Kolik si denně vydělá chlap, který se vydává za Alana z Pařby ve Vegas?

Kolik si denně vydělá chlap, který se vydává za Alana z Pařby ve Vegas? 15 obrázků v galerii
Tu postavu jsme si okamžitě zamilovali všichni. Alan je sice idiot a když přijde nějaký průšvih, obvykle v tom má prsty, bez něj by ale pařící trilogie byla poloviční.

Thaddeus Kalinoski byl naprosto obyčejný chlápek s "nudnou" prací (manažer v hotelu) a manželkou. V té době vypadal následovně...

Když o práci přišel, žena ho záhy opustila také. Kalinoski se přestal holit a přibral 9 kilo. Přátelé mu stále častěji říkali, že vypadá jako Alan z Pařby ve Vegas. Kalinoski zkusil štěstí a vyrazil do Vegas s tím, že se pokusí na svém vzhledu něco vydělat. A povedlo se - dnes vydělává tisíc dolarů za noc!

Jak? Lidé s ním chtějí pařit! Platí si za jeho společnost, zvou ho na večeře, zkrátka chtějí mít na večírku v městě hazardu ujetého Alana po boku.

Za začátku byl Kalinoski rozpačitý z toho, že za něj lidé chtějí platit, ale nakonec to přijal jako životní roli a užívá si to. A protože se umí do postavy vžít, užívají si to i lidé, kteří s ním paří. Dokonce má dnes již celou skupinu, v níž nechybí baby Carlos a opice s cigaretou. Ve Vegas se přirozeně pohybuje několik dvojníků Mika Tysona, takže jejich setkání bylo nevyhnutelné.

A potkal i skutečného Mika Tysona! Prý se to obešlo bez následků...

Dokonce narazil i na Bradleyho Coopera a v poslední Pařbě na třetí dělal skutečnému Alanovi aka Zachu Galifianakisovi při natáčení dvojníka.

Přestože to tedy s Kalinoskim jednu dobu nevypadalo vůbec dobře, dnes má job, který mu můžeme jen závidět. Lidé mu platí za to, aby se dobře bavil v Las Vegas a za rok mu to hodí čtvrt milionu dolarů (!). Tomu se říká win win situace. Více fotek z jeho pařícího života najdete v galerii článku.

Ankety
Viděli jste Castlevanii?
Ano
Ne
Chystám se
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist