Terminátor 3: Nejvtipnější vystřižená scéna vysvětluje přízvuk Arnolda

Terminátor 3: Nejvtipnější vystřižená scéna vysvětluje přízvuk Arnolda 6 obrázků v galerii
Terminátor 3: Vzpoura strojů | Foto: 2003 Warner Bros.
Již za pár si můžete v televizi pustit třetí díl Terminátora s podtitulem Vzpoura stojů. Trojka sice nedosahuje úrovně prvních dvou dílů, pořád ale nabízí solidní porci zábavy. A překvapivě velké i množství humoru. A to tvůrci jednu pecku vystřihli.

Nejzábavnější moment, který skončil na podlaze střižny, se věnuje otázce, proč má Terminátor rakouský přízvuk. Jistě, protože ho hraje Arnold Schwarzenegger. Teď ale na chvíli vynechejme realitu a zaměřme se na fikční svět samotné terminátoří série. Proč by někdo dělal robota, který by měl takový přízvuk? Budete se divit, ale máme pro vás odpověď!

Respektive si ji připravili filmaři během natáčení Vzpoury strojů:

Je celkem pochopitelné, proč se moment do finálního sestřihu nedostal. Trojka vznikla po letech a měla podstatně komediálnější nádech, než oba předchozí díly. Scéna s přízvukem už by nejspíš byla moc (je to vlastně metahumor, navíc by vnesla do série zmatek ohledně toho, kdo je Arnoldova lidská postava). Gag je to každopádně samo o sobě výborný, o tom žádná!

Již brzy bychom se měli dočkat nové trilogie, kterou si pohlídá sám James Cameron. Snad se tak povede akční ikoně vrátit důstojnou velikost...

Terminátor | Foto: Metro-Goldwyn-Mayer
Terminátor 2: Den zúčtování | Foto: Lionsgate Home Entertainment
Ankety
Přáli byste si prodej nové bondovky streamovacím službám?
Ano
Ne, chci film vidět v kině!
Je mi to jedno, Bond mě nezajímá
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist