Ve Špuntech na vodě budou sjíždět řeku Langmajer, Liška, Čermák a kupa dětí

Ve Špuntech na vodě budou sjíždět řeku Langmajer, Liška, Čermák a kupa dětí 7 obrázků v galerii
Sjíždění řeky patří k tradičním letním radovánkám. Těch filmových zase tolik není. Po dobrodružném filmu Na vlastní nebezpečí (2007) se pádla znovu chopí Jiří Langmajer, který bude v novince Jiřího Chlumského pádlovat se sedmi dětmi a jejich filmovými otci - Hynkem Čermákem a Pavlem Liškou.

Scénář rodinné komedie Špunti na vodě (2017) napsal Marcel Bystroň. Děj pojednává o dvou bratrech (Langmajer, Čermák), jejichž bratranec (Liška) dostane geniální nápad - na zlatou svatbu rodičů vyrazí spolu s potomky po řece. Postarat se musí hned o sedm ratolestí, zatímco jejich manželky a přítelkyně vyrážejí na dámskou jízdu...

První část natáčení skončila v těchto dnech. První klapka padla 15. června ve Stvořidlech a prozatím herci se štábem urazili cestu po malebné části řeky Sázavy (nechyběl romatnický Masarykův tábor YMCA v Soběšíně). K eskapádám nedochází jen ve filmu, ale i během natáčení (především kvůli silným bouřkám). Další třicetidenní maratón tvůrci odstartují začátkem srpna. Do kin se film dostane v dubnu 2017.

V dětských rolích se objeví Filip Antonio nebo Nela Řehořová. Manželky a partnerky ztvární Tatiana Vilhelmová, Anna Polívková a Jana Kvantíková.

Ankety
Navštívili jste již někdy Animefest?
Ano.
Ne.
O existenci Animefestu jsem do této doby neměl/a tušení.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist