OBRAZEM: Spaghetti, western a video. Ennio Morricone natáčel v Praze. Přijel i Tarantino.

OBRAZEM: Spaghetti, western a video. Ennio Morricone natáčel v Praze. Přijel i Tarantino. 8 obrázků v galerii
Nedávno jsme vás informovali o tom, že slavný Ennio Morricone složí původní hudbu k připravovanému filmu Quentina Tarantina The Hateful Eight (2015) a natočí ji v Praze. Hvězdy nemají čas nazbyt, takže už je hotovo. Dorazil i Quentin Tarantino. (foto: ČNSO / fotomaly.cz/Jan Malý)

Rychlá akce proběhla o tomto víkendu. Natáčelo se v hostivařském studiu Českého národního symfonického orchestru. Těleso si pro realizaci hudby k The Hateful Eight vyžádal sám Ennio Morricone.

Ennio Morricone a šéf orchestru, trumpetista, zakladatel a ředitel festivalu Prague Proms Jan Hasenöhrl. (foto: ČNSO / fotomaly.cz/Jan Malý)

„Je to pro nás veliká pocta a věříme, že nejnovější filmový opus Ennia Morriconeho uslyšíte i na příštích Prague Proms 2016,“ uvedl trumpetista a šéf orchestru Jan Hasenöhrl.

Natáčení soundtracku se v Praze kromě Morriconeho zúčastnil též Quentin Tarantino. Po natáčení hudby se oba slavní autoři zúčastnili nedělního zakončení festivalu Prague Proms "Hollywood Night", kde zazněla Morriconeho tvorba. Důvod, proč si slavný Morricone Český národní symfonický orchestr letos pro natáčení vybral, je prozaický; již dříve s tělesem absolvoval úspěšné evropské turné a 15. ledna 2016 vystoupí znovu společně v pražské O2 aréně. Symfonici prostě umí!

Ennio Morricone během příprav. (foto: ČNSO / fotomaly.cz/Jan Malý)
Ennio Morricone a Quentin Tarantino diskutují o hudbě k filmu The Hateful Eight. (foto: ČNSO / fotomaly.cz/Jan Malý)
Quentin Tarantino. (foto: ČNSO / fotomaly.cz/Jan Malý)
Ankety
Jste fanoušky JCVD?
Ano
Ne
Dříve ano, dnes už ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist