Why Him? (USA)
USA USA

Žánry

:
Komedie
Motto: Mohla mít, koho chtěla

Obsah

:
Nejhorší sny se mohou splnit třeba i o Vánocích. A přesně to se stalo Nedovi (Bryan Cranston), který přijel s rodinou za svou dcerou Stephanii (Zoey více »« méně

Režie

:
John Hamburg

Scénář

:
Jonah Hill John Hamburg Ian Helfer

Herci

:
Zoey Deutch Bryan Cranston James Franco Adam DeVine Megan Mullally ...
Přehrát online O2
Premiéra: 12. 1. 2017
Distributor: Cinemart
Přístupnost: Mládeži přístupno

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 65%
  2
  0
  24. 6. 2017
  Brenan88 (9606 bodů)

  Kecal bych kdybych tvrdil,že jsem se na film netěšil. S obsazení takového herce jako je Cranston má očekávání ještě více narostla. O to větší vystřízlivění mne po shlédnutí čekalo. Proč právě on? se snaží být za každou cenu zábavný a s každou scénou tlačí více a více na pilu. Nečekal bych,že to napíšu,ale nechápu to nesmyslné množství sprosťáren a různých peprných výrazů. Obvykle u takových komedii nemám s něčím takovým problém,ale tady toho bylo zbytečně moc a kolikrát to bylo použito zcela nevhodně. Délka filmu je totálně přepálená a jen si sama podkopává nohy. Nejvíce mne tak na filmu potěšilo menší cameo kapely Kiss,kteří tak byli na celém filmu nejzábavnější.

 • 45%
  0
  0
  2. 5. 2017
  lamps (7140 bodů)

  Nečekal jsem, že zrovna Cranston vleze do úchylné přisprostlé hovadiny, ale on se do ní doslova ponořil hlavou napřed. On sám je sice navzdory hloupé roli pořád sympaťák, stejně jako jeho protihráč Franco, který je občas dokonce i vtipný, ale vše okolo nich je nasáklé hnusným žánrovým stereotypem posledních let, kde je každý zvrat dopředu čitelný a každý skvělý fór zneuctěn deseti lacinými sprostými narážkami. Kromě herců mě pozitivně zaujala pouze svérázná vzpomínka na Růžového pantera, která pobavila fakt upřímně.

 • 90%
  0
  0
  7. 3. 2017
  rkotvald (2774 bodů)

  Tak tohle se vydařilo. Odvážím se říct, že jsem se v kině takhle hooodně dlouho nenasmál a to není dlouho, co jsem viděl jednoho tlustoprda, kterej šel s popkornem a pitím a poslal tam pěknou rybičku ze schodů. Blbeček. Několikrát ve mě dřímal pocit, kdy to tam Walter White vybalí pěkně po Heisenbergovsku. Každopádně Franco pobavil a až na slabší poslední třetinu filmu to bylo perfektní. Bylo to tak dobré, že i když poblíž mě seděla velice svůdná dívka, která mi dělala neplechu (Tam dole), tak jsem stále dokázal film vnímat.

 • 65%
  1
  0
  13. 1. 2017
  Arnarmo (1653 bodů)

  Ulítlejší a vulgárnější verze Fotr je lotr, což jako komedie může fungovat, ale neodliší se od ostatních. Místy ohrané vtipy, předvídatelné kroky postav a celkem i nuda. Proč je to tak dlouhé? Ale přiznávám, že místy jsem se zasmál (záchod, párty ...). Nic, co by mi utkvělo v hlavě.

 • 60%
  0
  0
  9. 5. 2017
  leafroller (1573 bodů)

  Kdo zná 25 let starou klasiku se Stevem Martinem, bude asi dost zklamaný. Chování hlavy rodiny je totiž nejen velmi podobné, ale já bych dokonce řekl, že se snaží o věrnou kopii originálu. Zápletky jsou předvídatelné a vždy budete vědět 15 minut předem, co se stane. Z tohoto pohledu je film skoro dětský. Bohužel jazyk, který se v něm užívá rozhodně dětský není a zbývá tedy otázka, pro koho je film určen. Míra absurdity je na můj vkus velmi vysoká a natahování trapných scén velmi otravné. Neříkám, že jsem se nezasmál, to ne, ale spíše situačním žertům. Zkrátka korkem hloubky nedosáhneš.

 • 70%
  1
  0
  14. 1. 2017
  marie-kolarova (1007 bodů)

  Záchvaty starosvětských manýrů v Silicon Valley. Je to stejně praštěné jako Laird sám. Psychologii nemá zrovna propracovanou. Neměl tátu a tak si na nic nebere ohled. Na druhé straně je nekonečně ohleduplný, ale musí to schovat pod masku naprostého suveréna. To, co by v seriózním filmu nikdy nefungovalo, komedie unese. Pokud je vyvážená přiměřeným polidštěním všech aktérů a jejich vzájemným jiskřením. Laird, i přes svou extravaganci si dokáže najít s rodinkou styčné body. A dceruška nakonec poslechne i tatínkovy dobré rady. Typicky vánoční film

 • 70%
  0
  0
  12. 2. 2017
  Sheemas (569 bodů)

  Komedie, ve které se snad ani jedna věta neobejde bez sprostého slova... a ono to nakonec i funguje. Velmi příjemná komedie se skvělým obsazením, J. Franco a Br. Cranston se skvěle doplňují a opravdu to mezi nimi ,,jiskří" a hlavně, jde vidět že je to baví. Film na konci ztrácí na humoru, víc se mluví, ono se tak celkově hodně mluví, někdy bohužel. Příběh je v mnoha ohledech velmi předvídatelný a konec, je prostě takový typický americký, dcera poslechne a všichni jsou šťastní. Ale I tak je to velmi slušná komedie, která jednoznačně stojí za to, pobaví a pár scén je opravdu skvělých (scéna na záchodě či parkour se slepicí). Ať už má tento film občas nějaké slabší momenty, je to nakonec skvělá oddechovka.

 • 75%
  0
  0
  23. 3. 2017
  Ghost Dog (243 bodů)

  Sice se jedná o další variaci na námět Fotr je lotr, dokonce od scenáristy této série(!), ovšem ve spojení s Jamesem Francem a Jonahem Hillem posouvá tuto záležitost na jiný level. Komu nevadí hodně sprostá mluva, tak se u této komedie plné nápadů a mnoha více či méně povedených vtipů často nahlas zasměje. Herci si to zjevně taky užívali a to výsledek podtrhuje.

 • 70%
  0
  0
  1. 3. 2017
  carloss (169 bodů)

  Film je především perfektně obsazený, B. Cranston, J. Franco a také Keegan Key, kterého mnozí znají z Key&Peele. Jejich výkony film velmi podporují. Komedie je celkově dosti ulítlá a zvýrazňuje ty nejhorší vlastnosti, které může přítel dcery mít. Ten může však překvapit...

 • 75%
  0
  0
  20. 3. 2017
  jitulilinka (149 bodů)

  Velmi příjemná, moderní, originální a vysoce Hightech komedie s excelentním Jamesem Francem a Bryanem Cranstonem. Film od začátku diváka navnadí na příjemnou náladu a baví se od začátku do konce. Nejzajímavější mi přišla Francova vila, která obsahovala spousta inovativních prostředků ( WC!). Velká radost i za poměrně velkou roli pro skvělého komika Keegana Michaela Keye, který dodával šmrnc.

74 69 ?
 • Mihall 95%
 • anull-dvorakova 90%
 • Yancl 70%
 • Liboul 85%
 • Senn 80%
 • leila-ahmadzai 95%
 • headhunter 70%
 • enrico-bonsch 75%
 • maniak 75%
 • leafroller 60%
všechna hodnocení (35)
jak hlasovat?
Sdílet tuto stránku:

Partneři: