Ve Špuntech na vodě budou sjíždět řeku Langmajer, Liška, Čermák a kupa dětí

Ve Špuntech na vodě budou sjíždět řeku Langmajer, Liška, Čermák a kupa dětí 7 obrázků v galerii
Sjíždění řeky patří k tradičním letním radovánkám. Těch filmových zase tolik není. Po dobrodružném filmu Na vlastní nebezpečí (2007) se pádla znovu chopí Jiří Langmajer, který bude v novince Jiřího Chlumského pádlovat se sedmi dětmi a jejich filmovými otci - Hynkem Čermákem a Pavlem Liškou.

Scénář rodinné komedie Špunti na vodě (2017) napsal Marcel Bystroň. Děj pojednává o dvou bratrech (Langmajer, Čermák), jejichž bratranec (Liška) dostane geniální nápad - na zlatou svatbu rodičů vyrazí spolu s potomky po řece. Postarat se musí hned o sedm ratolestí, zatímco jejich manželky a přítelkyně vyrážejí na dámskou jízdu...

První část natáčení skončila v těchto dnech. První klapka padla 15. června ve Stvořidlech a prozatím herci se štábem urazili cestu po malebné části řeky Sázavy (nechyběl romatnický Masarykův tábor YMCA v Soběšíně). K eskapádám nedochází jen ve filmu, ale i během natáčení (především kvůli silným bouřkám). Další třicetidenní maratón tvůrci odstartují začátkem srpna. Do kin se film dostane v dubnu 2017.

V dětských rolích se objeví Filip Antonio nebo Nela Řehořová. Manželky a partnerky ztvární Tatiana Vilhelmová, Anna Polívková a Jana Kvantíková.

Ankety
Je sledování filmů a seriálů součástí vaší dovolené?
Určitě ano, bez toho by to nešlo.
Jak kdy. Pokud není lepší program, tak ano.
Málokdy, snažím se odreagovat jinak.
Spíš ne, není na to čas.
Určitě ne, filmy musí počkat.
Nevím, záleží na situaci.
Nejnovější články:
Načíst další články