Herec Jeff Bridges: Vyje s vlky a zkouší vás uspat

Herec Jeff Bridges: Vyje s vlky a zkouší vás uspat 2 obrázky v galerii
Ideální téma na oddychový večer. Tedy pokud nevyhledáváte bary, party, společnost - no prostě dlouhou noc, která se nečekaně přehoupne v následující den. Jeff Bridges je skvělý herec, bavič, držitel Oscara a v neposlední řadě muzikant a vypravěč. Jaký? Takový, který se vás pokusí zaujmout, zklidnit, uvolnit, ale také uspat.

Takže pokud si chcete po celotýdenní práci pořádně dáchnout, stačí si naladit Sleeping Tapes Jeffa Bridgese a nechat se vést. Kam? Třeba do Temescal Canyonu v Los Angeles. Jeff je všímavý a zodpovědný průvodce. Navíc ve vás i bez vizuálních berliček probudí nebývalou představivost. A potom vám řekne, ať klidně spíte. Bez znalosti angličtiny to ale nepůjde.

Víte, že...
...Jeff Bridges miluje country? Když natáčel Nebeskou bránu (1980), krátil si čekání s kytarou a hercem, muzikantem Krisem Kristoffersonem po boku. První desku vydal představitel filmového Dudea v roce 2000. Na svém druhém albu spolupracoval se slavným T-Bone Burnettem, který je podepsaný pod soundtracky ke snímkům Bratříčku, kde jsi? (2000), Walk the Line (2005), Crazy Heart (2009) nebo Temný případ (2014). Za Crazy Heart získali Bridges i Burnett své doposud jediné sošky Oscara. I v tomto případě to souviselo s hudbou. Burnett byl oceněn za nejlepší píseň a Bridges za ztvárnění postaršího countryového písničkáře, který hledá smysl života. Jeff ho, zdá se, našel v hudbě. A herectví.

Ankety
Těšíte se na nového Batmana?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist