Polednice se blíží. Máme novou ukázku a SOUTĚŽ o lístky do kina.

Polednice se blíží. Máme novou ukázku a SOUTĚŽ o lístky do kina. 7 obrázků v galerii
Česká Polednice (2016), která je volně inspirována stejnojmennou básní Karla Jaromíra Erbena, vstoupí do českých kin ve čtvrtek 3. března. Film debutanta Jiřího Sádka láká na dusnou atmosféru, netradiční multižánrový zážitek a dvě slavné české herečky v netradičních rolích.

Oficiální text distributora: Eliška (Aňa Geislerová) s malou dcerkou (Karolína Lipowská) se po mnoha letech vrací do rodné vesnice svého muže, aby se zde pokusila o nový začátek. Kromě vlídného přijetí sousedů ji tu však čeká i setkání s místní podivínkou (Daniela Kolářová), ženou, která ve své pomatené mysli vleče tíhu vlastního dávného neštěstí.

Kolem Elišky, vystavené traumatům z osamělosti a postupně vysilované boji s nekonečnými úředními stereotypy, se postupně začínají spřádat sítě prokletí. Podaří se Elišce zachránit sebe i dceru před mysteriózním zlem dřív, než ji zcela ovládne stín Polednice a nebo vlastní šílenství?

Aňa Geislerová a Daniela Kolářová tak, jak jste je ještě neviděli. Více v nové ukázce z filmu. A jestli chcete na Polednici zdarma do kina, zúčastněte se naší soutěže. Můžete vyhrát jeden ze čtyř lístků do sítě multikin CineStar.

Nová ukázka z filmu Polednice:

Jaká jsou pravidla soutěže?
Ode dneška do neděle 28. února 2016 napište 3 nové komentáře k filmům (delší než 250 znaků) a na e-mail soutez@kinobox.cz (předmět: "Polednice") zašlete váš nick name. Čtyři vylosovaní obdrží vstupenku do kina.

Ankety
Která Daltonova bondovka je podle vás lepší?
Dech života (1987)
Povolení zabíjet (1989)
Nemám rád/a Daltonovy bondovky
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist