Why Him? (USA)
USA USA

Žánry

:
Komedie
Motto: Mohla mít, koho chtěla

Obsah

:
Nejhorší sny se mohou splnit třeba i o Vánocích. A přesně to se stalo Nedovi (Bryan Cranston), který přijel s rodinou za svou dcerou Stephanii (Zoey více »« méně

Režie

:
John Hamburg

Scénář

:
Jonah Hill John Hamburg Ian Helfer

Herci

:
Zoey Deutch Bryan Cranston James Franco Adam DeVine Megan Mullally ...
Premiéra: 12. 1. 2017
Distributor: Cinemart
Přístupnost: Mládeži přístupno

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 90%
  0
  0
  7. 3. 2017
  rkotvald (2747 bodů)

  Tak tohle se vydařilo. Odvážím se říct, že jsem se v kině takhle hooodně dlouho nenasmál a to není dlouho, co jsem viděl jednoho tlustoprda, kterej šel s popkornem a pitím a poslal tam pěknou rybičku ze schodů. Blbeček. Několikrát ve mě dřímal pocit, kdy to tam Walter White vybalí pěkně po Heisenbergovsku. Každopádně Franco pobavil a až na slabší poslední třetinu filmu to bylo perfektní. Bylo to tak dobré, že i když poblíž mě seděla velice svůdná dívka, která mi dělala neplechu (Tam dole), tak jsem stále dokázal film vnímat.

 • 65%
  1
  0
  13. 1. 2017
  Arnarmo (1652 bodů)

  Ulítlejší a vulgárnější verze Fotr je lotr, což jako komedie může fungovat, ale neodliší se od ostatních. Místy ohrané vtipy, předvídatelné kroky postav a celkem i nuda. Proč je to tak dlouhé? Ale přiznávám, že místy jsem se zasmál (záchod, párty ...). Nic, co by mi utkvělo v hlavě.

 • 70%
  1
  0
  14. 1. 2017
  marie-kolarova (972 bodů)

  Záchvaty starosvětských manýrů v Silicon Valley. Je to stejně praštěné jako Laird sám. Psychologii nemá zrovna propracovanou. Neměl tátu a tak si na nic nebere ohled. Na druhé straně je nekonečně ohleduplný, ale musí to schovat pod masku naprostého suveréna. To, co by v seriózním filmu nikdy nefungovalo, komedie unese. Pokud je vyvážená přiměřeným polidštěním všech aktérů a jejich vzájemným jiskřením. Laird, i přes svou extravaganci si dokáže najít s rodinkou styčné body. A dceruška nakonec poslechne i tatínkovy dobré rady. Typicky vánoční film

 • 70%
  0
  0
  12. 2. 2017
  Sheemas (404 bodů)

  Komedie, ve které se snad ani jedna věta neobejde bez sprostého slova... a ono to nakonec i funguje. Velmi příjemná komedie se skvělým obsazením, J. Franco a Br. Cranston se skvěle doplňují a opravdu to mezi nimi ,,jiskří" a hlavně, jde vidět že je to baví. Film na konci ztrácí na humoru, víc se mluví, ono se tak celkově hodně mluví, někdy bohužel. Příběh je v mnoha ohledech velmi předvídatelný a konec, je prostě takový typický americký, dcera poslechne a všichni jsou šťastní. Ale I tak je to velmi slušná komedie, která jednoznačně stojí za to, pobaví a pár scén je opravdu skvělých (scéna na záchodě či parkour se slepicí). Ať už má tento film občas nějaké slabší momenty, je to nakonec skvělá oddechovka.

 • 75%
  0
  0
  23. 3. 2017
  Ghost Dog (243 bodů)

  Sice se jedná o další variaci na námět Fotr je lotr, dokonce od scenáristy této série(!), ovšem ve spojení s Jamesem Francem a Jonahem Hillem posouvá tuto záležitost na jiný level. Komu nevadí hodně sprostá mluva, tak se u této komedie plné nápadů a mnoha více či méně povedených vtipů často nahlas zasměje. Herci si to zjevně taky užívali a to výsledek podtrhuje.

 • 70%
  0
  0
  1. 3. 2017
  carloss (167 bodů)

  Film je především perfektně obsazený, B. Cranston, J. Franco a také Keegan Key, kterého mnozí znají z Key&Peele. Jejich výkony film velmi podporují. Komedie je celkově dosti ulítlá a zvýrazňuje ty nejhorší vlastnosti, které může přítel dcery mít. Ten může však překvapit...

 • 75%
  0
  0
  20. 3. 2017
  jitulilinka (147 bodů)

  Velmi příjemná, moderní, originální a vysoce Hightech komedie s excelentním Jamesem Francem a Bryanem Cranstonem. Film od začátku diváka navnadí na příjemnou náladu a baví se od začátku do konce. Nejzajímavější mi přišla Francova vila, která obsahovala spousta inovativních prostředků ( WC!). Velká radost i za poměrně velkou roli pro skvělého komika Keegana Michaela Keye, který dodával šmrnc.

73 69 ?
 • wodmint 70%
 • martina-surzinova 80%
 • Reacherjack2016 80%
 • puposlav 65%
 • Ghost Dog 75%
 • jitulilinka 75%
 • Brenan88 65%
 • Arnarmo 65%
 • rkotvald 90%
 • carloss 70%
všechna hodnocení (24)
jak hlasovat?
Sdílet tuto stránku:

Partneři: