Guardians of the Galaxy Vol. 2 (USA)
USA USA
136 minut

Žánry

:
Akční, Sci-fi
Motto: Co jste čekali?

Obsah

:
V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají více »« méně

Režie

:
James Gunn

Scénář

:
James Gunn Dan Abnett Andy Lanning Steve Englehart Stan Lee Larry Lieber Jack Kirby Keith Giffen

Herci

:
Chris Pratt Zoë Saldana Dave Bautista Vin Diesel Bradley Cooper ...
Premiéra: 4. 5. 2017
Distributor: Falcon
Přístupnost: MP-12

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 85%
  5
  0
  11. 5. 2017
  Brenan88 (8114 bodů)

  Právě jsem se vrátil z kina a musím říct,že je to prostě Woooow. Jestli je dvojka lepší než jednička,tak tím si nejsem jistý,každopádně můžeme v klidu říct,že Strážci vol. 2 jsou jedním z nejlepších filmu od Marvel. Docela jsem byl i překvapený jak byl film zábavný,kde se na to hrabou všechny ty nové rádoby komedie,protože zde najdete tolik humoru,že se budete za břicho popadat. Celý film si tentokrát omotali kolem prstu Drax-Rocket a Groot,kteří ze sebe chrlí jednu hlášku lepší než druhou. Navíc potěšila role pro Kurta Russella a Sylvestera Stalloneho.

 • 60%
  0
  0
  14. 5. 2017
  Petrson (3194 bodů)

  Po jedničce jsem čekal více, ale dvojky bývají těžší sousto. Filmos se skládá převážně z pokusů o vtipné hlášky. Některé vyjdou, většina ne, protože charaktery už nepřekvapí. Díky přemíře slovních vtipů není prostor na děj a lepší představení motivací, ale chápu, že je to styl filmu. Jednička byla osvěžují překvapení, dvojka pokus přitlačit na pilu. Prostě za každou cenu zábavné, vykalkulované s myšlenkou: tohle je přece to, co se líbilo. A možná jsem Marvelem přejeden, i když seriál Legion 2017 výrazně pozitivně překvapil.

  • Groot a jistota kvality triků
  • scénář, kalkul na jistotách prvního dílu
 • 75%
  1
  0
  9. 5. 2017
  evismaior (3042 bodů)

  Dvojka Strážců galaxie je pokračování, které nedělá jedničce ostudu. Ke všem barvám pleti nám tu přibyla ještě zlatá, skleněná, sylvesterstallonovská a kurtrussellovská, všichni hrdinové pořád hláškujou (a Drax i Groot dokonce víc, než kdy dřív), ztvárnění vesmíru je barvité a působivé a bitky i bitvy odvázané a technicky vychytané. Ústřední kroužek hrdinů jsme si představili už v předchozím dílu, takže tady se až na ženu, co se vyvinula z larvy, nic moc dalšího nekoná. Tudíž je dostatek času (občas až bohužel příliš času) porýpat se trochu v emocích a vztazích - synovsko otcovských, nevlastněsynovsko otčímovských, sestro sestrovských, mývalovsko grootovských (to je tradičně největší zábava) a Petero Gamorovských. K tomu jedna načuřená kněžka a jeden šílenej egomaniak a může se rozjet další slušná marvelovská jízda. Která, jak už je obvyklé, nekončí ani se začátkem závěrečných titulků:-)

 • 90%
  1
  0
  10. 5. 2017
  rkotvald (2769 bodů)

  Podle očekávání jsem byl spokojen, i když žádný převratný příběh se nekoná a kulisy jsou jako vždy vypůjčené tu ze StarTreku, tam ze StarWars, což je jedině dobře. Opět vesmírná taškařice, která je pro o něco starší publikum než jednička, leč v Deadpoolových stopách nejde ani omylem. Nejlepší je samozřejmě Rocket Raccoon a jeho rafinované pasti (ozbrojenci levitující nad špičkami stromů pobavili). Zklamáním pro mě byla malá větev Groot. Zřejmě návnada pro dětské publikum, které sice Hlavu 22 nečetlo, ale plyšáky, nebo dřeváky s velkýma očima má rádo. Starý Groot mi fakt chyběl... Hýřící barvami tak, jak se to od comicsového filmu čeká, místy ukecané a nudící, v akci výbušné. Především pro fanoušky, intelektuálům nepomůžou ani kultovní odkazy na kulturu obecně. Snad jen to hudební retro začíná být ubíjející, ale budiž.

 • 80%
  2
  0
  5. 5. 2017
  JosefTomas (2561 bodů)

  Strážci galaxie jsou ve výsledku dobré pokračování, ale o proti prvním strážcům se tvůrci snaží odvázat, ale bohužel to ve výsledku (finále) dělá z filmu přeplácaný digitální bordel, naštěstí kvalita je stále skvělá, hlášky trefné a vynikající soundtrack. Jen bych se možná příště vyvaroval občas tupým dialogů, které kazí jinak dobrý dojem.

 • 60%
  2
  0
  4. 5. 2017
  Riverdon (2047 bodů)

  • digitální Groot a Rocket
  • scénář
  • humor
 • 85%
  1
  0
  8. 5. 2017
  katik.m (780 bodů)

  Pokračování Strážců je super. Děj je vcelku jednoduchý, což se ale předpokládá, a o to více je kladen důraz na vtip a nadhled. Celý film je opět podpořen bezvadným soundtrackem. Jediné mínus vidím v smutném závěru, který v tomto filmu rozhodně mohl být jiný.

  • Rocket, babyGroot, Drax, Peter
  • 85%
   1
   0
   8. 5. 2017
   Punisher (735 bodů)

   Pokračování, které nejde kvalitou dolů. Naopak ždíme to, co v jedničce fungovalo. Rocket je ještě větší nasr*vač,Drax je ještě výstřednější, Groot je roztomilej a Peter vypouští pořád bezva hlášky. Takže rozhodně pokračování, co stojí za to!

   • soundtrack
   • 75%
    1
    0
    11. 5. 2017
    EXpenzza (636 bodů)

    Gunn to zase dokázal. Jednička sice byla o něco lepší, ale tohle je pořád parádní vtipná akční jízda. Akce, humor (Drax rulez), hudba, všechno na výbornou. Osobně mě, vzhledem k počtu postav, překvapilo, že u většina je zachycen nějaký vývoj (především Rocket, Yondu a Nebula). Sice tu není žádná taková emocionální ždímačka, jako bylo v jedničce "My jsme Groot," ale jeden z rozhovorů mezi Rocketem a Yonduem je také fajn. Jedinou výtkou jsou záporáci. Ten hlavní je fajn, ale zbylí dva za moc nestojí (hlavně Ayesha má asi tu nejpitomější motivaci vůbec). Ale tohle vynahrazuje Baby Groot.

   • 95%
    1
    0
    7. 5. 2017
    Bemiurg (533 bodů)

    Super, Marvel jede! Za mě adept na film roku. Vtipnější než jednička, akčnější než jednička. Kéž by takhle dopadla všechna pokračování. A bonusové potitulkové scény taky parádní a je jich hodně. Ani nevím, jestli jich kdy v minulosti měl nějaký film víc.

   • 85%
    1
    0
    8. 5. 2017
    Sheemas (487 bodů)

    Pokračování Strážců na sebe nenechalo dlouho čekat a je zde i s novou várkou akce a malým Grootem. Celkově film jede více na vlně humoru, než na silném příběhu, což ale mnohdy stačí, zvlášť když zde máte tančící ,,větvičku” a navíc se objeví i Sylvester Stallone (asi jen na dvě minuty). Při srovnání s ostatníma marvelovkama, se ale bohužel jedná spíše o slabší dílo, které nepřichází s ničím novým, jen výrazně přidává na barvách a digitálních efektech. Příběh je sice slabší a moc nepřekvapí, ale i tak chválím skvělý výběr hudby, povedené vtípky i super drahé efekty.

   • 70%
    4
    0
    6. 5. 2017
    majhan (366 bodů)

    Jako velký ctitel Star Treku a obdivovatel Star Wars si zcela jistě nelze nechat ujít i tuto sérii hvězdných příběhů. Zřejmě nás tvůrci připravují již na skutečná hvězdná setkání a technologie po odtajnění a uvolnění pro běžnou populaci prozatím přísně tajných faktů. Takže se těším a čekám lepší příští.

   • 100%
    1
    0
    9. 5. 2017
    pery34 (281 bodů)

    Strážci galaxie jsou ve výsledku dobré pokračování, ale o proti prvním strážcům se tvůrci snaží odvázat, ale bohužel to ve výsledku (finále) dělá z filmu přeplácaný digitální bordel, naštěstí kvalita je stále skvělá, hlášky trefné a vynikající soundtrack. Jen bych se možná příště vyvaroval občas tupým dialogů, které kazí jinak dobrý dojem.

   • 90%
    2
    0
    6. 5. 2017
    shalmirane (135 bodů)

    Strážci galaxie pokračují, z drobné zápletky se opět stane záchrana celé Galaxie a tentokrát není hlavní záporák žádné béčko. Na scéně se poprvé objeví žijící (ne na dlouho :) Celestial.

    • materiál pro LoreWhores
    • kompenzace množství titulkových scén i za Wolverina
    • 100%
     2
     0
     6. 5. 2017
     leriel (101 bodů)

     Druhý díl Strážců Galaxie se mi líbil stejně jako první díl. Mělo to vtip, kouzlo a Groot je prostě senzační. Už teď se těším na třetí díl, který věřím, že bude stále nápaditý a jedinečný. Nemám ráda komiksové filmy, ale na tenhle nedám dopustit. Je to prostě parádní jízda ;)

    • 100%
     2
     0
     5. 5. 2017
     baj (58 bodů)

     Do značné míry je to fajn.. vlastně dost fajn, pokud nebudete příliš nároční. Čím jednička oslnila, dvojka využívá dvojnásob - retro hlášky, songy, draxova výstřednost, grootova roztomilost, vzájemné špičkování, atd. Problémem je příběh, zhruba hodinu žádný není, a když se objeví, tak nějaké napětí zrovna nevyvolává. Strach o život postav tu absolutně chybí a v kombinaci s křečovitosti závěrečného souboje dělá z konce efektní, bohužel však nudnou podívanou. Rozhodně to není špatné, humor a styl zvládá unést celý film.. ale za jedničkou to prostě zaostává - více akce, horší příběh. Na jedničku bych po premiéře podruhé šel, na dvojku už ne

    • 65%
     4
     0
     6. 5. 2017
     zzepto (30 bodů)

     „Guardians of the Galaxy Vol.2“ je stale stejne výrazny, ale neni tak сerstvy kojima byl originál. Ohromujici touha vydelat penize pomoci fanousky je zrejma ale ja jako fanousek dobrych filmu odesel se smisenym pocitem. Doufam ze treti volume vezme v uvahu chyby z predchozich dilu.

    • 100%
     2
     0
     6. 5. 2017
     karina-kindest (22 bodů)

     Film docela pobavil, skvele pokracovani prvniho dilu, zajimavy scenar, mozna trochu klasicky, kde hlavni hrdina je okouzlen a vnima skryte zlo za dobro, pak z toho vznika problem a cela galaxie je ohrozena a jenom kamaradi pomohou ji zachranit. Presto vsechno film je super, sountrack je vyborny a Grut je naprosto pecka!

    84 74 ?
    • walcom-walentin 20%
    • DAWEKERER 100%
    • simca-havlickova 85%
    • Kamila88 85%
    • Hare77 65%
    • pavel paleček 60%
    • Petrson 60%
    • Vildolf 70%
    • adam-vesely 95%
    • EXpenzza 75%
    všechna hodnocení (52)
    jak hlasovat?
    Sdílet tuto stránku:

    Partneři: