Ze školky až do Hollywoodu: Celebrity, které se kamarádí od dětství

Ze školky až do Hollywoodu: Celebrity, které se kamarádí od dětství 12 obrázků v galerii
Všichni to známe - na škole jsme si vybrali jednu "oběť" a s tou to táhly následující roky. Mnohá přátelství nepřežijí poslední zazvonění, sem tam ale vzniknou i pouta na celý život. A i ty největší hvězdy byly jednou dětmi, hledající kamarády.

Přesně tak, i největší hvězdy Hollywoodu jsou "jenom lidi" a mnohé se znaly dávno předtím, než prorazily na filmová plátna. A právě na takové "páry" se dnes podíváme. Galerii otvíráme Leonardem DiCapriem a Tobeym Maguirem, kteří se přátelí od malička a vydrželo jim to dodnes. Pravidelně se scházejí na domácích zápasech Los Angeles Lakers v NBA v první řadě.

Justin Timberlake a Ryan Gosling spolu účinkovali v Mickeyho klubíku a co víc, po šest měsíců byli i legálně bratři! Rodina Ryana Goslinga totiž pocházela z Kanady a než se povedlo zařídit veškeré papíry, Ryanovou poručnicí byla Timberlakova máma.
Nejslavnější bromance Hollywoodu. Tihle dva se přátelí od střední, všeobecně na sebe nedají dopustit a dokonce mají na společném kontě Oscara za scénář k dramatu Dobrý Will Hunting (1994).
Nicolas Cage a Sean Penn se kamarádili dávno předtím, než oba přičichli k herectví. Společně si zahráli v dramatu O závod s měsícem (1984) a přátelství dodnes trvá.
Brad Pitt a Christina Applegate jsou blízkými přáteli od dětství a v roce 1989 spolu dokonce randili. Ačkoli Kelly Bundová nakonec utekla za jiným, přátelství vydrželo.

Další várku hollywoodských BFF najdete v galerii článku.

Ankety
Přáli byste si prodej nové bondovky streamovacím službám?
Ano
Ne, chci film vidět v kině!
Je mi to jedno, Bond mě nezajímá
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist