Dave Bautista si prožije Smrtonosnou past na fotbalovém stadiónu

Dave Bautista si prožije Smrtonosnou past na fotbalovém stadiónu 3 obrázky v galerii
Final Score | Foto: Sky Cinema
Loni v srpnu odstartovalo v Londýně natáčení akčního thrilleru Final Score. V Jeho hlavních rolích se představí Dave Bautista, bývalý James Bond Pierce Brosnan, Alexandra Dinu a Julian Cheung. Dnes se můžeme podívat na první krátký trailer.

Děj příběhu od bratrů Davida a Keitha Lynchových se odehrává v průběhu velké sportovní události. Během ní obsadí stadión skupina ozbrojených kriminálníků, která požaduje výkupné. Hlavní hrdina – bývalý voják - v podání Bautisty musí použít všechny své schopnosti, aby se pokusil zachránit všech 35 000 rukojmích, mezi kterými je i dcera jeho zemřelého parťáka:

Hlavní natáčení probíhalo na stadiónu Upton Park, který byl více jak 100 let domovem týmu West Ham United a hrála se na něm Premier League.

„Final Score se bude sice odehrávat v Londýně, ale týká se současného dění po celém světě,“ uvedl producent Robert Jones. „Vize Scotta Manna má ten správný tah, napětí, humor a srdce. Jsme nadšení, že koncept a scénář zaujal takové herce jako Dave Bautista, Pierce Brosnan a Julian Cheung a věříme, že snímek bude mít úspěch.“ “Představte si Smrtonosnou past na fotbalovém stadionu," doplnil producent Marc Goldberg.

Americká premiéra Final Score je zatím v plánu na letošní rok.

Final Score | Foto: Sky Cinema
Ankety
Máte rádi seriál Peaky Blinders?
Ano!
Ne
Ujde
Neznám ho
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist