Pixar uvádí film o emocích. V hlavě zaujme, poučí a pobaví. Děti i dospělé. (SOUTĚŽ)

Pixar uvádí film o emocích. V hlavě zaujme, poučí a pobaví. Děti i dospělé. (SOUTĚŽ) 11 obrázků v galerii
Pamatujete na dobrodružný snímek Vzhůru do oblak (2009), který vedle zábavy a prvotřídní animace poukázal na soužití malého chlapce a svérázného dědečka? Pixar se vrací do první ligy dalším psychologičtějším snímkem, kterému neodolají generace malých ani velkých diváků. V hlavě (2015) pojednává o emocích a provází jej pověst animovaného překvapení roku. Ve spolupráci s distrubutorem filmu, společností Falcon, vám přinášíme soutěž o lístky do kina a tematické ceny.

Oficiální text distributora: Období dospívání může být velice komplikované. A pro jedenáctiletou Riley, která se musí se svou rodinou přestěhovat z amerického Středozápadu do San Francisca, kde její tatínek dostal novou práci, to platí dvojnásob. Stejně jako nás všechny, i Riley ovlivňují její emoce – Radost, Strach, Vztek, Nechuť a Smutek. Emoce žijí na Hlavním velitelství, což je řídící centrum uvnitř Rileyiny mysli, odkud Riley pomáhají vypořádat se s nástrahami všedních dní. Jak se Riley společně se svými emocemi pokouší vyrovnat s problémy nových začátků v San Franciscu, propuká na Hlavním velitelství zmatek. Ačkoliv se Radost, Rileyina hlavní a nejdůležitější emoce, pokouší brát všechno z té nejlepší možné stránky, objevují se mezi emocemi neshody v tom, jak se co nejlépe vypořádat s novým městem, domovem a školou.

V jednoduchosti je síla, tak doufejme, že recenzenti nelhali a V hlavě osloví všechny z nás. Všichni totiž máme "nějaké" emoce a je fajn se od nich čas od času vzdálit. Třeba v kině u nové Pixarovky.

Ve spolupráci s distributorem snímku V hlavě, který vstupuje tento čtvrtek do českých kin, vám přinášíme soutěž nejen o lístky na film, ale též o dětská trička s "emo" hrdiny. Tři z vás obdrží 2 lístky do sítě multikin CineStar a náladové tričko.

Tři z vás se budou radovat z filmového trička a dvou lístků do kina.

Jaká jsou pravidla soutěže?
Máme pro vás následující úkol - vybrat z žebříčku Oblíbené filmy vaše favority. Promýšlejte, oceňujte hvězdičkami a pokud snad váš oblíbený titul v našem žebříčku nefiguruje, přidejte ho jednoduše sami. Spolu s tím nám do neděle 26. července 2015 do 23:59 zašlete na e-mail soutez@kinobox.cz váš nick name. Pokud u nás nejste zaregistrovaní, jednoduše tak učiníte zde.

Ankety
Jste fanoušky JCVD?
Ano
Ne
Dříve ano, dnes už ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist