Vin Diesel jako Kojak je pořád ve hře. Projekt nabral nového scenáristu.

Vin Diesel jako Kojak je pořád ve hře. Projekt nabral nového scenáristu.
Jsou to dva roky, co začal Vin Diesel lákat fanoušky na celovečerní verzi detektivního seriálu Kojak. Oblíbený herec se upsal produkci a přirozeně i hlavní roli, přičemž k prvnímu náčrtu scénáře byli povolání Neil Purvis a Robert Wade (Skyfall, Spectre). Jejich výsledek ale studio nejspíš neoslovil.

Projekt samotný je pořád při životě, nově se k němu ovšem připojil Philip Gawthorne, aby dal dohromady další nástřel scénáře. Gawthorne má poměrně bohaté zkušenosti s prací pro britské televize a před nedávnem byl pověřen napsáním nové verze klasického kanadského hororu Kostka.

Diesel je stále hlavní tváří projektu, je ale otázkou, kdy bude mít na film čas. Před sebou má další Rychle a zběsile, xXx, Riddicka, do toho prý již ve vzduchu krouží i dvojka The Last Witch Hunter. Na druhou stranu by natáčení Kojaka - pokud bude zachován tón původního seriálu - nemělo zabrat Dieselovi tolik času, neboť prim bude hrát vyšetřování a ne zběsilé akční scény... což by vlastně byla u Diesela fajn změna. Nic proti jeho charismatickým skorosupemanům, ale nějaká umírněnější role už dlouho o jeho filmografii nezavadila. A je to škoda, protože Diesel rozhodně hrát umí.

Je obsazení Vina Diesela do role Kojaka dobrý nápad?
Ano
Ne
Těžko soudit

Víte že...

... v roce 2005 se slavný detektiv s lízátkem pokusil o velký televizní comeback? V nové seriálové verzi si Kojaka zahrál Ving Rhames, show se však nesetkala s úspěchem a byla po pouhých devíti dílech zrušena.

Ankety
Patříte mezi diváky Netflixu?
Ano
Ne
Ne, ale plánuji
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist