Grimsby (2016)

The Brothers Grimsby (Velká Británie)
« další názvy »
Velká Británie Velká Británie
Austrálie Austrálie
82 minut

Žánry

:
Akční, Komedie
Motto: Jeden tajný agent. Druhý naprostý idiot.

Obsah

:
Sacha Baron Cohen, tvůrce Borata, Bruna, Diktátora a Aliho G je zpátky v nejbláznivější komedii roku! Tentokrát jako nepříliš povedený bratr jednoho více »« méně

Režie

:
Louis Leterrier

Scénář

:
Sacha Baron Cohen Phil Johnston Peter Baynham

Herci

:
Isla Fisher Penélope Cruz Sacha Baron Cohen Rebel Wilson Annabelle Wallis ...
Premiéra: 10. 3. 2016
Distributor: Falcon

Komentáře

znaků
 • (2568 bodů)
  10. 4. 2016 16:26
  60%
  0
  0
  HappyPiere

  Nepatřím mezi velké fandy Borata ani Bruna, ale Cohenova Diktátora mám stále na disku, jaká ujetá zábava to je. A upřímně, Grimsbyho bych zařadil někam mezi tyto filmy. Ale takovej propadák, jaký z toho vznikl, bych neočekával. Takže to většina lidí uvidí až jednou v televizi. A vlastně do té doby můžou v klidu žít, protože o nic nepřišli.

 • (2551 bodů)
  22. 3. 2016 15:16
  70%
  0
  0
  Ombak_Penari

  Neuvěřitelný. Ne, že by mě filmy Barona Cohena nějak extrémně braly, ale faktem prostě je, že jeho vtipy jsou už tak strašně za hranou, že mi dokáže pokaždé znovu vyrazit dech a nechat mě umlátit smíchy. A vždycky dokáže přijít s něčím, co nečekám, co bych sám nevymyslel. Grimsby není žádná extraprda, ale prostě kdo neuvidí, neuvěří. Za to jedno shlédnutí to rozhodně stojí, podruhé už by to ale rozhodně nemělo ten efekt.

 • (2404 bodů)
  16. 3. 2016 20:29
  75%
  0
  0
  harry456

  Děj snímku není příliš zajímavý, zato Cohenovi taškařiny jsou... Nehorázně jsem se bavil! :)

 • (1774 bodů)
  9. 4. 2016 10:05
  90%
  0
  0
  rkotvald

  Och bože, Sacha Baron Cohen je naprostý génius. Málem jsem v kině umřel smíchy - jako už tolikrát u jeho předchozích filmů. Scéna se slony je něco neuvěřitelného. Na tom filmu mě strašně baví nejenom jeho skvělé filmové narážky, nepolevující tempo, překvapivá promyšlenost a odzbrojující nálož nechuťáren a velkolepých fórů, ale i to, jak vlastně jen tak mimochodem ukazuje, jak jsou všechny špiónské filmy strašný shity. Grimsby není pro každého, ale za mě naprosté nadšení a megazážítek z kina.

 • (765 bodů)
  16. 3. 2016 18:30
  80%
  0
  0
  salisbury

  Sacha Baron Cohen je znám svou scénáristickou perverzí silně překračující hranici zvrácenosti, která nutí odvrátit zrak či vyvrhnout ven žaludek skrz ústní dutinu. Není tomu jinak ani u filmu Grimsby, kde je pár scén, u kterých si normálně smýšlející člověk musí přidržovat rukou ústa a sklidňovat žaludeční šťávy. Kdyby těchto scén nebylo, neměl bych žádných výhrad, neb jinak jsem se bavil excelentně. Krom přiblblosti Cohenovi jsem si velmi rád užil přítomnost Marka Stronga, který byl ve své roli naprosto dokonalý. Určitě se rád na film v budoucnu podívám znova, jen ty zmíněné scénky rychlým krokem přeskočím.

 • (322 bodů)
  16. 3. 2016 20:17
  80%
  0
  0
  patrick-sarin

  Moje bránice dostala pěkně zabrat, hlavně při scénkách v bungalovech v Jižní Africe, to jsem opravdu nemohl. Zpočátku byla i hluchá místa, která časem úplně vymizela a já se jen a jen bavil. Vzhledem k docela krátké stopáži to mělo docela drajf a nebyl čas na nějaké nesmyslné dialogy či scény. Je to o mnoho lepší než byl například Diktátor. Mohu jedině doporučit.

 • (311 bodů)
  6. 4. 2016 13:34
  60%
  0
  0
  EXpenzza

  Smál jsem se. Hodně. Opravdu hodně. Kdyby se mě teď někdo zeptal na přesnou definici guilty pleasure, byli by to právě bratři z Grimsby. Celkově bych to kvalifikoval jako Kingsmana říznutého Boratem...osobně. Sacha Baron Cohen si evidentně totiž dokáže obklopit "spodinou" kdekoliv na světě. A tentokrát je to sranda. Ze začátku mi akční sekvence Marka Stronga připadaly jako nějaká videohra, ale vlastně jsem dostal, co jsem čekal..potrhlou a značně labilní směsici přepálených gagů. Ačkoliv stále nechápu, že se tomuhle někdo takový upsal. Přirovnání ke Kingsmanovi bylo po kvalitativní stránce rozhodně řádně přestřelené, ovšem přesnější přirovnání tohoto špionského spektáklu asi neznám. Ano, je to fakt fakt fakt fakt špatné, ovšem pokud člověk hoví tomuto typu humoru a zároveň vypne mozek, věřím, že se může skvěle bavit :)

 • (63 bodů)
  28. 4. 2016 19:16
  60%
  0
  0
  leriel

  Tak tohle byla zase darda. Nejsem milovnicí perverzního humoru, který mi tento film nesmírně kazil. Kdyby nebylo přehršle kanálních vtípků obodovala bych tento film určitě lepším skórem. Podruhé už to díky těm prasárnám ani vidět nechci. Raději se podívám z okna.

63 62 ?
 • honza-bousek 0%
 • Bemiurg 70%
 • leriel 60%
 • ivo-mrazek 65%
 • carolynka 75%
 • HappyPiere 60%
 • Elizabett 65%
 • rkotvald 90%
 • Oldboy 60%
 • EXpenzza 60%
všechna hodnocení (20)
jak hlasovat?
Sdílet tuto stránku:

Partneři: