Amazing Spider-Man 3 měl mít dost nečekanou zápletku - se zombie příchutí!

Amazing Spider-Man 3 měl mít dost nečekanou zápletku - se zombie příchutí! 7 obrázků v galerii
Amazing Spider-Man | Foto: Sony Pictures
Když se v Sony rozhodli, že dají sérii Amazing Spider-Man vale a raději předají otěže do rukou Marvelu, ne každého to potěšilo. Jedním z nich je například Denis Leary, který si v prvních dvou dílech zahrál kapitána Stacyho (otce Gwen).

Herec byl z rozhodnutí Sony zklamaný, neboť se ukázalo, že koloval studiem námět na Amazing Spider-Man 3, díky němuž by ovšem jeho postava kapitána Stacyho vstala z mrtvých.

"V jednu chvíli byla ve hře možnost, že by měl ve třetím díle Spider-Man k dispozici speciální látku, díky níž by mohl oživovat mrtvé. V souvislosti s tím se mluvilo o tom, že by se vrátila postava kapitána Stacyho a to ve větší roli."

Amazing Spider-Man | Foto: Sony Pictures

První, co mě napadá: Vážně?! Udělat z Petera Parkera někoho, kdo může oživovat mrtvé? To je upřímně dost nebezpečná formulka, protože najednou by se mohl vrátit úplně každý a diváci by již neměli sebemenší důvod se o postavy bát. Je také otázkou, jak by to oživování vlastně fungovalo, když už byl kapitán Stacy nějakou dobu... v rozkladu. Že by trocha zombie-koření?

No, asi můžeme být vážně rádi, že na Amazing Spider-Man 3 nedošlo. Osobně je mi to líto hlavně proto, že dvojka rozhodně byla lepší než jednička a konečně se příběh vydal vlastním směrem. Když ale vidím námět, v němž by si Peter hrál na Frankensteina, jsem docela rád, že z trojky nic nebude.

Ankety
Jste fanoušky JCVD?
Ano
Ne
Dříve ano, dnes už ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist