A-Team (2010)

The A-Team (USA)
« další názvy »
USA USA
119 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Komedie
Motto: Máte problém? Podvedli vás, okradli, ublížili vám? Najměte si A-Team!

Obsah

:
Tihle čtyři chlapíci bývali vysoce kvalifikovanými a respektovanými členy elitní armádní jednotky. Byli obdivováni pro svůj mimořádný talent a schopnost více »« méně

Režie

:
Joe Carnahan

Scénář

:
Stephen J. Cannell Michael Brandt Derek Haas Skip Woods Joe Carnahan

Herci

:
Liam Neeson Alex Madison Bradley Cooper Jessica Biel Quinton 'Rampage' Jackson ...
Premiéra: 17. 6. 2010
Distributor: Bontonfilm

Komentáře

znaků
 • (6335 bodů)
  1. 12. 2012 17:04
  80%
  0
  0
  kedl

  Pilotování střemhlav letícího tanku vysícího na jediném padáku a celá řada dalších bláznivin, které snad nemohou být ani ve skutečnosti uskutečnitelné. Přesto jsou střelené kousky a dokonalé plány v podání ústřední čtyřice super a opravdu zábavné. Byl jsem zvědav na všechny členy kvarteta. Liam Neeson patří mezi mé oblíbence už hodně, hodně dlouho a v 96 hodinách dokázal, že klidně může zvládnout i další akčňák, Cooper rozhodně bodoval v Hangoveru a Copley zas zaujal v Districtu 9, nejvíc jsem se těšil na Rampage. Trošku jsem měl obav jak to zvládne, ale byl skvělý. Poprvé jsem se s ním setkal ve sportu očima vědy a hned jsem byl zvědav na jeho slamy. Ve filmu sice nic moc ze svých ufcéčkem prověřených schopností nepředvede, ale ve filmech by mohl mít solidní budoucnost.

 • (5897 bodů)
  22. 11. 2015 21:02
  80%
  0
  0
  Sheldon

  Předražené béčko se slušným obsazením, kterému podráží nohy "over the top" scénář. Určitě si člověk vybaví svižnou osmdesátkovou akci a pobaví i občasné úlety Sharlta Copleye nebo Bradley Cooper, Liam Neeson je zase fajn jako leader týmu, ale proboha to nikomu nedošlo, že to nemá scénář? Dívat se 120 minut na film, o kterém jsem dodnes nepochopil o čem je, mi přijde jako lapsus. Natočený je to ale slušně.

 • (2920 bodů)
  25. 7. 2013 20:10
  65%
  0
  0
  výfuk

  V podstatě něco jako RED ve formě mladých představitelů. Film bych moc asi popsat nedokázal. Jen vím, že Cooper a Neeson mě drželi na obrazovce a vytvořili políčko akce, trochy humoru a trošku nudné jednotvárnosti.

 • (2048 bodů)
  23. 11. 2012 12:34
  80%
  0
  0
  farb

  Dokonalej akční výplach! Chcete si oddychnout u šílený akční jízdy, u které můžete vypnout mozek, zapomenout na všechny starosti a prostě se bavit? Nenajdete lepší volbu, jelikož tahle parta spolehlivě pobaví vždycky. Chci druhej díl!

 • (926 bodů)
  19. 5. 2015 15:57
  75%
  0
  0
  Rapaport

  Původní seriál jsem nesledoval, ale tak nějak jsem měl povědomí o co de. Film se povedl a i neznalci seriálu se mi líbil, humorné scénky střídaly akční a já se byvil.

 • (114 bodů)
  13. 4. 2016 19:37
  90%
  0
  0
  memphistto

  S chutí se na tohle podívám znovu a znovu a budu se smát u těch stejných pasáží. všem opravdu doporučuju,protoze to stojí za to. Ať už přadstavení jednotlivých herců, kdy začátek okolo helikoptéry je fantastický. Kéž by jenom vyšla dvojka a bylo to ještě lepší a zábavnější :)

 • (109 bodů)
  12. 7. 2010 18:54
  80%
  0
  0
  Djkoma

  Akcí nabitá pocta klasickému seriálu ze zlatých 80. bez špetky kompromisu, ale s dostatkem moderních technologií (na které občas nezbylo moc peněz). A-Team je v mých očích vtipnější než většina komedií a současně akčnější než většina současných akčních filmů. Přesto...kde je chyba? V očekávání a pohledu, jakým se na film díváte. tohle je zábava, kterou nenapsal aspirant na Nobelovu cenu za literaturu a natočil milovník bláznivé akce. Carnaham chtěl a dokázal udržet vzpomínku na slavný tým v moderním pojetí, s novými zbraněmi, možnostmi a fantastickým, ještě jednou, fantastickým castingem. Tomu se nedá nic vytknout, ani z "teamu" ani z druhé strany(od Wilsona bych takovou kvalitu nečekal). Stejně jako výcviku herců, kteří vypadají jako praví vojáci včetně drobností (třeba hannibalovo držení zbraně během rutinního běhu). Scénář je jednoduchý, i když se snaží občas zbytečně komplikovat, ale vždy zůstane čas i na drobné vtípky jako je nápis lodě v závěru (odplata?;-)). Jsou tu drobnosti, jako podlaha kontejneru, přehnaný konec a pár fyzikálních zákonů, prostě drobnosti, které tu pětihvězdičkovou nonstop jízdu srážejí o stupínek níže. Vloni famózně potěšil Star trek, letos, až na pár drobností, A-Team. PS: cameo za titulky je už jen malá drobnost pro fanoušky. PPS: úvodní titulky jsou krásné po mrknutí na televizní seriály...PPPS: fakt, že jsou všechny postavy trochu "přepálenější" než jejich předlohy naprosto odpovídá celému filmu. Více zde.

70 73 ?
 • lamps 60%
 • memphistto 90%
 • Filmokolik 70%
 • HappyPiere 75%
 • Elizabett 65%
 • Shorty21 65%
 • MrRavy 80%
 • Alanna 70%
 • olga-pu 70%
 • McFous 85%
všechna hodnocení (107)
jak hlasovat?

V žebříčcích uživatelů

31. místo z 53 v žebříčku uživatele budullin
Sdílet tuto stránku:

Partneři: