Tomáš Vorel obsadil Jakuba Koháka do hlavní role chystané komedie

Tomáš Vorel obsadil Jakuba Koháka do hlavní role chystané komedie 7 obrázků v galerii
Instalatér z Tuchlovic je vesnická komedie o muži, který všem všechno opraví, ale vlastní život spravovat nedokáže. Do hlavních rolí obsadil režisér, scenárista, kameraman a velký šprýmař Tomáš Vorel svou dvorní herečku Evu Holubovou a Jakuba Koháka, pro kterého jde o první hlavní roli v celovečerním filmu.

O čem bude snímek pojednávat? Čtyřicetiletý Luboš Cafourek je svérázný instalatér z vesnice Tuchlovice u Prahy. Je zručný a poctivý, se vším si poradí, žádné práce se nikdy nezalekne. Nemá auto, za zákazníky jezdí na kole, autobusem nebo se nechá vozit. Mobil nepoužívá, telefonáty za něj vyřizuje jeho matka, která mu také vaří, nakupuje, pere, dělá účetnictví a řídí chod celé domácnosti.

Jakub Kohák a jeho první velká filmová role.

Luboš má vždy na všechno nečekanou a vtipnou odpověď, ale praktický a společenský život mu uniká mezi prsty. Za práci si nedokáže říct pořádné peníze, kamarádům opravuje zadarmo a to, co vydělá, hned utratí za jídlo pro toulavé kočky. Nebo prosází. Luboš všechno nepříjemné odsouvá na „později“. Všechny jeho pokusy o kontakt se ženami končí fiaskem.

Muž mnoha profesí - Tomáš Vorel.

„Celý příběh je napsán podle skutečných postav, točíme na skutečných místech. Cítím mrazivý soucit s naším instalatérem Lubošem Cafourkem. Poctivý, šikovný řemeslník, který si nedokáže říci ani o lásku, ani o peníze. Všem všechno opraví, ale svůj život spravovat nedokáže,“ dodává autor scénáře, režisér a kameraman Tomáš Vorel.

Film vzniká v produkci společnosti VorelFilm. Ve snímku kromě Evy Holubové a Jakuba Koháka dále uvidíte Petru Špalkovou, Filipa Blažka, Jana Budaře, Petra Čtvrtníčka, Tomáše Matonohu nebo Báru Polákovou.

Tomáš Vorel, ministr kultury Daniel Herman, Eva Holubová, Jakub Kohák a klapka.

Točit se bude v průběhu června až listopadu z velké části v obci Tuchlovice ve skutečném domě skutečného instalatéra z Tuchlovic, kde už také v květnu proběhly první předtáčky.

S premiérou se počítá v říjnu 2016, snímek do kin uvede distribuční společnost Falcon.

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články