Leatherface: Zrod hororové legendy na prvním plakátu

Leatherface: Zrod hororové legendy na prvním plakátu 2 obrázky v galerii
Všichni známe jeho tvář (nebo spíše tváře, které "si vypůjčoval"). Jaký byl ale jeho skutečný zrod? Každý byl někdy dítětem, i takové sadistické monstrum jako Leatherface. Snímek nesoucí jeho jméno nám konečně kořeny zla odhalí.

Texaských masakrů motorovou pilou prošlo kiny již mnoho. Některé uspěly (původní film Tobea Hoopera z roku 1974 se stal kultem, slušně si vedl i restart z roku 2003), jiné byly nechtěně směšné (Masakr v Texasu z roku 1994 či absurdní 3D varianta z roku 2013). Největším problémem celé série je to, že všechny filmy vesměs vypráví o tom samém - o domu uprostřed ničeho, kde nebohé mladé oběti skončí a Leatherface je rozpáře pilou.

Připravovaný horor s prostým názvem Leatherface na to konečně půjde jinak. Budoucí milovník motorové pily se v něm představí jako nebezpečný teenager, který uteče z psychiatrické léčebny, vezme s sebou pár přátel a mladou sestru jako rukojmí. Následující road trip pro ni bude peklem.

Snímek zatím nemá datum premiéry. Do kin by měl vstoupit někdy příští rok.

Víte že...

... stvořitel série Tobe Hooper dostal nápad na první film ve chvíli, kdy stál v přeplněném obchodě s nářadím? Když přemýšlel, jak by se přes celý ten šílený nakupující dav dostal, jeho oči zabloudily k motorovým pilám.

Ankety
Těšíte se na nového Batmana?
Ano
Ne
TOPlist