2.4.2016, 15:00

Může Scrabble zachránit vztah? Napoví Teorie tygra (SOUTĚŽ)

Může Scrabble zachránit vztah? Napoví Teorie tygra (SOUTĚŽ) 10 obrázků v galerii
Do kin ve čtvrtek vstoupila hořká komedie Radka Bajgara Teorie tygra (2016). Na svou divokost se rozpomíná Jiří Bartoška, který s manželkou (Eliška Balzerová) zažívá vztahovou krizi. Všechny ty tanečky se točí kolem manipulace, moci, emocí a slov. A když dojde na slova, pomůže populární hra Scrabble. Ve spolupráci s distribuční společností CinemArt CZ vám přinášíme soutěž o pět exemplářů této fenomenální společenské hry.

Oficiální text distributora: Veterinář Jan (Jiří Bartoška) už toho má dost. Poslední kapkou je smrt tchána, kterému taky došly síly a trpělivost. Babička (Iva Janžurová) totiž vždy rozhodovala o jeho životě, stáří a nakonec i o tom, jak a kde bude pohřbený. Nerespektovala žádné jeho přání a touhu, v dobré víře, že ona sama vždy a lépe než on ví, co je pro něj dobré a správné. A tak se k jeho neštěstí o něj starala podle své představy o jeho štěstí. A Janovi začíná být jasné, že je na té samé cestě. Jeho žena Olga (Eliška Balzerová) se totiž řídí stejnou teorií malého dvorku a dlouhého biče a přesvědčením, že za štěstí svého muže je zodpovědná výhradně ona. Janovi dojde, že už takto dál nemůže, nechce, neumí. Když nic neudělá, skončí jako tchán. Jednoho dne jej napadne způsob, jak se osvobodit a získat zpět vládu nad svým životem...

Chcete vyhrát populární hru Scrabble? Pusťte se do naší nové redakční hry "Poznáte debuty českých režisérů?". Pět z vás, kteří na první pokus nasbírají nejvíce bodů, obdrží originální hru Scrabble. Bodování uzavřeme v pátek 8. dubna ve 12:00.

Hry pro vás budeme rozšiřovat a přidávat. Přinášíme vám též možnost navolit si vlastní. Vaše názory (návrhy a opravy) nám případně pište na support@kinobox.cz.

Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články