20.2.2015, 17:00

Pražské kino Lucerna zažije Noc reklamožroutů (SOUTĚŽ)

Reklamy, které v české televizi zaručeně neuvidíte. Tak by se dal ve zkratce charakterizovat program PLAYSTATION NOCI REKLAMOŽROUTŮ 2015. Přehlídka více než 300 komerčních videí z celého světa se dnes večer uskuteční v brněnské Flédě. Za týden si budete moci reklamy užít v jedinečném prostoru pražského kina Lucerna.

„Kolekce spotů uváděných na reklamožroutech je jedinečná nejen v pečlivém výběru toho nejlepšího, ale také v dramaturgii. Někdy jsou za sebou řazeny reklamy podobné, jindy naopak funguje kontrast,“ říká organizátor akce David Horáček.

Do letošní kolekce bylo vybráno rekordních šest českých reklam. Bodoval televizní spot na propagaci webových stránek pomáhajícím hledat práci Romům, videa pro Český helsinský výbor, Kofolu nebo reklama na Národní divadlo.

Ve spolupráci s organizátory NOCI REKLAMOŽROUTŮ vám přinášíme soutěž o 5x2 vstupenky na pražskou část programu. Ta proběhne v pátek 27. února od 19:00 v pražském kině Lucerna.

Jaká jsou pravidla soutěže?

Do pondělí 23. února 2015 do 23:59 ohodnoťte a okomentujte (minimálně 250 znaky) na portálu Kinobox.cz alespoň tři filmy z databáze a na e-mail soutez@kinobox.cz nám zašlete váš nick name. Pokud u nás ještě nejste zaregistrovaní, jednoduše tak učiníte zde.

-
-
Související osoby: David Horáček

Související články:

Za nejlepšími reklamami do Prahy i do Brna (SOUTĚŽ)

Reklamy jsou zlatým dolem tvůrců audiovizuální tvorby. O tom, co nového se na poli komerčních videí urodilo, podá zprávu další ročník PLAYSTATION NOC...

Britská reklama na „12 let v řetězech“ nechává rozum stát přede dveřmi všehoschopného marketingu

Síť britského obchodního řetězce Sainsbury´s vyrukovala nedávno s poutačem na prodej DVD a Blu-Ray oscarového filmu „12 let v řetězech“, který vyvolal...

Hostivařské Premiere Cinemas bude 4K, 3D, nejmodernější a přátelské, říká ředitel David Horáček

Multikino v pražském obchodním centru Park Hostivař prochází v těchto dnech rozsáhlou modernizací. Novým provozovatelem multikina se stane společnost...

Ankety

Nalákal by Vás film s názvem "Medieval" (Středověký) k návštěvě kina?
  • Ano
  • Ne

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: