Kong: Ostrov lebek
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
1 2 dalsi posledni
 • 70%
  5
  1
  9. 3. 2017
  Brenan88 (9612 bodů)

  Tak zaprvé, soundtrack je nejspíš to nejlepší na celém filmu. Zadruhé,některé záběry byly přímo geniální např,zjevení konga u slunce,nebo pohled Jackson kontra Kong atd... I když scénář není žádný kandidát na Oscara,tak to podle mě nebylo zas tak zlé jak se často píše. Přece jen je to blockbuster s velkou opicí v hlavní roli a to si je třeba uvědomit. Kong je udělanej parádně a to platí i o akčních sekvencích. Film utekl jako voda aniž by nudil a to je přece hlavní. Co se týče herců,tak bych hlavně vyzdvihl Reillyho,kterej byl opravdu skvělej. Vřele doporučuju všem co se chtějí v kině bavit.

 • 85%
  3
  1
  9. 3. 2017
  Sheldon (9539 bodů)

  Roberts si pro svůj velkofilm vzal jako vizuální vzory válečné snímky, zejména Apocalypse Now, takže nechybí řada citací zpomalených listů vrtulí, specifické průlety krajinou ála Vittorio Storaro a dojde i na připomínku, byť nedotaženou, se slavným Kongovým trháním čelistí, ale tady je Jackson nepřekonatelný.Výborným nápadem je použití dobového rock and rollu, takže když se sálem rozezní hudba Iggy Popa, Creedence Clearwater Revival, Davida Bowieho nebo Black Sabath, vše duní tím správným způsobem. Atmosféra snímku je naprosto vynikající.


  Ale abychom jenom nechválili. Trochu jsem očekával větší prostor pro herce, zvláště pak Toma Hiddlestonea, ale na druhou stranu všichni přesně pochopili v jakém žánrovém snímku hrají. Samuel L. Jackson je pro tento druh rolí samozřejmě stále nejlepší volba, John Goodman jakbysmet a Brie Larson ve filmu řekne asi tak dvě věty, ale prakticky nesleze z plátna, takže musí všechno odehrát v detailech obličeje, což není vůbec žádná sranda. Skutečnost, že to nepůsobí nepatřičně jde na vrub jejímu nepopiratelnému talentu a velkému charisma, i když to není prototyp klasické krasavice.

  Vynikající pop cornovka!

 • 80%
  0
  0
  10. 3. 2017
  lamps (7146 bodů)

  Dobrodružná pastva pro oči, k níž nedokážu cítit navzdory primitivnímu scénáři a neserióznosti žádné negativní emoce. Velký náhul, který se s ničím nemaže a každičký investovaný dolar dokáže zužitkovat do ohromujícího vizuálu a impozantního sedmdesátkového feelingu. Škoda poněkud nevyužitých hvězdných herců (vyjma Jacksonova pomstychtivého magora a hláškujícího Reillyho v jeho životní úloze) a příliš zkratkovitého vyprávění, ale tolik čistokrevného a majestátně inscenovaného blockbusterového materiálu zkrátka jinde nenajdete a přijde mi trestuhodné odstřelit Konga jen proto, že bylo příliš mnoho ukázáno v trailerech a že nevykresluje postavy s precizností filmů, které na psychologickém vykreslení stojí. Áčková guilty pleasure, na kterou se rozhodně s radostí podívám ještě několikrát.
  Více na našem blogu: http://subsvet.blogspot.cz/2017/03/recenze-kong-ostrov-lebek-zabavny.html

 • 45%
  0
  0
  25. 6. 2017
  squirrelpool (4321 bodů)

  Mě se zdá, že natočit už po 12 letech dalšího King Konga je trochu brzo. A skutečně je. Jak popsat dojem z tohohle filmu? Napadají mě různé věci, ale myslim, že lepší než jakékoliv moje kecy bude citovat klasika.
  "To je, ale pí..." SIMPSON, Homer: Simpsonovi s17e2.

 • 70%
  0
  0
  10. 4. 2017
  HappyPiere (2731 bodů)

  Mega. Obrovský. A při pohledu zblízka hrozná blbůstka. Ale s nadhledem fajnový. Lepší by asi bylo, kdyby prohodili linky a místo zaměření na jednotku z dob vietnamu, se příběh točil kolem ztroskotance z druhé světové, který by potkal v průběhu nové přeživší. Ale divácky stravitelnější, jak nová Godzilla.

 • 35%
  2
  2
  9. 3. 2017
  Riverdon (2105 bodů)

  Po nadupaném traileru jsem očekával skvělý film. Nevěřil jsem, jak moc se tvůrcům vymstilo mít bombastický a velkolepý film. Spousta nejasností už od začátku, kdy na jediné lodi plují 4 vrtulníky. Pak jich nejednou vzlétne 10 a Kong jich zničí tak 12. Tom Hiddleston má ve vrtulníku tmavé vlasy a po zřícení má blond přeliv. Asi ho to pěkně ošlehlo. I prehistorická zvířata jsou přehnaně mega obrovská. Prostě nacpat tam toho co nejvíc, až to začne nudit.

 • 95%
  0
  0
  20. 3. 2017
  fido68 (1019 bodů)

  Nové zpracování King Konga se povedlo.Z příběhu se na plátno dostalo skoro vše.Bezva efekty a pár drobností nad kterými se nesmí přemýšlet.Kong ve velikosti věžáku a nová monstra z hlubin země byli pěkným zpestřením.Děj filmu položen do 7O desátých let v pořádku.Hledači chyb ve filmu si smlsnou.Super zvuk.Doporučuji zhlédnout na filmovém plátně.Dle dodatku za titulkama předpokládám alespoň dvě pokračování příběhu.

 • 40%
  0
  0
  18. 3. 2017
  davsuch (888 bodů)

  Typická béčková záležitost. Došel jsme k názoru, že u některých scén se tvůrcům povedlo posunout některé filmové klíše o kousíček k absurditě. Možná kdyby si daly více záležet a zamyslely se nad tím jak skvěle se jim povedlo dostat do jednoho filmu snad všechny filmové kliše, tak by se z toho dala udělat pěkná parodie. Takto z toho vyšlo akorád trapná bečková záležitost.

  • slavné tváře herců
  • příběh
  • samé kliše
 • 70%
  0
  0
  16. 3. 2017
  Fxxx (851 bodů)

  Kdybych někdy točila King Konga, vypadal by hodně podobně. Moje krevní skupina. Samozřejmě, scénář by se dal pilovat, postavy prohlubovat, ale o to v těchhle monster bijácích moc nejde a tady je to taktéž vedlejší kolej. 70´s nejvíc. Spousta záběrů (ba celých pasáží) vypadá fantasticky a daly by se okamžitě rámovat, prostě vizuál (i hudba) dle mého gusta a přes ně se moc chyb neprolne na povrch. Kongův Ostrov bavil a klidně chci víc

 • 70%
  0
  0
  1. 6. 2017
  Ciiiri (839 bodů)

  Jako film hezký. Efekty pěkné. Příběh celkem očekávající, ale občas mile překvapil. Musím, ale říci, že mě neskutečně rozčílil pohled na zvířata žijící na ostrově a jak se k nim vetřelci (lidé, které přijeli) chovali. Fakt hnus. A přišlo mi, že to některým divákům přišlo ok. Doufám, že scénárista to tak nemyslel...

 • 70%
  0
  0
  10. 5. 2017
  katik.m (786 bodů)

  Ok, film byl fajn, ale když budu chtít vidět KingKonga radši si pustím Jacksonovu verzi. Každopádně film je plnej krásnejch pohledů, záběry na Konga ve slunci, atd. Akční scény jsou taky fajn, viz. scéna s vrtulníky a nejlepší část filmu je soundtrack. Celkově když nad filmem člověk nepřemýšlí a jen se kochá a zaposlouchá do retra Rock´n´rollu, je to fajn film.

 • 75%
  3
  0
  8. 3. 2017
  Punisher (752 bodů)

  Kong: Ostrov lebek nebyl rozhodně zklamáním. Neustále přetáčení filmů a tvoření remaků má za následek porovnání s předchozími verzemi. Za mě pořád vede Jacksonův KingKong, nicméně Kong: Ostrov lebek je zas trochu něco jiného, díky čemuž se nedá úplně přesně odhadovat co se asi za chvilku stane. Stopáž fimu mi také přišla adekvátní, film měl příjemné tempo.

  • parádní soundtrack
  • Badass pohledy Samuela L. Jacksona
  • 70%
   0
   0
   19. 3. 2017
   martin-kubista (692 bodů)

   King Kong byl již natočen tolikrát, že očividně začíná být problém ho uchopit nějak nově, neotřele, překvapivě. Ve filmu není prakticky skoro nic překvapivého. To ale neznamená, že je to fim špatný. Rozhodně vizuální a zvuková stránka je velmi dobrá, některé scény jsou i docela originální (souboj s vrtulníky). Problémem bude vážně jen ten scénář a trochu rozpor s fyzikálními zákony (ale kdo by se v tomhle nimral :) ). Takže vev výsledku, kdo se chce jen bavit bez nějakého přemýšlení nad složitou zápletkou, nechť zavítá do kina.

   Ps: Počkejte si na potitulkovou zcénu :)

   • vizální stránka
   • zvuk a hudba
   • horší scénář
  • 85%
   0
   0
   12. 3. 2017
   tedoun (639 bodů)

   Předem děkuji Kinobox za pozvání, byl to docela hezký film i když místníma mi připomíná Miss Saigon. Ale pozor...těch pár velkolepých soubojů monstru ale za návštěvu kina stojí....ale opravdu....z kina znudění rozhodně odcházet nebudete.

  • 75%
   0
   0
   20. 4. 2017
   Sheemas (569 bodů)

   Efekty, samotný Kong a další obludy, především pak pavouk, se povedly na jedničku. Bitky mezi jednotlivými mostry jsou skvěle vizuálně zvládnuté a velmi efektní. Co týká herců, ti se v tomto filmu moc nepředvedou, nebo spíše nemají tolik prostoru, především pak od Toma Hiddlestona jsem očekávala více. A přestože na toto téma bylo natočeno již mnoho filmů, vizuálně se řadí k tomu lepšímu, dolů jej však sráží scénář, který je místama nedotažený, ale i tak je to nakonec slušná práce.

  • 80%
   0
   0
   7. 5. 2017
   Bemiurg (536 bodů)

   Není to sice nic pro intelektuály, ale pokud vypnete mozek, čeká vás parádní podívaná. Děj filmu plynule odsýpá, nikde žádné nudné pasáže. K tomu všemu hraje skvělá hudba a duní zvuk Dolby ATMOS, tak co chtít víc. Doporučuji všem a těším se na pokračování.

  • 85%
   0
   0
   7. 5. 2017
   minimoj (462 bodů)

   Viděla jsem film ve 3D a vizuálně to bylo bezchybné, jen na začátku byly titulky popisující události nepříjemné a stejně se nadaly stíhat. Jinak je zpracování filmu asi nejblíže knize, což je potřeba ohodnotit kladně. Herecké výkony jsou na úrovni, jen mi tam některé postavy připadaly zbytečné, vlastně nic nedělaly....

  • 45%
   0
   0
   6. 5. 2017
   dis (364 bodů)

   45%
   Zkrátka čekám od filmu víc než kornout se zmrzlinou. A zase se mi potvrdilo, že když do snímku přisypou S. L. Jacksona nebo M. Freemana, bude stát za starou belu. Je to taková "hollywoodská nemoc". Čím větší, tím lepší. V momentě, kdy začnete uvažovat, co se stane, když veleop začne vyměšovat, jestli při svejch rozměrech náhodou nevyplaví půlku ostrova, a jestli se aktéři chovaj tak blbě proto, že se tak narodili, nebo že jim to předepsal scénář, přestanou vás pestrý vobrázky zajímat. Pěkně udělaný to je, jo. Ale logika a příběh si šly dáchnout na pláž.

  • 85%
   0
   0
   12. 3. 2017
   dadoool (303 bodů)

   Tohle byl můj první film o Kongovi, takže nebudu srovnávat s žádným jiným předchozím filmem. S příběhem jsem byla dříve trochu seznámená, ale to pouze z doslechu a jen malé ústřižky. Nevím tedy jak jiná zpracování, ale film se mi moc líbil. Moc pěkné kamerové záběry, příroda Vietnamu je opravdu dechberoucí. Jackson byl skvělý jako vždy a Hiddleston to také zahrál moc pěkně. Určitě se vyplatilo to vidět na velkém plátně.(Děkuji Kinoboxu za parádní promítání! :) )

  • 75%
   0
   0
   28. 3. 2017
   Reacherjack2016 (296 bodů)

   Já osobně jsem byl na Kongovi a mě se líbil. Tenhle film nenavazuje na ten starší z roku 2005. Vizuální efekty byly úžasné. Museli do toho vložit hodně peněz. Velká škoda je ,že film nebyl v naší zemi dabovaný. Nejvíce se mi líbil John Goodman nebo Samuel L. Jackson. Pokud se zajímáte o filmy tak víte ,že producenti filmu Godzilla(2014)jsou producenti i filmu Kong: Ostrov lebek(2017). Mě se osobně víc líbil Kong. Za mě dávám filmu 75%.

  1 2 dalsi posledni
  71 66 ?
  • adam-tesar 65%
  • Prezidentka 55%
  • squirrelpool 45%
  • wodmint 90%
  • tit3k 70%
  • Mirdas 85%
  • Ciiiri 70%
  • mondak 90%
  • DAWEKERER 45%
  • Vildolf 70%
  všechna hodnocení (73)
  jak hlasovat?
  Sdílet tuto stránku:

  Partneři: