11.10.2018, 07:55

Neuvěříte, kolik si denně vydělá chlap, co se vydává za Alana z Pařby ve Vegas

Tu postavu jsme si okamžitě zamilovali všichni. Alan je sice idiot a když přijde nějaký průšvih, obvykle v tom má prsty, bez něj by ale pařící trilogie byla poloviční.

Thaddeus Kalinoski byl naprosto obyčejný chlápek s "nudnou" prací (manažer v hotelu) a manželkou. V té době vypadal následovně...

Když o práci přišel, žena ho záhy opustila také. Kalinoski se přestal holit a přibral 9 kilo. Přátelé mu stále častěji říkali, že vypadá jako Alan z Pařby ve Vegas. Kalinoski zkusil štěstí a vyrazil do Vegas s tím, že se pokusí na svém vzhledu něco vydělat. A povedlo se - dnes vydělává tisíc dolarů za noc!

Jak? Lidé s ním chtějí pařit! Platí si za jeho společnost, zvou ho na večeře, zkrátka chtějí mít na večírku v městě hazardu ujetého Alana po boku.

Za začátku byl Kalinoski rozpačitý z toho, že za něj lidé chtějí platit, ale nakonec to přijal jako životní roli a užívá si to. A protože se umí do postavy vžít, užívají si to i lidé, kteří s ním paří. Dokonce má dnes již celou skupinu, v níž nechybí baby Carlos a opice s cigaretou. Ve Vegas se přirozeně pohybuje několik dvojníků Mika Tysona, takže jejich setkání bylo nevyhnutelné.

A potkal i skutečného Mika Tysona! Prý se to obešlo bez následků...

Dokonce narazil i na Bradleyho Coopera a v poslední Pařbě na třetí dělal skutečnému Alanovi aka Zachu Galifianakisovi při natáčení dvojníka.

Přestože to tedy s Kalinoskim jednu dobu nevypadalo vůbec dobře, dnes má job, který mu můžeme jen závidět. Lidé mu platí za to, aby se dobře bavil v Las Vegas a za rok mu to hodí čtvrt milionu dolarů (!). Tomu se říká win win situace. Více fotek z jeho pařícího života najdete v galerii článku.

-
-

Související články:

Slýcháte, že jste podobní někomu slavnému? Můžete na tom solidně vydělat...

Lidé udělají pro podpis nebo fotografii svého oblíbence ze světa celebrit téměř cokoliv. Máte ve sbírce taky takovou? A jste si jisti, že člověk na...

Jejich talent nezná mezí: tyto herecké osobnosti vás dostanou i jako malíři!

Většina talentovaných lidí nemá talent jen na jednu věc. Řada herců umí i krásně zpívat či tancovat. A někteří umí i nádherně malovat a vytvářet zajímavá...

Vrátí se Vlčí smečka v Pařbě na čtvrtou?

Když v roce 2009 vyšla Pařba ve Vegas, šlo o senzaci. Film zbořil celosvětové žebříčky a vydělal téměř půl miliardy. A to stál pouhých 35 milionů.

Po matkách na tahu "zdivočí" ve svém filmu i tátové

Bad Moms aka Matky na tahu byly trefou do černého. Příběh vyčerpaných matek, které ukážou vztyčený prostředníček "stepfordským paničkám", přestanou se...

Recenze: Pařba o Vánocích - nejpříjemnější letošní filmové překvapení

Než začnu vysvětlovat, že Pařba o Vánocích je o pařbě o Vánocích, dvě důležitá upozornění, abyste vůbec četli (nebo nečetli) dál:

Recenze: Pařba na třetí - Vlčí smečka tentokrát neřeší kocovinu, ale únos

Poprvé se zbořili ve Vegas. Podruhé vymetli Bangkok. Nyní se obě akce vrátí jako dobře mířený bumerang a vezmou naše hrdiny na třetí, nejepičtější výlet...

Recenze: Pařba v Bangkoku je slušné vystřízlivění

Pokračování jedné z nejlépe hodnocených komedií roku 2009 konečně přichází do kin. Naváže na dobrou pověst jedničky, nebo se utopí v moři průměru?

Zach Galifianakis zakázal Pařbu v Bangkoku vlastní matce

Odvážný komik se za svůj poslední filmový kousek doma stydí...

Ankety

Nalákal by Vás film s názvem "Medieval" (Středověký) k návštěvě kina?
  • Ano
  • Ne

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: