The Brothers Grimsby (Velká Británie)
« další názvy »
Velká Británie Velká Británie
Austrálie Austrálie
82 minut

Žánry

:
Akční, Komedie
Motto: Jeden tajný agent. Druhý naprostý idiot.

Obsah

:
Sacha Baron Cohen, tvůrce Borata, Bruna, Diktátora a Aliho G je zpátky v nejbláznivější komedii roku! Tentokrát jako nepříliš povedený bratr jednoho více »« méně

Režie

:
Louis Leterrier

Scénář

:
Sacha Baron Cohen Phil Johnston Peter Baynham

Herci

:
Isla Fisher Penélope Cruz Sacha Baron Cohen Rebel Wilson Annabelle Wallis ...
Premiéra: 10. 3. 2016
Distributor: Falcon
Přístupnost: MP-15

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 65%
  0
  0
  28. 6. 2016
  lamps (6964 bodů)

  Několik skutečně šťavnatých a lahodných fórků (Radcliffe a Trump, "Musíš furt na všechno střílet?!") bok po boku otevřené sexuální deviaci pana Cohena a všemožnému využívání análních otvorů, čemuž se sice člověk sem tam upřímně zasměje, ale pořád je životně nebezpečné u filmu jíst, sledovat ho po romantické večeři s partnerem a občas ho také prostě jen sledovat - od dob Borata to jde s Cohenem a jeho originalitou sice z kopce, rovnou směrem k neustálému překonávání extrémů pomyslného komediálního (ne)vkusu, na druhou stranu ale od dob příšerného Bruna Sacha dokáže zplodit příběh, který drží pohromadě a angažováním hereckých es prokazuje, že zábavnější a nablýskanější prezentaci buranství a imbecility si filmový svět zkrátka jinde než u něj neobjedná. Velký palec nahoru Marku Strongovi, který si ze sebe také umí udělat řádnou legraci a tuhle nevídanou řiťojízdu si zřejmě náležitě užil, stejně jako z větší části i já...

 • 50%
  0
  1
  3. 7. 2016
  FilipusMuff (3407 bodů)

  Zatim asi nejhorší Cohenův film. Už tisíckrát omletý vtipy, který nebyly vtipný už ani při svym vzniku a Bčkovej děj, kterej někdo hodně, ale hodně solidně odflákl.. Na to jak dlouho se na novej Cohenův film čekalo, tak celkem zklamání..-Snad se příště předvede s něčim lepšim..

 • 90%
  0
  0
  9. 4. 2016
  rkotvald (2743 bodů)

  Och bože, Sacha Baron Cohen je naprostý génius. Málem jsem v kině umřel smíchy - jako už tolikrát u jeho předchozích filmů. Scéna se slony je něco neuvěřitelného. Na tom filmu mě strašně baví nejenom jeho skvělé filmové narážky, nepolevující tempo, překvapivá promyšlenost a odzbrojující nálož nechuťáren a velkolepých fórů, ale i to, jak vlastně jen tak mimochodem ukazuje, jak jsou všechny špiónské filmy strašný shity. Grimsby není pro každého, ale za mě naprosté nadšení a megazážítek z kina.

 • 70%
  0
  0
  22. 3. 2016
  Ombak_Penari (2731 bodů)

  Neuvěřitelný. Ne, že by mě filmy Barona Cohena nějak extrémně braly, ale faktem prostě je, že jeho vtipy jsou už tak strašně za hranou, že mi dokáže pokaždé znovu vyrazit dech a nechat mě umlátit smíchy. A vždycky dokáže přijít s něčím, co nečekám, co bych sám nevymyslel. Grimsby není žádná extraprda, ale prostě kdo neuvidí, neuvěří. Za to jedno shlédnutí to rozhodně stojí, podruhé už by to ale rozhodně nemělo ten efekt.

 • 60%
  0
  0
  10. 4. 2016
  HappyPiere (2730 bodů)

  Nepatřím mezi velké fandy Borata ani Bruna, ale Cohenova Diktátora mám stále na disku, jaká ujetá zábava to je. A upřímně, Grimsbyho bych zařadil někam mezi tyto filmy. Ale takovej propadák, jaký z toho vznikl, bych neočekával. Takže to většina lidí uvidí až jednou v televizi. A vlastně do té doby můžou v klidu žít, protože o nic nepřišli.

 • 75%
  0
  0
  16. 3. 2016
  harry456 (2427 bodů)

  Děj snímku není příliš zajímavý, zato Cohenovi taškařiny jsou... Nehorázně jsem se bavil! :)

 • 80%
  0
  0
  16. 3. 2016
  salisbury (896 bodů)

  Sacha Baron Cohen je znám svou scénáristickou perverzí silně překračující hranici zvrácenosti, která nutí odvrátit zrak či vyvrhnout ven žaludek skrz ústní dutinu. Není tomu jinak ani u filmu Grimsby, kde je pár scén, u kterých si normálně smýšlející člověk musí přidržovat rukou ústa a sklidňovat žaludeční šťávy. Kdyby těchto scén nebylo, neměl bych žádných výhrad, neb jinak jsem se bavil excelentně. Krom přiblblosti Cohenovi jsem si velmi rád užil přítomnost Marka Stronga, který byl ve své roli naprosto dokonalý. Určitě se rád na film v budoucnu podívám znova, jen ty zmíněné scénky rychlým krokem přeskočím.

 • 100%
  1
  0
  7. 7. 2016
  majk123 (882 bodů)

  nevim co vy ale promě prostě bomba :DDDDDDD ZA MĚ 100

 • 80%
  0
  0
  19. 7. 2016
  netherlord (632 bodů)

  Jzs :D :D nemám slov :D prostě neustále smích !! :D

  • Harry Potter HIV
  • Donald Trump HIV
  • Vin Diesel který znásilnil slona
  • 60%
   0
   0
   6. 4. 2016
   EXpenzza (597 bodů)

   Smál jsem se. Hodně. Opravdu hodně. Kdyby se mě teď někdo zeptal na přesnou definici guilty pleasure, byli by to právě bratři z Grimsby. Celkově bych to kvalifikoval jako Kingsmana říznutého Boratem...osobně. Sacha Baron Cohen si evidentně totiž dokáže obklopit "spodinou" kdekoliv na světě. A tentokrát je to sranda. Ze začátku mi akční sekvence Marka Stronga připadaly jako nějaká videohra, ale vlastně jsem dostal, co jsem čekal..potrhlou a značně labilní směsici přepálených gagů. Ačkoliv stále nechápu, že se tomuhle někdo takový upsal. Přirovnání ke Kingsmanovi bylo po kvalitativní stránce rozhodně řádně přestřelené, ovšem přesnější přirovnání tohoto špionského spektáklu asi neznám. Ano, je to fakt fakt fakt fakt špatné, ovšem pokud člověk hoví tomuto typu humoru a zároveň vypne mozek, věřím, že se může skvěle bavit :)

  • 100%
   0
   0
   15. 4. 2017
   pou (440 bodů)

   Velmi vtipní film

  • 80%
   0
   0
   16. 3. 2016
   patrick-sarin (435 bodů)

   Moje bránice dostala pěkně zabrat, hlavně při scénkách v bungalovech v Jižní Africe, to jsem opravdu nemohl. Zpočátku byla i hluchá místa, která časem úplně vymizela a já se jen a jen bavil. Vzhledem k docela krátké stopáži to mělo docela drajf a nebyl čas na nějaké nesmyslné dialogy či scény. Je to o mnoho lepší než byl například Diktátor. Mohu jedině doporučit.

  • 55%
   0
   0
   18. 7. 2016
   Kamil3 (424 bodů)

   I když se změnilo prostředí ,Cohen zůstává pořád stejný -a možná až moc ,protože je to furt dokola..Ta scéna se slony ...je nechutná a jsou hranice za které by se ve filmu už jít nemělo .Nic pro slabé žaludky ale někomu třeba fekální humor nevadí ..Plus je svižnost filmu s krátkou stopáží ,takže se nestihnete nudit a úplně špatné to není ani s akcí a scénářem až teda na některé nechutné scénky to ujde ...ale za mě to je průměr 55procent

  • 70%
   0
   0
   14. 2. 2017
   byland (299 bodů)

   Pro mě dost velké překvapení. Čekala jsem velikou blbinu, ale zas tak hrozné to nebylo :D

  • 60%
   0
   0
   28. 4. 2016
   leriel (81 bodů)

   Tak tohle byla zase darda. Nejsem milovnicí perverzního humoru, který mi tento film nesmírně kazil. Kdyby nebylo přehršle kanálních vtípků obodovala bych tento film určitě lepším skórem. Podruhé už to díky těm prasárnám ani vidět nechci. Raději se podívám z okna.

  71 62 ?
  • martin-fryz 65%
  • wodmint 95%
  • Akarot 50%
  • jeromes 70%
  • Brenan88 85%
  • tomas-mach 100%
  • enrico-bonsch 55%
  • headhunter 100%
  • byland 70%
  • kendzi 80%
  všechna hodnocení (72)
  jak hlasovat?

  V TV

  Sdílet tuto stránku:

  Partneři: