco, co by jí mohlo pomoci v tom současném. A ve čtvrtém se osudy Luce a Daniela završují v dramatickém finále.

Ankety
Co si myslíte o Obvyklých podezřelých?
Geniální film!
Ujde
Nic moc
Neviděl/a jsem
Nezájem
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist