1.10.2019, 07:55

Kolik si denně vydělá chlap, který se vydává za Alana z Pařby ve Vegas?

Tu postavu jsme si okamžitě zamilovali všichni. Alan je sice idiot a když přijde nějaký průšvih, obvykle v tom má prsty, bez něj by ale pařící trilogie byla poloviční.

Thaddeus Kalinoski byl naprosto obyčejný chlápek s "nudnou" prací (manažer v hotelu) a manželkou. V té době vypadal následovně...

Když o práci přišel, žena ho záhy opustila také. Kalinoski se přestal holit a přibral 9 kilo. Přátelé mu stále častěji říkali, že vypadá jako Alan z Pařby ve Vegas. Kalinoski zkusil štěstí a vyrazil do Vegas s tím, že se pokusí na svém vzhledu něco vydělat. A povedlo se - dnes vydělává tisíc dolarů za noc!

Jak? Lidé s ním chtějí pařit! Platí si za jeho společnost, zvou ho na večeře, zkrátka chtějí mít na večírku v městě hazardu ujetého Alana po boku.

Za začátku byl Kalinoski rozpačitý z toho, že za něj lidé chtějí platit, ale nakonec to přijal jako životní roli a užívá si to. A protože se umí do postavy vžít, užívají si to i lidé, kteří s ním paří. Dokonce má dnes již celou skupinu, v níž nechybí baby Carlos a opice s cigaretou. Ve Vegas se přirozeně pohybuje několik dvojníků Mika Tysona, takže jejich setkání bylo nevyhnutelné.

A potkal i skutečného Mika Tysona! Prý se to obešlo bez následků...

Dokonce narazil i na Bradleyho Coopera a v poslední Pařbě na třetí dělal skutečnému Alanovi aka Zachu Galifianakisovi při natáčení dvojníka.

Přestože to tedy s Kalinoskim jednu dobu nevypadalo vůbec dobře, dnes má job, který mu můžeme jen závidět. Lidé mu platí za to, aby se dobře bavil v Las Vegas a za rok mu to hodí čtvrt milionu dolarů (!). Tomu se říká win win situace. Více fotek z jeho pařícího života najdete v galerii článku.

-
-

Související články:

Tyhle herecké osobnosti vás dostanou i jako malíři!

Většina talentovaných lidí nemá talent jen na jednu věc. Řada herců umí i krásně zpívat či tancovat. A někteří umí i nádherně malovat a vytvářet zajímavá...

Proč Zach Galifianakis zakázal Pařbu v Bangkoku vlastní matce?

Komik s nejgeniálnějším příjmením na světě (uznejte, že je tak šílené komplikované, až ho nelze nemilovat) u rodinného stolu pařební sérii dvakrát neprosazuje.

Slýcháte, že jste podobní někomu slavnému? Můžete na tom solidně vydělat...

Lidé udělají pro podpis nebo fotografii svého oblíbence ze světa celebrit téměř cokoliv. Máte ve sbírce taky takovou? A jste si jisti, že člověk na...

Vrátí se Vlčí smečka v Pařbě na čtvrtou?

Když v roce 2009 vyšla Pařba ve Vegas, šlo o senzaci. Film zbořil celosvětové žebříčky a vydělal téměř půl miliardy. A to stál pouhých 35 milionů.

Po matkách na tahu "zdivočí" ve svém filmu i tátové

Bad Moms aka Matky na tahu byly trefou do černého. Příběh vyčerpaných matek, které ukážou vztyčený prostředníček "stepfordským paničkám", přestanou se...

Recenze: Pařba o Vánocích - nejpříjemnější letošní filmové překvapení

Než začnu vysvětlovat, že Pařba o Vánocích je o pařbě o Vánocích, dvě důležitá upozornění, abyste vůbec četli (nebo nečetli) dál:

Recenze: Pařba na třetí - Vlčí smečka tentokrát neřeší kocovinu, ale únos

Poprvé se zbořili ve Vegas. Podruhé vymetli Bangkok. Nyní se obě akce vrátí jako dobře mířený bumerang a vezmou naše hrdiny na třetí, nejepičtější výlet...

Recenze: Pařba v Bangkoku je slušné vystřízlivění

Pokračování jedné z nejlépe hodnocených komedií roku 2009 konečně přichází do kin. Naváže na dobrou pověst jedničky, nebo se utopí v moři průměru?

Ankety

Raději bych viděl/a...
  • Úplně novou adaptaci Běžícího muže
  • Pokračování filmu z roku 1987

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: