Filmy v televizi o víkendu od pátku 30. 6. do neděle 2. 7. 2017

100%
Máša a medvěd
ČT :D
sobota 14:55
ČT :D/ČT art
sobota 14:55
90%
Lo chiamavano Jeeg Robot
Cinemax 2
neděle 00:00
85%
Hledá se Nemo
HBO 2
sobota 16:10
HBO 2
neděle 11:50
85%
Titanic
Prima HD
neděle 20:15
Prima
neděle 20:15
85%
Vtip
Cinemax 2
sobota 15:15
85%
Bluebird
Filmbox
neděle 13:40
85%
Šestý smysl
TVP 1
sobota 00:50
TVP 1
sobota 22:15
84%
Kulový blesk
Jednotka
neděle 15:00
84%
Iron Man
HBO HD
neděle 12:20
HBO
neděle 12:20
84%
Network
Cinemax 2
sobota 07:35
Cinemax 2
sobota 18:30
83%
Doctor Strange
HBO
neděle 20:00
HBO HD
neděle 20:00
83%
Fighter
Filmbox
neděle 15:00
83%
Rocky
JOJ
neděle 01:40
83%
Diagnóza: Šampión
HBO 2
sobota 11:10
82%
Avatar
HBO 2
neděle 19:30
82%
Captain America: Návrat prvního Avengera
JOJ
sobota 20:35
82%
The Kid
Voyo Cinema
neděle 20:00
82%
Vzpomínky na Afriku
ČT1
sobota 21:20
81%
Dannyho parťáci
Nova
pátek 22:00
Nova HD
pátek 22:00
Nova Cinema
sobota 17:50
81%
REVENANT Zmrtvýchvstání
HBO 2
sobota 23:35
81%
Četník ze Saint Tropez
Dajto
neděle 20:15
Dajto
pondělí 01:40
81%
Poslední samuraj
Nova HD
sobota 22:25
Nova
sobota 22:25
Nova Cinema
neděle 23:55
80%
Černá labuť
Film+
pátek 22:00
80%
Suburra
Cinemax
pondělí 00:45
80%
Ptáci a lidé
Cinemax 2
sobota 03:50
Cinemax 2
sobota 11:30
80%
Rychlejší než vlastní stín
FilmBox Extra HD
sobota 09:10
80%
Vyšetřování skončilo - zapomeňte
Cinemax 2
neděle 02:00
80%
Poirot: The Jewel Robbery at the Grand Metropolitan
Jednotka
neděle 13:25
Jednotka
neděle 23:40
80%
Bitter/Sweet
Filmbox
pondělí 02:25
80%
Princezna se zlatou hvězdou
CS Film
pátek 12:00
CS Mini/CS Film
pátek 12:00
80%
Léto s kovbojem
Voyo Cinema
sobota 15:45
80%
Batman
Dajto
sobota 15:45
Dajto
neděle 03:40
80%
Král Šumavy
CS Film
neděle 20:00
CS Mini/CS Film
neděle 20:00
79%
Souboj Titánů
Nova Cinema
pátek 13:00
79%
Apokalypsa
Jednotka
pátek 22:40
79%
Zrození Planety opic
JOJ
sobota 13:20
79%
Max
JOJ
neděle 20:35
78%
Erin Brockovich
Nova HD
sobota 15:20
Nova
sobota 15:20
78%
Just Like the Son
Filmbox
neděle 05:55
78%
Zdrojový kód
Filmbox Premium
pátek 19:30
78%
Wrestler
Filmbox Premium
neděle 22:35
78%
Jak svět přichází o básníky
Voyo Cinema
sobota 09:00
Voyo Cinema
neděle 11:35
78%
Poločas rozpadu Timofeje Berezina
Cinemax
pátek 07:35
Cinemax
pátek 16:30
77%
Star Trek: Do neznáma
HBO
pátek 08:20
HBO HD
pátek 08:20
77%
Velmi nebezpečné známosti
Nova Cinema
pátek 21:50
Nova Cinema
neděle 00:30
77%
Muž na laně
Cinemax 2
sobota 21:55
Cinemax 2
neděle 11:55
77%
Velký útěk
Cinemax 2
neděle 13:55
77%
30 dní dlouhá noc
Film+
neděle 22:00
76%
Drsný Harry
ARTE HD
neděle 20:15
76%
Horší to už nebude
Filmbox Premium
pátek 17:40
76%
Krycí jméno U.N.C.L.E.
Cinemax
neděle 20:00
76%
Jako jed
Nova Cinema
pátek 18:35
76%
Dablér
Filmbox Premium
pátek 16:15
76%
Podfukáři
Nova
sobota 20:20
Nova HD
sobota 20:20
Nova Cinema
neděle 18:00
75%
Room
HBO HD
sobota 16:25
HBO
sobota 16:25
75%
Sonny Boy
Filmbox
pátek 06:25
75%
Yin shi nan nu
Cinemax 2
pátek 14:50
75%
Scooby Doo! Frankenhrůza
Nova Cinema
pátek 15:35
Nova Cinema
sobota 11:10
75%
Simonův vesmír
Filmbox Premium
sobota 12:50
75%
Love Notes
Filmbox Plus
sobota 18:05
75%
Cialo
FilmBox Extra HD
pondělí 03:05
75%
12 let v řetězech
Barrandov Plus
sobota 22:55
75%
Narozen 4. července
ČT2
sobota 22:10
74%
Lost Highway
Cinemax 2
pátek 23:55
74%
Tam, kde jsem nikdy nebyl
Filmbox Premium
neděle 10:25
74%
Tři dny ke svobodě
VOX
sobota 20:15
VOX
neděle 03:30
74%
Rat Pack, The (TV film)
Cinemax
sobota 10:05
74%
Grošák
MDR
neděle 00:05
74%
P.S. Miluji Tě
Filmbox Premium
neděle 18:55
74%
Lítám v tom
Prima MAX
neděle 20:00
74%
Nebezpečná kořist
Horor Film
pondělí 03:10
74%
Šifra mistra Leonarda
HBO HD
neděle 23:50
HBO
neděle 23:50
73%
Hledá se Dory
HBO
pátek 15:40
HBO HD
pátek 15:40
HBO 2
neděle 17:50
73%
Jeden svět nestačí
ČT2
sobota 20:00
ČT2
pondělí 00:40
73%
Slzy slunce
Dajto
neděle 01:50
73%
Captain America: První Avenger
HBO 2
sobota 19:30
HBO 2
neděle 03:55
73%
Princezna nevěsta
ČT2
sobota 14:25
73%
nejlepší můž
FilmBox Extra HD
pátek 17:35
73%
Broken Hill
Filmbox
pátek 19:20
73%
Malí letci
Film+
neděle 17:05
72%
Habermannův mlýn
Nova HD
neděle 22:35
Nova
neděle 22:35
72%
Spáči
Nova Cinema
sobota 21:45
Nova Cinema
pondělí 02:25
72%
Poltergeist
HBO
pátek 04:05
HBO HD
pátek 04:05
72%
Taxi
Film+
sobota 22:00
Film+
neděle 18:55
72%
Valdez přichází
Cinemax
neděle 23:15
72%
Lepel
Filmbox
sobota 03:50
72%
Chorus Line
Cinemax 2
sobota 09:35
72%
Legendární parta
Nova Cinema
sobota 20:00
Nova Cinema
neděle 14:30
72%
Nadaný žák
Film+
sobota 03:30
72%
Gia
Cinemax
sobota 20:55
72%
Vyšší moc
Film Europe Channel
sobota 10:25
Film Europe Channel HD
sobota 10:25
72%
Amazing Spider-Man
Prima MAX
sobota 20:00
Prima MAX
neděle 14:55
71%
Nuovomondo
Filmbox Plus
pátek 10:10
71%
Rodinné štěstí
Cinemax 2
pátek 22:30
71%
Tarzan
Markíza
neděle 08:15
Markíza HD
neděle 08:15
71%
Uchazeč
Filmbox Plus
pondělí 00:30
71%
San Andreas
Cinemax
pátek 14:35
71%
Rebelka
Nova HD
sobota 17:45
Nova
sobota 17:45
71%
Sestra v akci
TVP 1
pátek 22:10
TVP 1
neděle 01:05
71%
Lovci hlav
Film Europe Channel HD
sobota 23:50
Film Europe Channel
sobota 23:50
Film Europe Channel HD
neděle 03:20
Film Europe Channel
neděle 03:20
71%
CBGB
JOJ+
neděle 02:30
71%
The Interview
Prima MAX
sobota 00:50
71%
Městečko na dlani
ČT1
sobota 14:40
ČT1
neděle 06:45
71%
Mamma Mia!
ARTE HD
neděle 09:25
71%
Život Adele
Film Europe Channel
pátek 23:55
Film Europe Channel HD
pátek 23:55
Film Europe Channel
sobota 04:45
Film Europe Channel HD
sobota 04:45
71%
Zánik domu Usherů
Cinemax
pondělí 02:55
70%
Kosti a skalp
HBO
pátek 21:25
HBO HD
pátek 21:25
HBO
sobota 03:50
HBO HD
sobota 03:50
70%
Osudový kruh
ČT2
pátek 21:45
70%
Sladké hry minulého leta
Dvojka
pátek 20:40
70%
Čarodějův učeň
TVP 1
sobota 20:20
TVP 1
pondělí 00:35
70%
Sestřiny děti ve válce
FilmBox Extra HD
pátek 04:20
70%
Sex, drogy a daně
Film Europe Channel
pátek 22:00
Film Europe Channel HD
pátek 22:00
Film Europe Channel HD
sobota 02:50
Film Europe Channel
sobota 02:50
70%
Joy
HBO 2
sobota 02:05
70%
Uncle Nino
Filmbox Plus
sobota 08:55
70%
Closing the Deal
Filmbox Plus
sobota 10:35
70%
Waking Up Wally: The Walter Gretzky Story
FilmBox Extra HD
sobota 10:50
70%
I Hate to See That Evening Sun Go Down
Filmbox Plus
sobota 12:00
70%
Giorni e nuvole
Filmbox
neděle 09:05
70%
Moll Flandersová
Cinemax
neděle 14:45
70%
Blízko od sebe
TVP 1
neděle 22:00
70%
Perníková věž
Voyo Cinema
pátek 20:00
Voyo Cinema
sobota 21:35
70%
Liberace!
Cinemax 2
pátek 20:30
69%
Poslední růže od Casanovy
Voyo Cinema
pátek 13:50
Voyo Cinema
sobota 14:15
Voyo Cinema
neděle 16:30
69%
Důkaz
Cinemax
sobota 07:55
Cinemax
sobota 18:15
69%
Rodinný přítel
Film Europe Channel
sobota 20:15
Film Europe Channel HD
sobota 20:15
Film Europe Channel
neděle 17:20
Film Europe Channel HD
neděle 17:20
69%
Pan Batignole
Filmbox Family
sobota 21:00
69%
Kůže, kterou nosím
Filmbox Premium
sobota 22:35
69%
Jako zabít ptáčka
ARTE HD
pátek 13:35
69%
Jack Reacher: Nevracej se
HBO
sobota 09:50
HBO HD
sobota 09:50
HBO
sobota 21:45
HBO HD
sobota 21:45
69%
Solaris
Film+
neděle 13:45
69%
Smoke
Cinemax 2
pondělí 03:40
69%
Půlnoční běh
ČT2
neděle 21:45
68%
Kouzlo měsíčního svitu
Filmbox Premium
sobota 19:25
68%
Emma
Cinemax 2
pátek 12:50
68%
Tajný život včel
HBO
sobota 06:00
HBO HD
sobota 06:00
68%
Akeelah
Filmbox Premium
neděle 13:40
68%
Lov lososů v Jemenu
JOJ+
pátek 22:50
68%
Taggart
TVP 2
pondělí 02:45
68%
Bezva chlap
Film Europe Channel HD
neděle 22:00
Film Europe Channel
neděle 22:00
Film Europe Channel
pondělí 01:40
Film Europe Channel HD
pondělí 01:40
68%
Toulavý pes
Dvojka
neděle 22:30
68%
Plavecký mariáš
CS Film
neděle 12:00
CS Mini/CS Film
neděle 12:00
68%
Náhlý úder
ARTE HD
neděle 22:00
68%
Doktor Smrt
HBO 2
pátek 03:35
68%
Turbo
JOJ
pátek 14:00
JOJ
neděle 08:05
68%
Wimbledon
Markíza
sobota 11:50
Markíza HD
sobota 11:50
68%
Muppets: Vánoční koleda
HBO 2
sobota 13:15
HBO 2
neděle 07:15
68%
Time Lapse
Cinemax 2
pátek 02:50
68%
Nenapravitelná
Filmbox Family
pátek 21:00
67%
Doba ledová: Mamutí drcnutí
HBO 2
pátek 19:30
67%
Město zločinu
FilmBox Extra HD
sobota 02:25
67%
Jdi na to
Barrandov Plus
pátek 20:20
67%
Cena slávy
Film Europe Channel
sobota 14:10
Film Europe Channel HD
sobota 14:10
67%
Pasáček z doliny
CS Film
neděle 16:00
CS Mini/CS Film
neděle 16:00
67%
Rozsudek noci
Film+
pátek 03:45
67%
Viva Max!
Cinemax
sobota 04:25
67%
Jak se točí Rozmarýny
Nova Cinema
sobota 16:15
Nova Cinema
neděle 08:35
67%
Opa!
Filmbox Plus
sobota 19:35
67%
Boîte noire, La
Horor Film
neděle 01:40
Horor Film
pondělí 00:00
67%
Dokonalý únik
Film+
sobota 02:00
Film+
sobota 20:25
67%
Daleko od hlučícího davu
HBO 2
sobota 07:40
HBO 2
sobota 21:35
67%
Joe Kidd
JOJ+
neděle 17:40
JOJ+
pondělí 03:05
66%
Pařba na třetí
Markíza
sobota 20:30
Markíza HD
sobota 20:30
Markíza
neděle 00:50
Markíza HD
neděle 00:50
66%
Express, The
Prima Cool
sobota 23:05
Prima MAX
neděle 00:55
66%
Taková nenormální rodinka
Filmbox Family
sobota 22:40
66%
Někdo jako Hodder
Filmbox
neděle 11:00
66%
Affaire de famille
Filmbox Plus
sobota 16:50
66%
Boj o Moskvu - Agrese, Tajfun
CS Film
sobota 16:00
CS Mini/CS Film
sobota 16:00
65%
Astro Boy
Filmbox Premium
sobota 05:30
65%
Spálené vzpomínky
Cinemax
neděle 00:50
65%
Ostrovní zprávy
Cinemax 2
pátek 09:30
65%
Násilník
Nova Cinema
pátek 23:35
Nova Cinema
neděle 02:10
65%
Zde jsou lvi
CS Mini/CS Film
neděle 18:00
CS Film
neděle 18:00
65%
Tady to musí být
Film Europe Channel HD
pátek 13:10
Film Europe Channel
pátek 13:10
65%
Hybná síla
HBO 2
pátek 00:40
65%
Černý korzár
Nova Cinema
pátek 05:30
65%
Klatretøsen
Filmbox Family
pátek 10:55
65%
Láska podle předlohy
HBO
pátek 13:50
HBO HD
pátek 13:50
65%
Mademoiselle Mumu
Filmbox Premium
pátek 14:40
65%
Bratr a sestra
Filmbox Premium
sobota 09:50
65%
Will You Merry Me
FilmBox Extra HD
sobota 12:15
65%
Útěk ze seriálu
ČT1
neděle 15:50
65%
12 podmínek k dědictví
FilmBox Extra HD
neděle 16:05
65%
Léto s vlky
Filmbox Family
neděle 18:10
65%
Angelika a král
TVP 1
pátek 20:20
65%
Charlie Bartlett
Nova Cinema
sobota 01:20
65%
Králova přízeň
Film+
sobota 16:50
64%
Probudím se včera
Markíza
pátek 21:40
Markíza HD
pátek 21:40
Markíza
sobota 15:45
Markíza HD
sobota 15:45
64%
Coco Chanel
Filmbox Premium
neděle 17:05
64%
Noc hrůzy
TVP 2
neděle 22:35
64%
Sexy botky
Cinemax 2
neděle 06:00
Cinemax 2
neděle 16:45
64%
100 000 dolarů na slunci
Prima MAX
pátek 20:15
Prima MAX
sobota 15:25
64%
Cena medu
Nova HD
neděle 15:00
Nova
neděle 15:00
Nova
pondělí 00:30
Nova HD
pondělí 00:30
64%
Za řekou je Texas
ČT2
neděle 20:00
64%
Amistad
ARTE HD
pátek 00:25
64%
André le magnifique
Filmbox
sobota 17:35
64%
Vincentův svět
Cinemax
sobota 23:05
Cinemax
neděle 11:20
64%
Bláznivá dovolená v Las Vegas
Nova Cinema
pátek 20:00
Nova Cinema
sobota 14:30
Nova Cinema
neděle 10:10
64%
Pozdravy ze spermabanky
TV Doma
pátek 22:35
TV Doma
sobota 02:40
64%
Muriel se vdává
Film+
sobota 15:00
Film+
neděle 06:10
63%
Tenkrát o Vánocích
CS Film
sobota 22:00
CS Mini/CS Film
sobota 22:00
63%
McBride: Vždy věrný
Film+
pátek 06:30
63%
Somrák z Beverly Hills
Nova Cinema
pátek 07:25
Nova Cinema
sobota 06:10
63%
Svátek matek
HBO 2
sobota 04:05
HBO
neděle 16:00
HBO HD
neděle 16:00
63%
Dva dny, jedna noc
Film Europe Channel
pátek 18:40
Film Europe Channel HD
pátek 18:40
63%
Americký Macbeth
Filmbox Plus
neděle 12:40
63%
K-9. Soukromý detektiv
Nova HD
sobota 09:05
Nova
sobota 09:05
Nova HD
neděle 01:05
Nova
neděle 01:05
Nova Cinema
neděle 06:55
63%
International
Nova Cinema
neděle 20:00
63%
Přátelé bermudského trojúhelníku
CS Film
pátek 22:00
CS Mini/CS Film
pátek 22:00
63%
Lurdy
Film Europe Channel
neděle 15:40
Film Europe Channel HD
neděle 15:40
63%
Charlie: Všichni pejskové jdou do nebe
Filmbox Plus
pondělí 03:35
63%
Wonderful World
Cinemax 2
pátek 04:30
63%
Válka v hotelu Royal Palace
Filmbox
pátek 10:00
62%
Zohan: Krycí jméno Kadeřník
Markíza
sobota 22:35
Markíza HD
sobota 22:35
Markíza
neděle 02:35
Markíza HD
neděle 02:35
62%
Také andělé jedí fazole
Kino Barrandov
neděle 22:20
62%
Souboj cti
Barrandov Plus
pátek 22:35
62%
Afričan
Jednotka
sobota 13:25
Jednotka
sobota 23:50
62%
Lucky Luke na Divokém západě
FilmBox Extra HD
neděle 08:20
62%
Rekonstrukce
Filmbox
pondělí 00:55
62%
Listopadová romance
Nova HD
sobota 13:05
Nova
sobota 13:05
Nova Cinema
neděle 12:15
62%
Obviněn
Film+
pátek 14:00
62%
Velká samota
ČT art
pátek 22:55
ČT :D/ČT art
pátek 22:55
62%
Šifra Karla Velikého
Nova HD
sobota 10:45
Nova
sobota 10:45
62%
Diagnóza smrti
Prima MAX
pátek 15:20
62%
Procházka v oblacích
JOJ+
sobota 15:25
62%
Zapomeň na Paříž
HBO 2
pátek 08:00
62%
Akce nemluvně
Filmbox Premium
pátek 09:20
61%
Anomalisa
Cinemax
pátek 23:45
61%
Největší ženská naděje
Filmbox Family
neděle 21:00
61%
Star Trek VI: Neobjevená země
Cinemax
sobota 12:05
61%
Nico
Dajto
sobota 03:05
Dajto
sobota 23:55
61%
Král bojovníků
FilmBox Extra HD
neděle 03:10
61%
Rock Slyde
FilmBox Extra HD
neděle 18:00
61%
Un lac
Film Europe Channel
neděle 20:30
Film Europe Channel HD
neděle 20:30
61%
O lidech před pultem a za ním II.
CS Film
neděle 21:35
CS Mini/CS Film
neděle 21:35
61%
Franklyn
Voyo Cinema
sobota 20:00
Voyo Cinema
neděle 21:45
60%
Rumburak
ČT1
neděle 08:20
60%
Tuxedo
Markíza
neděle 13:50
Markíza HD
neděle 13:50
60%
Canone inverso - making love
Cinemax
pátek 04:10
Cinemax
pátek 18:10
60%
Cesta do Rokycan
ČT1
pátek 11:15
60%
Kissing Cousins
Filmbox Plus
pátek 12:00
60%
Déja Vu
Filmbox Plus
sobota 00:00
Filmbox
neděle 00:45
60%
Agent Bílá Krvinka
HBO
sobota 08:15
HBO HD
sobota 08:15
60%
IK1 - Touristen in Gefahr
Kino Barrandov
sobota 20:20
60%
My Name Is Sarah
Filmbox Plus
neděle 11:10
60%
V hlubinách
Film Europe Channel
neděle 12:10
Film Europe Channel HD
neděle 12:10
60%
Hamlet podniká
Dvojka
neděle 00:05
60%
Call Girl
Film Europe Channel
sobota 17:55
Film Europe Channel HD
sobota 17:55
60%
Tři mušketýři
Filmbox Premium
sobota 17:35
60%
Immortal
Film+
neděle 04:20
Film+
pondělí 02:30
59%
Meteora
Film Europe Channel
pátek 00:05
Film Europe Channel HD
pátek 00:05
Film Europe Channel HD
pátek 03:30
Film Europe Channel
pátek 03:30
59%
Cizinec
Markíza HD
sobota 13:45
Markíza
sobota 13:45
59%
Nevěrná
JOJ+
neděle 22:40
JOJ
pondělí 01:00
59%
Záhada modrého pokoje
CS Film
pátek 18:00
CS Mini/CS Film
pátek 18:00
59%
Dobrodružství Forda Fairlanea
Film+
pátek 00:35
Film+
neděle 01:10
59%
Atlantida: Tajemná říše
HBO 2
neděle 08:45
59%
The Program: Pád legendy
Markíza
neděle 20:30
Markíza HD
neděle 20:30
Markíza
pondělí 00:45
Markíza HD
pondělí 00:45
58%
La belle personne
Filmbox Plus
pondělí 02:05
58%
Blond: Eva Blond!" - Der sechste Sinn
Kino Barrandov
neděle 16:20
58%
Nora Roberts: Prokletá zátoka
FilmBox Extra HD
neděle 21:00
58%
Tlusťoch a Chlapeček
Cinemax
sobota 14:15
Cinemax
neděle 03:50
58%
Longshots, The
FilmBox Extra HD
pátek 12:50
Filmbox Family
neděle 10:00
58%
Legaturi bolnavicioase
Filmbox Plus
pátek 21:00
58%
Hlava nehlava
HBO
sobota 01:25
HBO HD
sobota 01:25
58%
2Bobule
CS Mini/CS Film
pátek 20:00
CS Film
pátek 20:00
CS Film
sobota 12:00
CS Mini/CS Film
sobota 12:00
58%
Fanatik
Dajto
sobota 01:20
58%
Tanec na vlnách
Prima MAX
sobota 13:05
58%
Černý rytíř
JOJ
neděle 13:50
58%
Natalie's Rose
Filmbox
pátek 13:15
58%
Zafir
Filmbox Family
pátek 19:45
58%
Roztomilý mazlíček
JOJ
neděle 12:05
58%
Freonový duch
CS Film
neděle 14:00
CS Mini/CS Film
neděle 14:00
57%
Rock ze střední
Filmbox Premium
neděle 08:35
57%
Zvláštní zásilka
FilmBox Extra HD
pátek 02:45
57%
Ztraceni na Manhattanu
Film+
sobota 13:25
57%
Superpilot
Voyo Cinema
pátek 15:20
Voyo Cinema
sobota 12:35
57%
Tillamook Treasure, The
Filmbox Family
neděle 15:00
57%
Harley Davidson a Marlboro Man
Film+
neděle 02:45
57%
Affinity
Filmbox
neděle 23:25
57%
Dzieci i ryby
TVP 1
pátek 03:20
57%
Přístav naděje
Prima
sobota 14:20
Prima HD
sobota 14:20
57%
Velký šprým
HBO
neděle 06:00
HBO HD
neděle 06:00
57%
Spratci na zabití
JOJ
neděle 23:15
57%
Zuřivý reportér
CS Film
neděle 22:00
CS Mini/CS Film
neděle 22:00
56%
Pride
Filmbox Premium
pátek 03:40
56%
Hledání přátel
Filmbox Family
sobota 06:20
56%
Holky z lepší společnosti
JOJ
sobota 11:20
JOJ+
sobota 20:35
56%
Stanice WUSA
Cinemax 2
neděle 08:20
Cinemax 2
neděle 18:35
56%
Normální
Cinemax
neděle 09:25
56%
Stockholm East
Film Europe Channel
neděle 14:05
Film Europe Channel HD
neděle 14:05
56%
Paříž 36
Filmbox
sobota 13:55
56%
Chyťte tu holku
HBO 2
pátek 15:40
55%
Ah! La libido
Filmbox Plus
pátek 00:20
55%
Second Chances
Filmbox Family
pátek 15:10
55%
Pet
Cinemax
pátek 20:00
55%
Neviditelné zlo
Filmbox Premium
sobota 00:25
55%
Svůdná zlodějka
Filmbox
sobota 23:15
55%
Láska v Benátkách
Prima HD
neděle 04:10
Prima
neděle 04:10
55%
Neřízené střely
Film Europe Channel
pátek 15:10
Film Europe Channel HD
pátek 15:10
55%
Rudý úsvit
Prima Cool
neděle 20:00
54%
Arthur a Maltazardova pomsta
Voyo Cinema
sobota 17:10
Voyo Cinema
neděle 10:05
54%
Ochránce spravedlnosti
Film+
pátek 02:10
54%
A tak jsem si vzal řeznici
Film+
neděle 15:25
54%
Kontrakt
Filmbox Premium
pátek 21:00
54%
Smoochy
HBO 2
neděle 02:10
54%
Síla lásky
TV Doma
sobota 00:40
54%
Extrakt
Film+
neděle 20:30
53%
Polibek ze stadionu
CS Film
sobota 14:00
CS Mini/CS Film
sobota 14:00
53%
Živá pochodeň
Horor Film
sobota 01:35
53%
London
HBO
neděle 04:25
HBO HD
neděle 04:25
53%
Bumerang
TV Doma
neděle 23:30
53%
Crystal River
Filmbox Plus
pátek 05:45
53%
While the Children Sleep
Filmbox
sobota 02:20
53%
Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník
Nova HD
neděle 11:00
Nova
neděle 11:00
53%
Nezvaný host
Film+
neděle 12:10
52%
Princezna a písař
ČT1
pátek 20:10
52%
Z prezidentské kuchyně
Film Europe Channel
pátek 17:05
Film Europe Channel HD
pátek 17:05
52%
Cosmopolis
Filmbox Premium
pátek 00:20
52%
Waar is het paard van Sinterklaas?
FilmBox Extra HD
pátek 08:45
52%
Dáma v dodávce
HBO HD
sobota 20:00
HBO
sobota 20:00
HBO HD
neděle 10:35
HBO
neděle 10:35
51%
Amorův úlet
Film+
pátek 20:30
Film+
sobota 18:50
51%
Sousedská hlídka
JOJ+
pátek 20:35
JOJ
sobota 23:40
51%
Zevláci vs. Zombíci
JOJ
sobota 00:05
51%
Byla to divoká noc
HBO HD
pátek 23:40
HBO
pátek 23:40
50%
Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva ve 3D
Filmbox Premium
pátek 06:00
50%
Honba za lesním mužem
Filmbox
neděle 16:40
50%
Krotitelé duchů
HBO
neděle 18:00
HBO HD
neděle 18:00
50%
Fame - cesta za slávou
Filmbox Plus
sobota 03:10
FilmBox Extra HD
neděle 14:20
50%
Profesor odchází
Cinemax 2
pátek 07:55
Cinemax 2
pátek 16:50
50%
Želva a zajíc
Filmbox Family
pátek 17:00
50%
Bratři Solomonovi
HBO 2
pátek 21:05
HBO 2
sobota 00:35
50%
Pirates of the Great Salt Lake
Filmbox
sobota 12:30
Filmbox Plus
neděle 05:20
50%
Poslední pirát
Markíza HD
neděle 10:00
Markíza
neděle 10:00
50%
Kozí příběh - Pověsti staré Prahy
Voyo Cinema
pátek 17:00
49%
Zázrační pejsci 2
FilmBox Extra HD
sobota 06:00
49%
Táta nebo milenec
Prima MAX
neděle 10:45
Prima MAX
neděle 17:50
49%
Bug Off!
Filmbox
pátek 05:00
Filmbox Family
neděle 06:05
49%
Zrádná Mysl
Kino Barrandov
neděle 20:20
49%
Přicházím s deštěm
Horor Film
pátek 00:00
48%
Assunta Spina
Jednotka
neděle 20:25
Jednotka
pondělí 00:35
48%
The Watch
FilmBox Extra HD
neděle 22:30
48%
Ricky
Filmbox Premium
neděle 05:30
48%
Tempo
Filmbox Premium
pondělí 00:25
47%
Můj bratr je pes
ČT :D
sobota 09:20
ČT :D/ČT art
sobota 09:20
46%
Blond: Eva Blond!" - Epsteins Erbe
Kino Barrandov
sobota 16:20
46%
Mroží muž
Prima
neděle 00:15
Prima HD
neděle 00:15
Prima MAX
pondělí 00:15
46%
Absentia
Filmbox
pátek 21:45
46%
Tajný agent Jack T.
Markíza
neděle 22:35
Markíza HD
neděle 22:35
Markíza
pondělí 02:20
Markíza HD
pondělí 02:20
45%
Simple Things
Film+
pátek 15:55
Film+
sobota 11:35
45%
Little Big Top
Filmbox
pátek 23:15
45%
Sestry na Bahamách
Markíza
sobota 08:30
Markíza HD
sobota 08:30
44%
Žraloci na s(o)uši
Filmbox Premium
pátek 07:50
43%
Diamantoví psi
Prima MAX
pátek 00:35
43%
Skrytá kamera
FilmBox Extra HD
pátek 14:25
43%
V dobrém i ve zlém
Filmbox
sobota 21:00
42%
Přímý kontakt
Prima MAX
pátek 22:50
42%
Hra osudu
Kino Barrandov
pátek 16:30
42%
Ledová apokalypsa
Filmbox Family
pátek 22:30
41%
Příběh Donalda Trumpa
Filmbox
pátek 14:35
41%
Pýcha, předsudek a zombie
HBO
neděle 22:00
HBO HD
neděle 22:00
40%
Žraločí muž
Prima Cool
pátek 22:05
Prima MAX
sobota 22:55
40%
Tři vzpomínky
Film Europe Channel
pátek 01:25
Film Europe Channel HD
pátek 01:25
40%
Man America
Filmbox
pátek 08:40
FilmBox Extra HD
pátek 11:30
40%
Vánoce v ohrožení
HBO
neděle 07:30
HBO HD
neděle 07:30
39%
Spy Kids 4D: Stroj času
FilmBox Extra HD
pátek 06:00
Filmbox Premium
sobota 08:25
38%
Mama Jack
Filmbox Plus
neděle 09:30
37%
Dicke Liebe
Barrandov
sobota 12:50
36%
Amazonka v plamenech
MDR
neděle 01:45
35%
Případ nevěrné Kláry
Prima HD
pondělí 00:25
Prima
pondělí 00:25
35%
Rodný statek
Prima
pátek 01:15
Prima HD
pátek 01:15
35%
Potkan 007
Filmbox Family
sobota 07:50
35%
3 prasátka a nemluvně
Filmbox Family
sobota 16:40
35%
Dnes zemřeš!
Filmbox Premium
neděle 00:35
35%
Inga Lindström: Nová láska
Barrandov
neděle 12:55
34%
Posedlá
Horor Film
pátek 02:00
Horor Film
sobota 00:00
34%
Patriot
Prima
sobota 22:20
Prima HD
sobota 22:20
Prima MAX
neděle 22:25
33%
Church Ball
Filmbox Plus
pátek 07:20
33%
Milovat a zabít
Kino Barrandov
sobota 00:00
30%
Coco
Filmbox Premium
neděle 12:05
28%
Anakonda 4: Cesta krve
Nova Cinema
pátek 01:20
27%
Čelisti IV : Pomsta
Nova Cinema
neděle 22:15
25%
Léto u jezera Lilja
Barrandov
sobota 20:10
25%
Poslední výkřik
Horor Film
pátek 03:35
23%
Inga Lindström - Rasmus a Johanna
Kino Barrandov
neděle 09:40
Kino Barrandov
pondělí 00:55
20%
Without Men
Film+
sobota 23:35
17%
Moře lásky: Skok do štěstí
Kino Barrandov
pátek 18:20
15%
Etiketa 2 (DÍLY 23-43)
ČT1
pátek 05:15
ČT1
sobota 05:15
ČT1
neděle 05:15
15%
Inga Lindström - Hochzeit in Hardingsholm
Barrandov
neděle 20:15
10%
The Oakley Seven
FilmBox Extra HD
pátek 01:20
0%
Bisbetico domato, Il
MDR
neděle 10:15
?%
A Novel Romance
Filmbox Plus
pátek 01:35
?%
Alyce kills
Filmbox Premium
pátek 02:05
?%
Moje falešná svatba
TVP 2
pátek 02:10
?%
The Book of Love
HBO HD
pátek 06:00
HBO
pátek 06:00
?%
Dobrodružství skautů
FilmBox Extra HD
pátek 10:05
?%
The Wizard of Lies
HBO 2
pátek 11:15
?%
The National Tree
Filmbox Plus
pátek 13:35
?%
Queen of Katwe
HBO
pátek 17:55
HBO HD
pátek 17:55
?%
Last Cab to Darwin
Cinemax 2
pátek 18:25
?%
Mexican Sunrise
FilmBox Extra HD
pátek 21:50
?%
Carmen's Kiss
Filmbox Plus
pátek 22:25
?%
Sakra, kluku!
ARTE HD
sobota 00:40
?%
AfterThought
Filmbox Plus
sobota 01:50
?%
For Sale by Owner
Horor Film
sobota 03:15
Horor Film
neděle 00:00
?%
Jak se dostat z Irska
Filmbox Premium
sobota 03:20
?%
Budulínek Mandelinka
ČT1
sobota 07:20
?%
Sputnik
MDR
sobota 07:55
?%
Fünf Freunde
ČT :D/ČT art
sobota 11:30
ČT :D
sobota 11:30
ČT :D/ČT art
sobota 11:35
ČT :D
sobota 11:35
?%
Pinocchio
ČT :D
sobota 13:10
ČT :D/ČT art
sobota 13:10
?%
Jurský masakr
FilmBox Extra HD
sobota 13:45
Filmbox Family
neděle 22:40
?%
Stevie
FilmBox Extra HD
sobota 15:05
?%
Dakota's Summer
JOJ+
sobota 17:35
JOJ
neděle 10:00
?%
Judy Moody and the Not Bummer Summer
Prima MAX
sobota 18:10
Prima MAX
neděle 12:55
?%
Ztracený čas
Filmbox Plus
sobota 21:50
?%
The Michaels
Kino Barrandov
sobota 22:20
?%
Headhunter
FilmBox Extra HD
sobota 22:35
?%
Grey Skies
FilmBox Extra HD
neděle 01:45
?%
The Speed of Thought
Filmbox Premium
neděle 02:05
?%
Gang z Oss
Filmbox Plus
neděle 02:35
?%
Kandahar Break
Filmbox
neděle 02:40
?%
Fim de Semana À Beira-Mar
Filmbox Premium
neděle 03:40
?%
Sterling: The Secret of the Lost Medallion
Filmbox Plus
neděle 06:40
?%
Fünf Freunde 2
ČT :D
neděle 11:35
ČT :D/ČT art
neděle 11:35
?%
Un été sans point ni coup sûr
Filmbox Family
neděle 13:15
?%
The Rocky Horror Picture Show
HBO
neděle 14:30
HBO HD
neděle 14:30
?%
Fannyina cesta
HBO 2
neděle 16:15
?%
Hidden Away
TV Doma
neděle 17:55
TV Doma
pondělí 01:35
?%
Faith, Fraud, & Minimum Wage
FilmBox Extra HD
neděle 19:25
?%
Age of Kali
Filmbox Plus
neděle 21:00
?%
Maximum Ride
HBO HD
pondělí 02:20
HBO
pondělí 02:20
filtrovat podle mých stanic
Upravit výběr stanic

Seriálové tipy dne

90%
Simpsonovi
Prima Cool - 12:50
88%
Teorie velkého třesku
PRO7 - 07:05
84%
M*A*S*H
Prima HD - 07:15
- -
Wallander
MDR - 00:10
80%
Futurama
Prima Cool - 09:20
78%
Sběratelé kostí
Prima Love - 20:15
77%
Šmoulové
ČT :D - 13:25

Dnes uvidíte

Právě se vysílá

ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
Nova Nova
Prima Prima
Barrandov Barrandov
NYNÍ
16:05
17:00
Kojak IV
Seriál Sestra Marie. Krimiseriál USA (1973-1978). Holá hlava, lízátko a neúnavný smysl pro spravedlnost.
Režie: E. Pintoff
Hrají: T. Savalas, D. Frazer, K. Dobson, G. Savalas
Kojak
15:55
16:25
Heydrich - konečné řešení (43/44)
Dokument Češi se nevzdávají. Dokumentární cyklus (2012). 18. červen 1942. Poslední boj a poslední náboje sedmi statečných. Kdo všechno stál na druhé straně a jaké tam byly ztráty?
15:55
16:57
Případy pro Lauru (7)
Seriál (2014) V Koreatownu je nalezen mrtvý muž, který má v kapse 20 tisíc dolarů. Stopy nejdříve vedou mezi hráče pokeru, ale detektivové z newyorské policie se dostanou i mezi sběratele umění. Laura se díky pátrání po dlouhé době usmiřuje se svým otcem...
15:25
16:25
Policie Hamburk IV (11)
Seriál Nebezpečné fotografie. Krimiseriál N (2009). Policisté vyšetřují případ přepadení fotografa. Vyfotil snad nějaké citlivé materiály, které mohly někomu uškodit?
15:45
17:10
Soudce Alexandr
Zábava Na obrazovky přichází spravedlnost, tentokrát v mužské podobě soudce Alexandra. A řešit se budou především peníze. Dluhy, exekuce, zpronevěry a podvody
Sdílet tuto stránku:

Partneři: